اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی مدل رویال ۲۵

ویژگی های مدل رویال ۲۵ برای این کاربری:

۱-تراکم بالا

۲-کیفیت بالای الیاف

۳-استفاده از بافت پرکننده (فیلر)‏


ارتفاع چمن: ۲۵ میلی متر

الیاف چمن: نازک ساده+ مجعد

پروژه چمن مصنوعی فضای شخصی افجه لواسان

اجرای پروژه چمن مصنوعی فضای شخصی افجه لواسان

تصاویری که در بالا مشاهده می کنید مرتبط به پروژه چمن مصنوعی فضای شخصی افجه لواسان است و صاحب پروژه جناب آقای ملکی است. کافرمای این پروژه با دقت بسیار بالا بر نحوه اجرای چمن مصنوعی نظارت داشته است. یکی از مواردی که در این پروژه مورد توجه قرار گرفت بارندگی بسیار زیادی است که در منطقه افجه لواسان صورت می گیرد. به همین دلیل شرکت چمنزار از سیستم زیرسازی unbound استفاده کرد. چمنی که در این پروژه اجرا شد، چمن مصنوعی رویال ۲۵ است. این چمن کاربری فوتبالی دارد و با روش نیمه اسپورت ( استفاده از سیلیس و ژئوتکستایل) نصب و اجرا شد. همانطور که مشاهده می کنید پایان کار این پروژه بسیار زیبا شد و شرکت چمنزار توانست محلی را برای ورزش و تفریح خلق کند.

بنر ورزشی

ویژگی های چمن مصنوعی رویال بلژیکی

شاید این سوال برای شما پیش بیاید که چرا از چمن مصنوعی رویال بلژیکی در این پروژه استفاده گردید. پاسخ به این پرسش به ویژگی های چمن مصنوعی مرتبط می شود. ویژگی های این چمن به شرح زیر هستند:

  • این چمن تراکم بسیار بالایی دارد. در نتیجه در فشار و کوبش آسیب نمی بیند.
  • این چمن رنگ سبز چشم نوازی دارد و هنگام نصب بسیار پرتوده به نظر می رسد.
  • این چمن در برابر نور خورشید مقاوم است و دچار رنگ پریدگی نمی شود.
  • این چمن بکینگ مقاومی دارد و همین امر بر مقاومت آن اثر گذاشته است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ویژگی های چمن مصنوعی رویال بلژیکی می توانید به فروشگاه چمن مصنوعی مراجعه کنید.

آیا چمن مصنوعی رویال بلژیکی تنها چمنی است که در زمین های بازی پیشنهاد می شود؟

همانطور که متوجه شده اید از چمن مصنوعی رویال بلژیکی در پروژه چمن مصنوعی فضای شخصی افجه لواسان استفاده گردید. اما ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که آیا در تمامی پروژه های چمن مصنوعی زمین بازی باید از چمن مصنوعی رویال بلژیکی استفاده کنیم! پاسخ به این سوال قطعا منفی است. اگر می خواهید برای زمین بازی خود چمن مصنوعی سفارش دهید می توانید به فروشگاه چمن مصنوعی سر بزنید. همچنین، می توانید با مشاوران شرکت چمنزار در ارتباط باشید و اطلاعات تکمیلی را از آنها دریافت کنید. در پایان می توانید با توجه به بودجه خود بهترین گزینه را انتخاب نمایید.

آیا در زمین بازی باید از سیلیس استفاده شود؟

یکی از موادی که در پروژه چمن مصنوعی فضای شخصی افجه لواسان مورد استفاده قرار گرفت سیلیس بود. سیلیس ماده ای مشابه به شن است که در میان برگ های چمن مصنوعی قرار می گیرد و حالت ایستا چمن را حفظ می کند. این موضوع نقش بسیار مهمی در افزایش طول عمر چمن مصنوعی دارد. همچنین، باید بدانید که در پروژه چمن مصنوعی فضای شخصی افجه لواسان نیز از سیلیس استفاده شد. سیلیس چمن مصنوعی رویال بلژیکی را که در این پروژه به کار رفته است در برابر فشارهای وارده مقاوم می سازد. بهتر است بدانید که توصیه می شود در تمامی زمین های بازی از سیلیس استفاده شود.

رضایت صاحب پروژه چمن مصنوعی فضای شخصی افجه لواسان

یکی از افتخارات شرکت چمنزار این است که در پایان این پروژه توانست رضایت کامل آقای ملکی را جلب کند. با اینکه آقای ملکی حساسیت بسیار زیادی در مورد نحوه اجرای چمن مصنوعی داشت، اما شرکت چمنزار با یک اجرای حرفه ای و تخصصی توانست رضایت مشتری خود، جناب آقای ملکی را بدست بیاورد. بهتر است بدانید که شرکت چمنزار به رضایت مشتریانش اهمیت بسیار زیادی می دهد و همواره در تلاش است تا رضایت آن را در بالاترین حد ممکن جلب کند.

اجرای پروژه چمن مصنوعی فضای شخصی افجه لواسان تصاویری که در بالا مشاهده می کنید مرتبط به پروژه چمن مصنوعی فضای شخصی افجه لواسان است و صاحب پروژه جناب آقای ملکی است. کافرمای این پروژه با دقت بسیار بالا بر نحوه اجرای چمن مصنوعی نظارت داشته است. یکی از مواردی که در این پروژه مورد […]