اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی mono putt (مونو پات) ۱۵ میل

ویژگی های مثبت چمن مصنوعی مونو پات برای این کاربری:

  1. نوع دوخت: تک بافت
  2. نوع زیره: دو لایه با پوشش لاتکس
  3. ابعاد رول چمن:  ۲۰*۴
  4. عرض چمن ۴ متر ثابت و مقدار طول آزاد است.
چمن mono putt مونوپات قرمز 15 میل

ارتفاع: ۱۵

الیاف: انعطاف پذیر

محل پروژه: ولنجک تهران

پروژه زمین چمن مصنوعی پدل باشگاه تنیس پلاس ولنجک از جمله پروژهای موفق شرکت چمنزار بود که در مهرماه ۱۴۰۲ انجام در مساحتی به ابعاد استاندارد ۱۰X۲۰  انجام گرفت.

یکی از بازی‌های جذاب و مهیج که طرفداران خود را دارد بازی پدل است. در حال حاضر بسیاری از باشگاه‌های ورزشی تنیس در کنار این بازی زمین‌های پدل را نیز راه‌اندازی می‌کنند.

در زمین پدل باشگاه تنیس پلاس ولنجک از چمن مصنوعی ویژه بازی پدل «مونو پات» با ارتفاع الیاف ۱۵ میل استفاده شد. این چمن به دلیل ساختار پرتراکم و مجعهد خود گزینه مناسبی برای زمین‌های پدل می‌باشد. تراکم زیاد این چمن سبب شده تا این چمن از بانس مناسبی برخوردار بوده و  بازیکنان هنگام بازی تعامل مناسبی میان توپ و زمین چمن مصنوعی داشته باشند.

چمنزار را در کنار خود ببینید!

در صورتی که شما هم به دنبال ایجاد فضای ورزشی هستید در ابتدا می‌توانید با کارشناسان چمنزار تماس گرفته و خدمات مشاوره‌ای بگیرید و پس از آن بسته به کاربری مدنظر، مناسب‌ترین چمن را تهیه کنید. همچنین تیم اجرایی ما در اسرع وقت نسبت به نصب و اجرای چمن مصنوعی اقدام خواهد کرد.

به منظور کسب ‌اطلاعات بیشتر درباره چمن مصنوعی می‌توانید به بخش مقالات سایت چمنزار مراجعه کرده و از آخرین اطلاعات روز دنیا درباره چمن مصنوعی و روش‌های نصب آن آگاه شوید.

پروژه زمین چمن مصنوعی پدل باشگاه تنیس پلاس ولنجک از جمله پروژهای موفق شرکت چمنزار بود که در مهرماه ۱۴۰۲ انجام در مساحتی به ابعاد استاندارد ۱۰X۲۰  انجام گرفت. یکی از بازی‌های جذاب و مهیج که طرفداران خود را دارد بازی پدل است. در حال حاضر بسیاری از باشگاه‌های ورزشی تنیس در کنار این بازی