اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

پات سبز

ویژگی های مثبت مدل پات سبز برای این کاربری:

۱-تراکم بالا

۲-مقاوم در برابر کوبش

۳-مقاوم در برابر تغییر رنگ و پوسیدگی

۴-بکینگ (لایه زیرین) مقاوم از جنس لاتکس


ویژگی های منفی مدل پات برای این کاربری:

ندارد

چمن مصنوعی پات سبز

ارتفاع: ۱۵

الیاف: انعطاف پذیر

محل پروژه: مهرشهر کرج

مجموعه‌های ورزشی تنیس در راستای توسعه فضاهای خود اقدام به احداث زمین‌های بازی مشابه این بازی نظیر پدل می‌کنند تا ورزشکاران بتوانند علاقمندی‌های خود را پیگیری کنند.

آکادمی تنیس شاهین واقع در مهرشهر کرج نیز از جمله مجموعه‌هایی است که تمامی کاربری‌های ورزشی نظیر زمین‌های تنیس و فوتبال را ایجاد کرده است این مجموعه به تازگی احداث دو زمین با کاربری ورزشی پدل را نیز به مجموعه خود اضافه کرده است که برای این منظور از ظرفیت‌های مجموعه چمنزار برای چمن مصنوعی پدل استفاده کرد.

چمن مصنوعی این دو زمین در ابعاد ۲۰X۱۰ توسط تیم نصب و اجرای شرکت چمنزار انجام شده است. چمن به کار رفته در این پروژه به دلیل اهمیت بانس توپ در تعامل میان بازیکنان و زمین از نوع پات ۱۵ میل است. همچنین پس از نصب چمن مصنوعی توسط تیم نصب و اجرا عملیات سیلیس پاشی و خط‌کشی زمین پدل نیز انجام گرفت.

در صورتی که شما هم به دنبال ایجاد فضای ورزشی در محیط زندگی خود هستید در ابتدا می‌توانید با کارشناسان چمنزار تماس گرفته و خدمات مشاوره‌ای بگیرید و پس از آن بسته به کاربری مدنظر، چمن مناسب را تهیه کنید. همچنین تیم اجرایی ما در اسرع وقت نسبت به نصب و اجرای چمن مصنوعی اقدام خواهد کرد.

مجموعه‌های ورزشی تنیس در راستای توسعه فضاهای خود اقدام به احداث زمین‌های بازی مشابه این بازی نظیر پدل می‌کنند تا ورزشکاران بتوانند علاقمندی‌های خود را پیگیری کنند. آکادمی تنیس شاهین واقع در مهرشهر کرج نیز از جمله مجموعه‌هایی است که تمامی کاربری‌های ورزشی نظیر زمین‌های تنیس و فوتبال را ایجاد کرده است این مجموعه به