اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی مدل مایا

ویژگی های مثبت مدل مایا برای این کاربری:

۱-مقاومت بالا الیاف

۲-مناسب برای تمامی شرایط آب و هوایی

۳-الیاف منعطف و برگشت پذیر

۴-ضربه گیری بالا

پروژه چمن مصنوعی تراس جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران


ارتفاع چمن: ۲۵ میلی متر

الیاف چمن: فیبریلیت

امروزه تراس یکی از مهم ترین فضا در منازل و محیط کار به شمار می آید. از کاربردهای تراس می توان به عنوان، فضای استراحت، فضای بازی، حیاط خلوت و… استفاده کرد. همانند تصاویر ارائه شده از پروژه چمن مصنوعی تراس جهاد دانشگاهی علوم پزشگی تهران، مشاهده می کنید که از تراس این محیط اداری به عنوان مکان استراحت برای کارمندان، با استفاده از چمن مصنوعی استفاده شده است. در ادامه توضیحات کامل در خصوص ویژگی چمن مورد استفاده در این پروژه خواهیم داد.

چمن مصنوعی تراس در پروژه جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران

برای کفسازی تراس از نوع چمن های تزئینی استفاده می شود. این چمن ها دارای الیاف های بسیار متفاوتی است. که معمولا برای تراس از نوعی چمن مصنوعی استفاده می شود که نرم و لطیف باشد و دارای تراکم بالا و سبزی دلنشینی داشته باشد. در پروژه چمن مصنوعی تراس جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران، از مدل چمن مصنوعی مایا ۲۵ استفاده شده است.

ویژگی های چمن مصنوعی مناسب برای تراس

از آنجا که تراس مکان رفت و آمد در خانه و محیط کار است و ممکن بدون پاپوش در آن رفن و آمد شود بهتر است در انتخاب نوع چمن مصنوعی بسیار دقت شود. از ویژگی های که در انتخاب چمن مصنوعی برای تراس باید به آن توجه کنید عبارت است از:

  • بلندی و تراکم پرز چمن مصنوعی
  • نرم و لطیف بودن چمن مصنوعی
  • قابل شست و شو بودن
  • نگهداری و تمیزکاری راحت
  • دارای تاییده از بهداشت

تمام ویژگی های گفته شده در خصوص چمن مصنوعی مدی مایا ۲۵ در پروژه چمن مصنوعی تراس جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران رعایت شده است.

ویژگی چمن مصنوعی مایا۲۵ در پروژه تراس جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران

چمن مصنوعی مدل مایا دارای الیاف ۲۵ میلی متری است که جزء چمن های مصنوعی با الیاف متوسط به شمار می آید. این چمن مصنوعی دارای تراکم بالا و نرم و لطیف می باشد. از ویژگی های مهم چمن مصنوعی مدل مایا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • مقاومت بالا
  • مناسب برای تمام شرایط آب و هوای
  • الیاف منعطف و برگشت پذیر
  • ضربه گیری بالا

از چمن مصنوعی مدل مایا علاوه بر تراس در سایر مکان ها نیز مورد استفاده قرار میگیرد، حیاط مدارس، مهد کودک، روف گاردن، باغ ویلا و…

نحوه نگهداری از چمن مصنوعی مدل مایا ۲۵ در تراس پروژه جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران

دلیل استفاده چمن مصنوعی در بسیاری از مکان ها نحوه نگهداری و تمیز کاری راحت آن می باشد. چمن های مصنوعی نیاز به هرس و آبیاری ندارند و این از مزیت های بسیار مهم چمن های مصنوعی می باشد. نحوه تمیز کاری این مدل از چمن ها بسیار راحت است و تنها با یک جارو و آب قابل تمیزکاری می باشد. برای تمیز کردن چمن مصنوعی در تراس تنها کافی است که با دستمال و یا جارو اقدام به این کار کنید و سطح چمن خود را تمیز کنید. همچنن اگر نیاز به شست و شو دارید می توانید تنها با آب و یا مواد شست و شو دهنده فرش این کار را به راحتی انجام دهید.

ویژگی چمن مصنوعی پروژه جهاد دانشگاهی علوک پزشکی تهران

همانند تصاویر اراده شده از قبل و بعد این پروژه مشاهده می کنید که استفاده از چمن مصنوعی مناسب که توسط تیم چمنزار پیشنهاد شده است جلوه زیبا و دلنشی در این فضا ایجاد کرده است. متراژ چمن استفاده شده در این فضا حدود ۳۲ متر مربع است که بعد از اجرا عمق بیشتری به فضا داده است. تیم شرکت چمنزار با خدمات پس فروش که برای مشتریان ارائه می دهد کار را برای مشتریان تا حد زیادی ساده کرده است زیرا تنها با انتخاب نوع چمن و سفارش آن می توانید از اجرا و نصب آن آسوده باشید.

امروزه تراس یکی از مهم ترین فضا در منازل و محیط کار به شمار می آید. از کاربردهای تراس می توان به عنوان، فضای استراحت، فضای بازی، حیاط خلوت و… استفاده کرد. همانند تصاویر ارائه شده از پروژه چمن مصنوعی تراس جهاد دانشگاهی علوم پزشگی تهران، مشاهده می کنید که از تراس این محیط اداری […]