چمن مصنوعی – فروش اینترنتی چمن مصنوعی

اطلاعات پروژه

ارتفاع::50 میل
الیاف::منوفیلامنت
مساحت پروژه::24×45
کارفرما::شهرداری شوشتر

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی مدل MG Pro


چمن مصنوعی مدل MG Pro

ویژگی­ های مثبت MG pro برای این کاربری:

  • تراکم بالا
  • طول عمر بالا
  • الیاف مونوفیلامنت
  • مقاوم در برابر کوبش و لگد مال شدن
  • قیمت بسیار مناسب

 

چمن مصنوعی فوتسال در شوشتر

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

نصب چمن مصنوعی فوتسال در شوشتر

گروه چمنزار در یکی دیگر از پروژه‌های خود موفق به نصب چمن مصنوعی فوتبال در زمین بازی در شوشتر گردید. این پروژه به دستور شهرداری این منطقه انجام پذیرفت. گروه چمنزار در  پروژه چمن مصنوعی فوتسال در شوشتر استفاده از چمن مصنوعی Mg Pro را پیشنها داد. این چمن یک چمن تخصصی برای زمین‌های فوتبال و فوتسال است و الیاف آن تراکم بسیار بالایی دارند. متراژ این پروژه ۴۵*۲۴ بود. این ابعاد، ابعاد یک زمین فوتسال هستند. شهرداری این ناحیه تصمیم داشت با مجهز کردن زمین ورزشی فضایی مناسب برای ورزش جوانان این منطقه فراهم سازد. همانطور که در تصاویر آمده است، شما می‌توانید مراحل نصب چمن مصنوعی و پایان کار را مشاهده کنید.

ویژگی‌های چمن مصنوعی Mg Pro برای نصب در زمین ورزشی در شوشترش

این چمن یک محصول کاملا ایرانی است که برای استفاده در زمین‌های پرتردد طراحی گردیده است. ارتفاع الیاف در این چمن به ۵۰ میلی‌متر می‌رسد و همین امر این چمن را در رده چمن مصنوعی با الیاف بلند قرار می‌دهد. این محصول مشابه نمونه‌های خارجی و استاندارد اروپایی است. این چمن طول عمر بالایی دارد و مقاومت آن بسیار بالاست. این چمن در مناطق سردسیر تا ۳۰ درجه سانتی‌گراد زیر صفر و در مناطق گرمسیر تا ۷۰ درجه سانتی‌گراد بالای صفر مقاومت دارد. جنس الیاف این چمن منوفیلامنت است. این محصول کاملا متناسب با شرایط آب و هوایی ایران است و همین امر ویژگی‌ مهم این محصول به شمار می‌رود. این چمن را می‌توان در تمامی زمین‌های فوتبال و فوتسال حرفه‌ای و غیر حرفه‌ای  به کار برد.

تراکم الیاف در این محصول بالاست و همین امر سبب می‌شود نیازی به مواد پرکننده نداشته باشد. اما استفاده از سیلیس و گرانول در این چمن مقاومت آن را در برابر کوبش و نیروهای فیزیکی بالا می‌برد. وقتی این چمن بر روی سطوح پهن می‌شود کاملا سبز و پرتوده به نظر می‌رسد. طرح این چمن زبرا و یا آرژانتینی است. این طرح جدیدترین سبک در چمن مصنوعی فوتبالی است.  ترکیب رنگ سبز تیره و روشن این محصول زیبایی بصری خاصی را در محیط به وجود می‌آورد. همچنین، این سبک به دارو در محوطه شناسی کمک می‌کند.

تولید چمن مصنوعی فوتسال در شوشتر

چمن مصنوعی فوتسال در شوشتر بر اساس دستور نقشه بافت تولید گردید. برای تولید به این روش، ابتدا ابعاد زمین چمن مصنوعی مشخص می‌شود. سپس بر اساس این ابعاد بافت چمن مصنوعی فوتسال در شوشتر آغاز می‌گردد تا خط کشی سفید درون چمن نیز درون بافت آورده شود.

روش نگهداری از چمن مصنوعی فوتسال در شوشتر

شوشتر شهری در خوزستان است که هوا در آنجا به شدت گرم است. یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد چمن مصنوعی Mg Pro دوام بالای آن تا حرارت ۷۰ درجه سانتی‌گراد است. تیم چمنزار روش زیر را برای نگهداری چمن مصنوعی فوتسال در شوشتر پیشنهاد داد:

  • ۴۵ روز یکبار سطح این چمن باید آبیاری شود تا گرمای باقی مانده در میان الیاف چمن مصنوعی خارج گردد و به چمن آسیب وارد نشود.
  • با توجه به اینکه بحران کم‌آبی در جنوب کشور وجود دارد، بهتر است از دستگاه واتر جت برای آبیاری این چمن استفاده شود.
  • ماهی یکبار باید روی این چمن فرچه خورده شود تا الیاف زاویه ۹۰ درجه خود را حفظ کنند (برای اینکار باید از دستگاه فرچه زنی استفاده شود)
  • سالی یکبار باید سیلیس و گرانول به الیاف این چمن تزریق شوند تا طول عمر این چمن بالا رود.

طول عمر چمن مصنوعی فوتبال در شوشتر

اگر مراقبت‌های لازم از چمن مصنوعی فوتسال در شوشتر صورت گیرد، طول عمر این چمن به طور متوسط ۵ تا ۶ سال است.

ضمانت چمن مصنوعی فوتبال در شوشتر

شرکت چمنزار برای چمن مصنوعی فوتبالی مدل MN Poro  ۳۶ ماه گارانتی ارائه می‌دهد. الیاف این محصول بسیار باکیفیت هستند و هیچ­گاه زودتر از موعد گارانتی خود نیاز به ترمیم و یا تعویض پیدا نمی‌کنند. با این وجود این گارانتی شامل تمامی مشکلات از جمله پوسیدگی، تغییر رنگ الیاف، جدا شدن بافت، و باز شدن درزها می‌شود.

قیمت چمن مصنوعی Mg Pro در سال ۱۳۹۹

برای اطلاع از قیمت انواع چمن مصنوعی می‌توانید به سایت فروشگاه چمنزار وارد شوید. همچنین برای اطلاع از قیمت نصب چمن مصنوعی در زمین ورزشی که شامل استفاده از ۲۲ کیلوگرم سیلیس و ۷ کیلوگرم گرانول، یک لایه ژئوتکس، نوار سمینگ تیپ و چسب پلی اورتان می‌شود، با تیم چمنزار در ارتباط باشید.