اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

ماهونیا پلاس

ویژگی های مثبت مدل مایا برای این کاربری:

۱-مقاومت بالا الیاف

۲-مناسب برای تمامی شرایط آب و هوایی

۳-الیاف منعطف و برگشت پذیر

۴-ضربه گیری بالا

پروژه تراس جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران


ارتفاع چمن: ۲۵ میلی متر

الیاف چمن: فیبریلیت

امروزه تراس یکی از مهم ترین فضا در منازل و محیط کار به شمار می آید. از کاربردهای تراس می توان به عنوان، فضای استراحت، فضای بازی، حیاط خلوت و… استفاده کرد. همانند تصاویر ارائه شده از پروژه چمن مصنوعی تراس جهاد دانشگاهی علوم پزشگی تهران، مشاهده می کنید که از تراس این محیط اداری به عنوان مکان استراحت برای کارمندان، با استفاده از چمن مصنوعی استفاده شده است. در ادامه توضیحات کامل در خصوص ویژگی چمن مورد استفاده در این پروژه خواهیم داد.

 

برای کفسازی تراس از نوع چمن های تزئینی استفاده می شود. این چمن ها دارای الیاف های بسیار متفاوتی است. که معمولا برای تراس از نوعی چمن مصنوعی استفاده می شود که نرم و لطیف باشد و دارای تراکم بالا و سبزی دلنشینی داشته باشد. در پروژه چمن مصنوعی تراس جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران، از مدل ماهونیا پلاس استفاده شده است.

امروزه تراس یکی از مهم ترین فضا در منازل و محیط کار به شمار می آید. از کاربردهای تراس می توان به عنوان، فضای استراحت، فضای بازی، حیاط خلوت و… استفاده کرد. همانند تصاویر ارائه شده از پروژه چمن مصنوعی تراس جهاد دانشگاهی علوم پزشگی تهران، مشاهده می کنید که از تراس این محیط اداری