کارفرما: باشگاه انقلاب تهران

پروژه چمن مصنوعی پدل باشگاه انقلاب از جمله پروژه‌هایی است که در شهریورماه ۱۴۰۰ از سوی تیم حرفه‌ای چمنزار نصب شده است چمن مصنوعی به کار رفته در پروژه زمین یک و دو پل باشگاه انقلاب از سوی کارفرما تامین و در اختیار شرکت چمنزار قرار گرفت.

برای خرید با کارشناسان ما تماس بگیرید

اگر به دنبال ایجاد زمین چمنی با کیفیت و مطلوب هستید می‌توانید در تماس با کارشناسان چمنزار از کیفییت و قیمت محصولات اطلاع یافته و با خیالی آسوده نسبت به خرید آن اقدام کنید.

کارشناسان ما در چمنزار در طول هفته این آمادگی را دارند تا با مشاوره‌های دقیق به شما در خریدی با قیمت و کیفیت مناسب کمک کنند و در ادامه مسیر نیز با تیمی حرفه‌ای عملیات اجرایی آن را انجام دهند.

به‌منظور دریافت اطلاعات بیشتر و اجرای پروژه چمن مصنوعی به سایت چمنزار به نشانی chamanzar.com مراجعه کرده و یا در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۹ الی ۱۷ با شماره تماس ۵۷۷۳۲-۰۲۱ حاصل فرمائید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند.

کارفرما: باشگاه انقلاب تهران پروژه چمن مصنوعی پدل باشگاه انقلاب از جمله پروژه‌هایی است که در شهریورماه ۱۴۰۰ از سوی تیم حرفه‌ای چمنزار نصب شده است چمن مصنوعی به کار رفته در پروژه زمین یک و دو پل باشگاه انقلاب از سوی کارفرما تامین و در اختیار شرکت چمنزار قرار گرفت. برای خرید با کارشناسان