اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی مدل پات

ویژگی های مثبت مدل پات برای این کاربری:

  1. الیاف کوتاه
  2. الیاف یک دست و مجعد و فنری شکل
  3. تراکم بالا

پروژه تراس شرکت هواپیمایی ترکیه جردن


ارتفاع چمن: ۱۰ تا ۱۶ میلی‌متر

چمن مصنوعی برای شرکت هواپیمایی

امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی، چمن‌ مصنوعی نیز بسیار گسترش یافت و کاربردهای زیادی در زمینه‌های مختلف ایجاد کرده است. از زمین‌های ورزشی و بازی گرفته تا روف گاردن، حیاز منازل و محیط‌های اداری و کف بسیاری از مکان‌ها که از آن‌ها به عنوان مکان استراحت استفاده می‌شود. در سال‌های اخیر استفاده از چمن‌های مصنوعی در مکان‌های که به عنوان استراحتگاه مورد بهره برداری قرار گرفته بسیار رواج پیدا کرده است.زیرا چمن مصنوعی علاوه بر  زیبایی که در فضا ایجاد می‌کند، به خاطر رنگ سبزی که دارد، باعث ایجاد آرامش در افراد می‌شود. در ادامه نمونه‌ای از پروژه‌های شرکت چمنزار برای یک شرکت هواپیمایی در منطقه جردن تهران معرفی شده است.

اجرای پروژه چمن مصنوعی شرکت هواپیمایی

همانطور که در تصاویر مشاهده می‌کنید، اجرا و نصب پروژه چمن مصنوعی شرکت هواپیمایی توسط تیم چمنزار انجام شده است. در این پروژه از مدل چمن مصنوعی پات استفاده شده است که جلوه بسیار زیبایی به محیط القاء کرده است.

با توجه به تصاویر گرفته شده از قبل و بعد از این پروژه مشاهده می‌کنید که اضافه شدن چمن مصنوعی به این محیطی که از مصالح سرد استفاده شده بود را به یک محیط گرم و آرامش بخش تبدیل کرده است که کارکنان این شرکت هواپیمایی ترکیه می‌توانند برای تایم استراحت از آن استفاده کنند. از ویژگی‌های استفاده از چمن مصنوعی در تزاس شرکت هواپیمایی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • ایجاد فضای زیبا و آرام بخش
  • نگهداری آسان در مقایسه با چمن طبیعی
  • مقاوم و عمر طولانی

ویژگی‌های چمن مصنوعی مدل پات در پروژه شرکت هواپیمایی ترکیه

با توجه به خواسته مشتری و تشخیص کارشناسان مجموعه چمنزار، در پروژه شرکت هواپیمایی ترکیه جردن، از چمن مصنوعی مدا پات استفاده شده است. الیاف این مدل از چمن مصنوعی مجعد و گره‌خورده است و این باعث می‌شود که الیاف این چمن به جهت خاصی انحراف پیدا نکنن. الیاف این چمن یک دست و فنری شکل هستند که دارای ارتفاعی حدود ۱۰میلی متر الی ۱۶میلی متر می باشند. این ویژگی‌ها باعث شده است چمن مصنوعی مدل پات جز چمن‌ها با الیاف کوتاه قرار بگیرد.

از ویژگی‌های اصلی این چمن می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • الیاف کوتاه
  • الیاف یک دست و فنری شکل
  • تراکم بالا

نحوه شستشو و نگهداری چمن مصنوعی پات در پروژه شرکت هواپیمایی ترکیه

بیشتر افراد دغدغه نگهداری و شستشوی چمن مصنوعی را بعد از نصب آن دارند. اما نگهداری و شستشوی چمن مصنوعی مخصوصا مدل پات بسیار راحت می‌باشد. برای اینکار کافی است با استفاده فشار آب و یک پرس به راحتی می‌توانید این کار را انجام دهید. برای راحتی کار می توانید از واتر جت نیز استفاده کنید.

نحوه سفارش چمن مصنوعی مدل پات

برای خرید و سفارش چمن مصنوعی مدل پات می توانید با تیم متخصص چمنزار با استفاده از شماره تلفن ۰۲۱۵۷۷۳۲ و یا با مراجعه به سایت شرکت چمنزار مشاوره بگیرید. محصولاتی که از شرکت چمنزار خریداری می‌شود دارای ضمانت نامه هستند. برای اطلاع از نحوه گارانتی می توانید به بخش گارانتی چمن مصنوعی مراجعه کنید.


سوالات پرتکرار

با توجه به بالا بودن تراکم چمن مصنوعی مدل پات آیا تمیز کاری آن راحت می‌باشد؟

این الیاف به نحوی ساخته و طراحی شده است که آشغال در آن نفوز نمی‌کند و به راحتی قابل تمیز کردن است.

همانند سایر چمن‌های مصنوعی آیا نصب چمن مصنوعی مدل پات ساده می‌باشد؟

خیر. نصب این مدل چمن نیازمند مهارت و تخصص است و باید توسط افراد حرفه‌ای انجام شود.

کاربردهای چمن مصنوعی مدل پات در کجاست؟

از مهم‌ترین مواردی که از چمن مصنوعی مدل پات استفاده می‌شود، زمین‌های گلف می‌باش. این چمن‌ با توجه به نوع ساختار وتراکمی که دارد باعث می‌شود الیاف آن در جهت خاصی منحرف نشود و این ویژگی باعث می‌شود که توپ به راحتی به حرکت در بیاید.

چمن مصنوعی برای شرکت هواپیمایی امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی، چمن‌ مصنوعی نیز بسیار گسترش یافت و کاربردهای زیادی در زمینه‌های مختلف ایجاد کرده است. از زمین‌های ورزشی و بازی گرفته تا روف گاردن، حیاز منازل و محیط‌های اداری و کف بسیاری از مکان‌ها که از آن‌ها به عنوان مکان استراحت استفاده می‌شود. در