اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی مدل افرا

ویژگی های مثبت مدل افرا برای این کاربری:

۱-ظاهر زیبا

۲-الیاف بسیار لطیف

‏۳-‏قابلیت شست و شوی آسان ( باتوجه به تک بافت بودن الیاف)‏

پروژه چمن مصنوعی تراس لواسان


ارتفاع چمن: ۲۰ میلی متر

الیاف چمن: نازک ساده

اجرای پروژه چمن مصنوعی تراس لواسان

تراس یکی از فضاهایی است که شما می توانید با استفاده از چمن مصنوعی فضای خاصی را در آنجا خلق کنید و این چیزی است که صاحب پروژه چمن مصنوعی تراس لواسان تصمیم گرفت تا به اجرا در بیاورد. در این پروژه از چمن مصنوعی مدل افرا استفاده گردید. الیاف این چمن ۲۰ میلی متر هستند و توانسته اند با ویژگی های خاص خود محیط تراس را در این پروژه تحت تاثیر قرار دهند.

ویژگی های چمن مصنوعی افرا

چمن مصنوعی افرا ویژگی های متعددی دارد که در پایان توانست صاحب پروژه پروژه چمن مصنوعی تراس لواسان را متقاعد کند که این چمن را انتخاب کند. این چمن ظاهری مشابه به چمن طبیعی دارد و وقتی در محیط نصب می شود حس طبیعت را تداعی می کند. همچنین، چمن مصنوعی صدف دارای بکینگ یا لایه زیرین تک لایه است و این موضوع سبب شده است که شستشو این چمن بسیار راحت باشد. این موضوع می تواند برای بانوان اهمیت بسیار زیادی داشته باشد. این چمن به راحتی در فضای تراس نصب گردید و در پایان صاحب پروژه رضایت کاملی داشت.

روش نصب پروژه چمن مصنوعی تراس لواسان

نصب چمن مصنوعی در تراس یکی از ساده ترین پروژه های چمنزار است. زیرا این زمین نیاز به زیر سازی ندارد و از آبروهای موجود در تراس برای خروج آب از سطح چمن مصنوعی استفاده می شود. در اولین قدم برای افزایش انعطاف پذیری چمن مصنوعی از ژئوتکس استفاده شد. این لایه اجازه نمیدهد که چمن مصنوعی در تماس مستقیم با زمین قرار گیرد و این موضوع خطر انتقال آلودگی به سطح چمن مصنوعی را کاهش می دهد. سپس بر روی این لایه چمن مصنوعی قرار گرفت و در پایان فضایی زیبا خلق شد.

روش شستشو پروژه چمن مصنوعی تراس لواسان

یکی از دغدغه های اصلی کسانی که می خواهند از چمن مصنوعی در تراس خانه خود استفاده کنند در مورد روش شستشو آن است. باید بدانید که شستشو این چمن بسیار ساده است و نیاز به وسایل خاصی ندارد. شرکت چمنزار به صاحب این پروژه پیشنهاد داد که کثیفی های سطح چمن را با استفاده از جارو برقی جمع کند. سپس یک پارچه نمدار را به شامپو فرش آغشته کند و بر روی سطح چمن بکشد. در پایان جاروی تی را بر خلاف الیاف چمن مصنوعی بکشد تا الیاف حالت ایستا به خود بگیرند.

نکات مهم در پروژه چمن مصنوعی تراس لواسان

در پروژه چمن مصنوعی تراس لواسان موارد زیادی مورد توجه قرار گرفت که به شرح زیرند:

  • در این پروژه چمنزار از عناصر موجود در محیط استفاده کرد تا زیبایی را در محیط دو چندان کند.
  • شرکت چمنزار چمن مصنوعی با ارتفاع الیاف ۲۵ تا ۳۵ میلی متر را در تراس پیشنهاد می دهد.
  • با اینکه چمن مصنوعی با ارتفاع الیاف ۲۰ میلی متر استفاده شد، اما این چمن ظاهر تراس را تغییر داد.
  • الیاف این چمن سبز بودند و در محیط درخشش زیادی داشتند.
  • زمانی که می خواهید چمن را انتخاب کنید باید به رنگ عناصر محیط توجه داشته باشید.

رعایت این نکات سبب می شود که در پایان چمن مصنوعی با ویژگی های خاص و منحصر به فرد به تراس خانه خود را انتخاب کنید و از این انتخاب رضایت کاملی داشته باشید.

رضایت مشتریان هدف شرکت چمنزار

شرکت چمنزار به رضایت مشتریانش اهمیت زیادی می دهد. به همین دلیل دائما جلسات مشاوره با مشتریان خود برگزار می کند و صاحبان پروژه را در جریان تمامی امور می گذارد تا در پایان رضایت کامل حاصل شود. در پروژه چمن مصنوعی تراس لواسان نیز چمنزار مشاوره های لازم را در اختیار صاحب پروژه قرار داد و ایشان رضایت کاملی از نتیجه کار داشتند.