چمن مصنوعی روف گاردن مجتمع کوه نور فرمانیه

اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی افرا

ویژگی های مثبت مدل افرا برای این کاربری:

۱- مقاومت بالا در برابر اشعه خورشید

۲-ظاهر بسیار زیبا

۳-مقاومت مناسب در برابر تردد به دلیل تراکم بالا

چمن مصنوعی افرا


ارتفاع چمن: ۲۰ میلی متر

الیاف چمن: سطح مقطع نیم لوزی-بیضی ( سه وجهی )،مونو

اجرای چمن مصنوعی روف گاردن مجتمع کوه نور فرمانیه

پروژه چمن مصنوعی روف گاردن مجتمع کوه نور فرمانیه یکی از پروژه های مهم شرکت چمنزار به شمار می رود. این مجتمع در زمینی به مساحت ۳ هزار مترمربع ساخته شده است و یکی از مناطق بسیار مهم در فرمانیه تهران است. صاحبان این پروژه تلاش کردند تا با خلق فضایی خاص و منحصر به فرد در پشت بام، این مجتمع را به بهترین مجتمع مسکونی در تهران تبدیل کنند. در این پروژه از چمن مصنوعی مدل افرا استفاده گردید. شرکت چمنزار همواره مدل های مختلف چمن را به مشتریان عرضه می کند. صاحبان این پروژه از بین ۹ مدلی که شرکت چمنزار برای نصب و اجرا در روف گاردن در نظر گرفته بود، چمن مصنوعی مدل افرا را انتخاب کردند.

ویژگی های چمن مصنوعی افرا

ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که چه عاملی سبب شد که صاحبان پروژه چمن مصنوعی روف گاردن مجتمع کوه نور فرمانیه چمن مصنوعی افرا را برای استفاده در این مجتمع انتخاب کنند. اولین و مهمترین عاملی که سبب شد این چمن در بین چمن های دیگر بدرخشد، ظاهر مخمل گونه آن است. این چمن وقتی بر روی سطح نصب می شود ظاهری خاص و مخملی به محیط می بخشد که چشم هر بیننده ای را به سوی خود جلب می کند. همچنین، چمن مصنوعی افرا تراکم بالایی دارد و ضربه و فشار به آن آسیب وارد نمی کند. این چمن مشابه به چمن طبیعی است و الیاف آن در برابر اشعه مضر خورشید مقاوم هستند. تمامی این امور سبب شدند که چمن مصنوعی افرا برای استفاده در پروژه چمن مصنوعی روف گاردن مجتمع کوه نور فرمانیه انتخاب شود!

این چمن چگونه نصب شد؟

همانطور که در عکس های پروژه چمن مصنوعی روف گاردن مجتمع کوه نور فرمانیه مشاهده می کنید، چمن مصنوعی مدل افرا برش خورده است و با سنگ ترکیب شده است. ترکیب چمن و سنگ می تواند ظاهر را بسیار خاص و زیبا کند و این موضوع نقش مهمی در خلق زیبایی بصری دارد. همچنین، در این پروژه از گلدان های طبیعی نیز استفاده گردید. بهتر است بدانید ظاهر چمن مصنوعی شبیه به چمن طبیعی است و ترکیب آن با گلدان ها و المان های طبیعی فضای سبزی را به وجود می آورد که چشم هر بیننده ای را به سوی خود جلب می کند.

آیا ارتفاع الیاف در چمن مصنوعی روف گاردن مهم است؟

صاحبان پروژه چمن مصنوعی روف گاردن مجتمع کوه نور فرمانیه در این مورد سوال داشتند که آیا ارتفاع الیاف در چمن مصنوعی روف گاردن مهم است یا خیر؟! شرکت چمنزار پیشنهاد می دهد چمن مصنوعی که برای روف گاردن انتخاب می شود بالای ۲۰ میلی متر ارتفاع داشته باشد. اما انتخاب ارتفاع الیاف بالاتر به سلیقه مشتریان بستگی دارد و بر روی هزینه پروژه نیز اثر می گذارد. به طور مثال اگر فرد دوست دارد محیط اطرافش سبز باشد، چمن مصنوعی با ارتفاع ۲۰ میلی متر گزینه مناسبی است، اما اگر فرد تمایل دارد وقتی بر روی چمن می نشیند پاهایش را در بین برگهای چمن مصنوعی قرار دهد و حس خوبی داشته باشد باید از چمن مصنوعی با ارتفاع الیاف بالاتر استفاده کند.

رضایت مشتریان، هدف اصلی شرکت چمنزار

صاحبان پروژه چمن مصنوعی روف گاردن مجتمع کوه نور فرمانیه در پایان این پروژه رضایت کاملی داشتند و همانطور که در عکس ها مشاهده می کنید، تمامی کارها با نظم و دقت خاصی انجام شدند و پروژه در زمان مشخص شده به اتمام رسید. مشتریان قلب تپنده چمنزار هستند و رضایت آنها برای این شرکت اهمیت بسیار زیادی دارد.

اجرای چمن مصنوعی روف گاردن مجتمع کوه نور فرمانیه پروژه چمن مصنوعی روف گاردن مجتمع کوه نور فرمانیه یکی از پروژه های مهم شرکت چمنزار به شمار می رود. این مجتمع در زمینی به مساحت ۳ هزار مترمربع ساخته شده است و یکی از مناطق بسیار مهم در فرمانیه تهران است. صاحبان این پروژه تلاش […]