چمن مصنوعی – فروش اینترنتی چمن مصنوعی

اطلاعات پروژه

ارتفاع چمن:25 میلی متر
کارفرما:جناب آقای احمدی
متراژ:30 متر مربع
محل اجرا:یکی از مناطق شمالی تهران

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی اسپریت


چمن مصنوعی مدل اسپریتویژگی­ های مثبت اسپریت برای این کاربری:

1-‏‏ ظاهر بسیار زیبا

2- ارتفاع الیاف مناسب

3- ساختار دو بافت

 

چمن مصنوعی مدل اسپریت ۲۵ در بالکن منزل مسکونی

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

نصب و اجرای چمن مصنوعی مدل اسپریت ۲۵ در بالکن منزل مسکونی

بالکن فضایی ویژه در محیط خانه به شمار می‌رود، زیرا در این فضا در عین دسترسی به هوای تازه و محیط بیرون، دسترسی به محیط امن خانه نیز وجود دارد. به همین دلیل زیباسازی بالکن و تراس سبب می‌شود بتوانید محیطی امن و خلوتگاهی ویژه برای خود بنا کنید. چمنزار تلاش کرده است تا در پروژه‌های مختلف خود این فضای منحصر به فرد در خانه‌ها را به محیطی امن و دلنشین برای دورهمی‌های خانوادگی، محل بازی برای کودکان و یا محلی دنج برای استراحت و نوشیدن قهوه صبحگاهی تبدیل کند.

در پروژه نصب چمن مصنوعی در بالکن منزل مسکونی، کارفرمای پروژه چمن مصنوعی مدل اسپریت ۲۵ را پسندید. متراژ بالکن در این پروژه حدود ۳۰ متر بود و چمن مصنوعی به صورت یکبارچه برش خورد و به صورت کاملا یکنواخت در این بالکن به اجرا درآمد.

چرا چمن مصنوعی مدل اسپریت ۲۵ برای این پروژه انتخاب گردید؟

یکی از دغدغه‌های بسیاری از افراد، به ویژه بانوان، برای استفاده از چمن مصنوعی در تراس خانه این است که چگونه می‌توان سطح چمن مصنوعی را تمیز کرد. به طور کلی، یکی از بهترین چمن‌های مصنوعی برای نصب در بالکن و یا تراس انواع چمن مصنوعی کم توده هستند. زیرا تراکم پایین این چمن‌ها سبب می‌شود که جایی برای گیر افتادن آشغال و گرد و غبار وجود نداشته باشد و تمیز کردن آن بسیار ساده باشد. چمن انتخابی در این پروژه جز چمن‌های کم توده به حساب می‌رود.

چمن مصنوعی مدل اسپریت ۲۵ چمنی تک بافت و بهاره است و رنگ سبز آن به رنگ چمن طبیعی بسیار نزدیک است و همین امر سبب می‌شود محیطی چشم‌نواز در بالکن و تراس خانه به وجود بیاید. الیاف این چمن بسیار نرم هستند و حتی اگر با پای برهنه بر روی آن راه بروید احساس زبری در زیر پای خود نمی‌کنید. این چمن مقاومت بالایی در برابر سرما دارد و طول عمر آن بالاست.

روش نصب چمن مصنوعی مدل اسپریت ۲۵ در بالکن منزل مسکونی

یکی از موضوعات دیگری که سبب ایجاد نگرانی برای صاحبان منازل مسکونی در نصب چمن مصنوعی در محیط بالکن و تراس خانه می‌گردد این موضوع است که ممکن است آب بر روی سطح چمن مصنوعی جمع گردد و وارد اتاق خانه شود. در این جا به شما اطمینان خاطر می‌دهیم که گروه چمنزار در نصب چمن مصنوعی به تمامی استانداردهای روز دنیا توجه دارد. در نصب این چمن شیب بالکن و آبروهای موجود در بالکن برای خروج آب از سطح چمن مصنوعی در نظر گرفته شدند و چمن مصنوعی به گونه‌ای نصب گردید تا آبهای سطحی به راحتی از روی آن خارج شوند.

در این پروژه چمن مصنوعی بر روی سطح زمین در بالکن به طور مستقیم قرار نگرفت. زیرا اگر چمن مصنوعی به طور مستقیم بر زمین متصل شود جایی برای عبور و مرور هوا در لایه زیرین چمن باقی نمی‌ماند و خطر کپک زدگی و یا شوره وجود دارد. برای نصب چمن مصنوعی در این منزل مسکونی ابتدا لایه ژئوتکس بر روی سطح زمین پهن گردید. این لایه یک لایه نمدی شکل است که انعطاف پذیری چمن مصنوعی را بالا می‌برد. سپس لایه‌های چمن مصنوعی بر روی این لایه نمدی شکل قرار گرفتند و با استفاده از چسب پلی اورتان به یکدیگر متصل شدند.

روش نظافت چمن مصنوعی اسپریت ۲۵ در بالکن

گروه چمنزار به صاحبان این پروژه پیشنهاد داد که برای نظافت این چمن از جارو برقی استفاده کنند. همچنین در صورت تمایل به شستشوی چمن مصنوعی می‌توانند سطح چمن را با استفاده از جاروی پلاستیکی از جنس PVC و شامپو فرش شستشو دهند.

طول عمر چمن مصنوعی اسپریت ۲۵

اگر مراقبت های لازم از این چمن به درستی صورت گیرد، طول عمر این چمن بین ۵ تا ۷ سال است.

قیمت چمن مصنوعی اسپریت ۲۵

برای اطلاع از قیمت چمن مصنوعی اسپریت ۲۵ و دیگر چمن‌های مصنوعی می‌توانید به سایت چمنزار مراجعه کنید. همچنین می‌توانید با مشاورین چمنزار برای اطلاع در مورد جزییات پروژه خود در تماس باشید. مشاورین چمنزار تمامی مشاوره‌های لازم را در اختیار شما قرار می‌دهند و در صورت نیاز به طور رایگان از محل پروژه بازدید می‌کنند. همچنین می‌توانید عکس از پروژه خود برای مشاوران چمنزار ارسال کنید و آنها با توجه به عکس، جزییات پروژه را به شما اعلام می‌کنند.

نصب و اجرای انواع چمن مصنوعی را از چمنزار بخواهید!

گروه چمنزار با سالیان زیاد تجربه در زمینه نصب و اجرای چمن مصنوعی در خدمت شماست تا مشاوره‌های لازم را برای خرید و نصب انواع چمن مصنوعی در اختیار شما قرار دهد.