چمن مصنوعی – فروش اینترنتی چمن مصنوعی

اطلاعات پروژه

ارتفاع::45 تا 50

نام مدلی که در این پروژه کارشده :

چمن مصنوعی اسپاین

چمن مصنوعی مدل اسپاین


ویژگی های مثبت مدل اسپریت برای این کاربری:

  • تراکم بالا
  • ایستایی الیاف
  • الیاف منعطف و برگشت پذیر
  • تراکم طولی مناسب

چمن مصنوعی فوتسال سرای محله نظامی گنجوی

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

نصب چمن مصنوعی فوتسال در سرای محله نظامی گنجوی

گروه چمنزار در یکی دیگر از پروژه‌های ورزشی خود موفق به نصب چمن مصنوعی فوتسال در سرای محله نظامی گنجوی، جنب تونل رسالت، گردید. تنظیم کننده و تهیه کننده این پروژه سرای محله نظامی گنجوی وابسته به شهرداری تهران بود.

مدیران سرای محله نظامی گنجوی با حضور در شرکت چمنزار در مورد ویژگی‌های این چمن صحبت کردند. هدف اصلی آنها از نصب این چمن فراهم‌سازی محیطی مناسب برای ورزش جوانان بود. در این جلسه در مورد موضوعاتی همچون زیرسازی چمن مصنوعی، مدل چمن و تعداد ساعاتی که قرار بود جوانان از این چمن استفاده کنند، صحبت شد و در پایان گروه چمنزار بهترین گزینه را با توجه به سلایق و ترجیحات مدیران سرای محله به آنان پیشنها داد.

 

انتخاب چمن مصنوعی اسپاین برای نصب در زمین فوتسال سرای محله نظامی گنجوی

در این پروژه از چمن مصنوعی اسپاین استفاده گردید. اسپاین به معنای ستون فقرات است و الیاف این چمن نیز مانند ستون فقرات عمل می‌کنند. الیاف چمن مصنوعی اسپاین انعطاف پذیری بالایی دارند و پس از اینکه ضربه و یا فشار فیزیکی به آنها وارد می‌شود، دوباره حالت قائم به خود می‌گیرند. ارتفاع الیاف در این چمن به ۴۵ تا ۵۰ میلی‌متر می‌رسد و همین امر این چمن را در رده چمن مصنوعی با الیاف بلند قرار می‌دهد. تراکم طولی این چمن ۱۴۰ تا ۱۵۰ گره است. اصلی‌ترین ویژگی این چمن تراکم بالا و انعطاف پذیری الیاف است که سبب می‌شود چمن در برابر فشارهای فیزیکی آسیب نبیند.

 

روش نصب چمن مصنوعی اسپاین در زمین فوتسال سرای محله نظامی گنجوی

متراژ زمین در این پروه حدود ۹۰۰ متر بود که این متراژ با متراژ زمین استاندارد فوتسال تقریبا برابر است. در این پروژه وضعیت زمین به خوبی بررسی شد. برخی از قسمت‌های زمین نشست پیدا کرده بودند و گروه چمنزار این مشکلات را به خوبی رفع کرد و زمینی یک دست و سالم به وجود آورد. سپس یک لایه ژئوتکس بر روی زمین پهن گردید. لایه ژئوتکس انعطاف پذیری الیاف و قدرت ضربه گیری آنها را بالا می‌برد. بعد از این مرحله، چمن مصنوعی اسپاین بر روی زمین پهن گردید و لایه‌های این چمن با نوار سمینگ تیپ و چسب دوجزیی پلی اورتان به یکدیگر متصل شدند.

یکی از موارد بسیار مهمی که در زمین فوتسال باید رعایت شود ریختن سیلیس و گرانول در چمن مصنوعی زمین فوتسال است. در این پروژه ۷ کیلو گرانول و ۲۴ سیلیس در هر مترمربع ریخته شدند. سپس این زمین به شکل مناسب زمین فوتسال خط کشی شد. رعایت تمامی این امور سبب شد که زمین فوتسال به روشی کاملا استاندارد به صاحبان پروژه تحویل داده شود. عکس‌هایی که در تصویر مشاهده می‌کنید یک هفته بعد از نصب چمن مصنوعی توسط گروه چمنزار گرفته شدند تا افرادی که علاقه مند به نصب چمن مصنوعی فوتسال و یا فوتبال هستند به خوبی شاهد نصب کامل این چمن باشند.

 

روش شتسشو چمن مصنوعی در زمین فوتسال سرای محله نظامی گنجوی

گروه چمنزار برای شستشو این چمن استفاده از دستگاه واترجت را پیشنهاد داد. این دستگاه، دستگاهی شبیه به بخار شور است که آب را با فشار زیاد بر روی سطح چمن می‌ریزد و آلودگی را از سطح چمن پاک می‌کند. همچنین این گروه برای حفظ حالت ایستایی این چمن استفاده از دستگاه فرچه زنی را توصیه کرد. این دستگاه بر خلاف الیاف چمن کشیده می‌شود و طول عمر چمن مصنوعی را بالا می‌برد. گروه چمنزار به مسئولان سرای محله نظامی گنجوی پیشنهاد داد که بهتر است حداقل ماهی یکبار سطح چمن مصنوعی شسته شود و فرچه بخورد.

 

قیمت چمن مصنوعی زمین فوتسال سرای محله نظامی گنجوی

برای اطلاع از قیمت چمن مصنوعی اسپاین در این پروژه و انواع دیگر چمن مصنوعی که برای نصب در زمین فوتبال و فوتسال مناسب هستند، به سایت فروشگاه چمنزار مراجعه کنید: گارانتی چمن مصنوعی

 

 

نصب و اجرای چمن مصنوعی ورزشی  را از چمنزار بخواهید!

گروه چمنزار با سالیان زیاد تجربه در زمینه نصب و اجرای چمن مصنوعی در خدمت شماست تا مشاوره‌های لازم را برای خرید و نصب چمن مصنوعی ورزشی در اختیار شما قرار دهد. این گروه، پس از فروش و نصب چمن مصنوعی، آموزشهای لازم را در مورد نگهداری و تمیز کردن چمن مصنوعی مانند به طور رایگان را در اختیار شما قرار می‌دهد.