اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی mono putt (مونو پات) ۱۵ میل

ویژگی های مثبت چمن مصنوعی مونو پات برای این کاربری:

  1. نوع دوخت: تک بافت
  2. نوع زیره: دو لایه با پوشش لاتکس
  3. ابعاد رول چمن:  ۲۰*۴
  4. عرض چمن ۴ متر ثابت و مقدار طول آزاد است.

چمن مصنوعی مونو پات

پروژه تعویض چمن مصنوعی پدل پارک تهران در منطقه آجودانیه در دو زمین با ابعاد استاندارد ۲۰X۱۰ در شهریورماه ۱۴۰۲ انجام شد. در اجرای این پروژه چمن‌های فرسوده و قدیمی که از نوع پات بودند جمع‌آوری و پس از آماده‌سازی زمین چمن استاندارد اخرایی رنگ با عنوان منوپات جایگزین چمن‌های قبلی شد.

همچنین پس از نصب چمن مصنوعی عملیات سیلیس پاشی به منظور بانس بهتر توپ توسط تیم نصب و اجرای چمنزار انجام شد.

چمنزار را در کنار خود ببینید!

در صورتی که شما هم به دنبال ایجاد فضای ورزشی در محیط زندگی خود هستید در ابتدا می‌توانید با کارشناسان چمنزار تماس گرفته و خدمات مشاوره‌ای بگیرید و پس از آن بسته به کاربری مدنظر، چمن مناسب را تهیه کنید. همچنین تیم اجرایی ما در اسرع وقت نسبت به نصب و اجرای چمن مصنوعی اقدام خواهد کرد.

به منظور کسب ‌اطلاعات بیشتر درباره چمن مصنوعی می‌توانید به بخش مقالات سایت چمنزار مراجعه کرده و از آخرین اطلاعات روز دنیا درباره چمن مصنوعی و روش‌های نصب آن آگاه شوید.

پروژه تعویض چمن مصنوعی پدل پارک تهران در منطقه آجودانیه در دو زمین با ابعاد استاندارد ۲۰X۱۰ در شهریورماه ۱۴۰۲ انجام شد. در اجرای این پروژه چمن‌های فرسوده و قدیمی که از نوع پات بودند جمع‌آوری و پس از آماده‌سازی زمین چمن استاندارد اخرایی رنگ با عنوان منوپات جایگزین چمن‌های قبلی شد. همچنین پس از