اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

مدل TG Pro

ویژگی های مثبت مدل TG Pro برای این کاربری:

  1. الیاف کوتاه
  2. الیاف یک دست و مجعد و فنری شکل
  3. تراکم بالا

پروژه زمین چهارم باشگاه انقلاب

پروژه زمین چمن مصنوعی پدل باشگاه انقلاب در مساحت ۲۰۰ متر و ابعاد ۲۰ در ۱۰ مترمربع توسط تیم‌اجرایی حرفه‌ای چمنزار در سال ۱۴۰۱ اجرا و به بهره‌برداری رسید. در اجرای این پروژه از چمن مصنوعی TG Pro استفاده‌شده است. فرآیند خط‌کشی این چمن با استفاده از رنگ سفید انجام شد و پس از نصب به چمن مصنوعی سیلیس افزوده گردید.

باشگاه انقلاب یکی از ده‌ها مراکز ورزشی است که تنها از چمن‌های مصنوعی استاندارد استفاده می‌کند به همین منظور کارشناسان ورزشی این باشگاه، قبل از اجرای نصب چمن مصنوعی، عملیات تست روی چمن را انجام می‌دهد تا از کیفیت آن اطمینان یابد. در اجرای این پروژه شرکت چمنزار نمونه چمن مورد استفاده در زمین پدل را به‌منظور تست برای کلوب باشگاه انقلاب ارسال کرد.

این باشگاه پس از انجام تست بانس توپ (جهش و جهت‌گیری صحیح توپ روی چمن مصنوعی) از شرکت چمنزار به‌منظور همکاری و اجرای زمین چمن مصنوعی پدل دعوت به همکاری کرد.

لازم به توضیح است که عملیات بانس توپ به‌منظور تعامل هرچه بهتر بازیکن با توپ و زمین صورت‌می‌گیرد تا کیفیت بازی از استانداردهای لازم برخوردار باشد.

برای خرید با کارشناسان ما تماس بگیرید

اگر به دنبال ایجاد زمین چمنی با کیفیت و مطلوب هستید می‌توانید در تماس با کارشناسان چمنزار از کیفییت و قیمت محصولات اطلاع یافته و با خیالی آسوده نسبت به خرید آن اقدام کنید.
کارشناسان ما در چمنزار در طول هفته این آمادگی را دارند تا با مشاوره‌های دقیق به شما در خریدی با قیمت و کیفیت مناسب کمک کنند و در ادامه مسیر نیز با تیمی حرفه‌ای عملیات اجرایی آن را انجام دهند.

به‌منظور دریافت اطلاعات بیشتر و اجرای پروژه چمن مصنوعی به سایت چمنزار به نشانی chamanzar.com مراجعه کرده و یا در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۹ الی ۱۵ با شماره تماس ۵۷۷۳۲-۰۲۱ حاصل فرمائید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند.

پروژه زمین چمن مصنوعی پدل باشگاه انقلاب در مساحت ۲۰۰ متر و ابعاد ۲۰ در ۱۰ مترمربع توسط تیم‌اجرایی حرفه‌ای چمنزار در سال ۱۴۰۱ اجرا و به بهره‌برداری رسید. در اجرای این پروژه از چمن مصنوعی TG Pro استفاده‌شده است. فرآیند خط‌کشی این چمن با استفاده از رنگ سفید انجام شد و پس از نصب