اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی mono putt (مونو پات) ۱۵ میل

ویژگی های مثبت چمن مصنوعی مونو پات برای این کاربری:

  1. نوع دوخت: تک بافت
  2. نوع زیره: دو لایه با پوشش لاتکس
  3. ابعاد رول چمن:  ۲۰*۴
  4. عرض چمن ۴ متر ثابت و مقدار طول آزاد است.
چمن مصنوعی مونو پات

ارتفاع: ۱۵

الیاف: انعطاف پذیر

محل پروژه: شهرستان حسن‌آباد فشافویه

اجرای سه زمین چمن مصنوعی پدل در مجموعه ورزشی آرشا کلاب از جمله پروژه‌‌هایی است که توسط تیم نصب و اجرای چمنزار در شهریورماه ۱۴۰۲ به اتمام رسید.

انجام این پروژه در سه زمین پدل استاندارد ۱۰۲۰ X  در این مجموعه و با چمن ورزشی ویژه بازی پدل  به نام مونوپات انجام گرفت. پس از آن به منظور بانس بهتر توپ عملیات تزریق سیلیس روی چمن مصنوعی انجام شد.

مجموعه ورزشی آرشا کلاب از جمله مجموعه‌های بزرگ ورزشی در شهرستان حسن‌آباد فشافویه روستای خانلق است که از سال ۹۸ تاکنون همه ساله میزبان بازی‌های کشوری و جهانی تنیس و پدل می‌باشد.

چمنزار را در کنار خود ببینید!

در صورتی که شما هم به دنبال ایجاد فضای ورزشی در محیط زندگی خود هستید در ابتدا می‌توانید با کارشناسان چمنزار تماس گرفته و خدمات مشاوره‌ای بگیرید و پس از آن بسته به کاربری مدنظر، چمن مناسب را تهیه کنید. همچنین تیم اجرایی ما در اسرع وقت نسبت به نصب و اجرای چمن مصنوعی اقدام خواهد کرد.

به منظور کسب ‌اطلاعات بیشتر درباره چمن مصنوعی می‌توانید به بخش مقالات سایت چمنزار مراجعه کرده و از آخرین اطلاعات روز دنیا درباره چمن مصنوعی و روش‌های نصب آن آگاه شوید.

اجرای سه زمین چمن مصنوعی پدل در مجموعه ورزشی آرشا کلاب از جمله پروژه‌‌هایی است که توسط تیم نصب و اجرای چمنزار در شهریورماه ۱۴۰۲ به اتمام رسید. انجام این پروژه در سه زمین پدل استاندارد ۱۰۲۰ X  در این مجموعه و با چمن ورزشی ویژه بازی پدل  به نام مونوپات انجام گرفت. پس از