اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی مدل TG Pro

ویژگی های مثبت مدل TG Pro برای این کاربری:

  1. الیاف کوتاه
  2. الیاف یک دست و مجعد و فنری شکل
  3. تراکم بالا

پروژه گلشهر کرج

اجرای زمین چمن مصنوعی پدل به سفارش مجموعه ورزشی ویبرا پدل پارک (Vibora Padel Park) در منطقه گلشهر کرج از جمله پروژه‌های زمین چمنی است که در سال ۱۴۰۱ از سوی تیم اجرایی توانمند چمنزار انجام شده است. این مجموعه ورزشی دارای دو زمین ورزش پدل به مساحت ۴۶۸ مترمربع است که با استفاده از چمن مصنوعی پات یا همان TG Pro پوشش‌دهی شده است.

مقاومت بالا در برابر کوبش مهم‌ترین شاخصه چمن TG PRO

چمن مصنوعی TG PRO به دلیل تراکم بالا و نوع الیاف آن از مقاومت بالایی در برابر کوبش‌ها برخوردار است ضمن اینکه بکینگ قوی تک لایه آن نیز موجب شده تا سطح زیرین آن از استحکام بالایی برخوردار باشد. الیاف استفاده شده در چمن مصنوعی TG PRO از نوع منوفیلامنت تک‌رشته‌ای بوده و ظاهری تاب خورده و مجعد دارد که همین ویژگی موجب شده است تا سطحی یکدست و یکنواخت را در این چمن داشته باشیم ضمن اینکه این چمن از تراکم بالایی برخوردار است.

کارشناسان ما شما را راهنمایی خواهند کرد!

اگر به دنبال ایجاد زمین چمنی با کیفیت و مطلوب هستید می‌توانید در تماس با کارشناسان چمنزار از کیفییت و قیمت محصولات اطلاع یافته و با خیالی آسوده نسبت به خرید آن اقدام کنید.
کارشناسان ما در چمنزار در طول هفته این آمادگی را دارند تا با مشاوره‌های دقیق به شما در خریدی با قیمت و کیفیت مناسب کمک کنند و در ادامه مسیر نیز با تیمی حرفه‌ای عملیات اجرایی آن را انجام دهند.

به‌منظور دریافت اطلاعات بیشتر و اجرای پروژه چمن مصنوعی به سایت چمنزار به نشانی chamanzar.com مراجعه کرده و یا در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۹ الی ۱۵ با شماره تماس ۵۷۷۳۲-۰۲۱ حاصل فرمائید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند.

اجرای زمین چمن مصنوعی پدل به سفارش مجموعه ورزشی ویبرا پدل پارک (Vibora Padel Park) در منطقه گلشهر کرج از جمله پروژه‌های زمین چمنی است که در سال ۱۴۰۱ از سوی تیم اجرایی توانمند چمنزار انجام شده است. این مجموعه ورزشی دارای دو زمین ورزش پدل به مساحت ۴۶۸ مترمربع است که با استفاده از