ویژگی‌های چمن مصنوعی ماهونیا ۳۵ میل برای استفاده در تراس خانه در محله نیاوران تهران  

اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی ماهونیا ۳۵

ویژگی­ های مثبت ماهونیا ۱۵ برای این کاربری:

  • ظاهر زیبا
  • تراکم بالا
  • الیاف نرم و لطیف
  • ضربه‌گیری و انعطاف پذیر بالا
  • قیمت مناسب

چمن مصنوعی مدل ماهونبا پلاس


ارتفاع چمن: ۳۵ میلی متر

الیاف چمن: پلی اتیلن

کارفرما: جناب آقای نوبخت

نصب چمن مصنوعی در تراس خانه در محله نیاوران تهران

تراس بخشی از محیط خانه به شمار می‌رود که محیط امن خانه را به فضای بیرون متصل می‌کند و شما می‌توانید در کنار لذت بردن از فضای خارج از خانه به درون خانه نیز دسترسی داشته باشید. به همین دلیل شما با استفاده از چمن مصنوعی می‌توانید فضای امنی را برای تفریح و استراحت خود و خانواده‌تان خلق کنید. گروه چمنزار در یکی دیگر از پروژه‌های خود موفق به نصب چمن مصنوعی تراس خانه در محله نیاوران تهران گردید. در این پروژه از چمن مصنوعی ماهونیا ۳۵ میل استفاده گردید. دلیل اصلی انتخاب این چمن از سوی صاحب پروژه شباهت ظاهری این چمن به چمن طبیعی بود. این چمن رنگ سبز منحصر به فردی دارد و همانند چمنی است که در ابتدای فصل بهار رویده است.

ویژگی‌های چمن مصنوعی ماهونیا ۳۵ میل برای استفاده در تراس خانه در محله نیاوران تهران  

الیاف چمن مصنوعی ماهونیا پلاس ۳۵ میلی‌متر هستند و همین امر این چمن را در رده چمن مصنوعی با الیاف بلند قرار می‌دهد. این چمن رنگ سبز پرانرژی دارد و معمولا به افرادی پیشنهاد می‌شود که به رنگ‌های سبز و پرانرژی علاقه زیادی دارند. از ویژگی‌های منحصر به فرد این محصول قیمت بسیار مناسب و طول عمر نسبتا بالای آن است. این محصول معمولا ۵ تا ۶ سال طول عمر دارد. چمن مصنوعی ماهونیا پلاس به سادگی قابل نظافت است. زیرا این چمن کم‌توده است و جایی برای گیر افتادن گرد و خاک و خورده زباله در روی سطح آن وجود ندارد. الیاف این چمن نرم و لطیف هستند. همچنین بلندی الیاف این چمن سبب می‌شود که این الیاف قدرت ضربه‌گیری بالایی داشته باشند.

روش نصب چمن مصنوعی ماهونیا در تراس خانه در محله نیاوران

برای نصب چمن مصنوعی در تراس خانه در محله نیاوران، ابتدا لایه‌های ژئوتکس بر روی زمین پهن شدند. لایه ژئوتکس لایه‌ای نمدی شکل است و انعطاف پذیری چمن مصنوعی را بالا می‌برد. سپس لایه‌های چمن مصنوعی بر روی لایه ژئوتکس قرار گرفتند و با استفاده از چسب دوجزیی به یکدیگر متصل شوند. روش اتصال به گونه‌ای صورت گرفت که همانطور که در تصاویر مشاهده می‌کنید هیچ‌گونه ردی بر روی سطح چمن مصنوعی بر جای نمانده است.

شستشو چمن مصنوعی چمن مصنوعی در تراس خانه در محله نیاوران تهران

گروه چمنزار برای شستشو چمن مصنوعی در تراس خانه در محله نیاوران تهران استفاده از جاروبرقی‌های خانگی را پیشنهاد داد. با استفاده از جاروبرقی به راحتی می‌توان آلودگی و کثیفی را از میان الیاف این چمن خارج کرد. همچنین در صورت تمایل به شستشوی چمن می‌توان با استفاده از یک پارچه نمدار آغشته به شامپو فرش بر روی آن را دستمال کشید. سپس بهتر است سطح این چمن با یک برس از جنس PVC بر خلاف جهت الیاف برس زده شود. این کار سبب افزایش استقامت الیاف چمن مصنوعی می‌شود و طول عمر آن را بالا می‌برد.


چمن مصنوعی در تراس خانه در محله نیاوران

طول عمر چمن مصنوعی ماهونیا در تراس خانه در محله نیاوران تهران

اگر مراقبت‌های لازم از چمن مصنوعی در تراس خانه در محله نیاوران به خوبی صورت گیرد طول عمر آن ۵ تا ۷ سال است.

ضمانت چمن مصنوعی در تراس خانه در محله نیاوران تهران

با توجه به این موضوع که محله نیاوران محله‌ای سردسیر در تهران است و این چمن در فضای باز قرار دارد، شرکت چمنزار برای چمن مصنوعی در تراس خانه در محله نیاوران  ۲۴ ماه گارانتی ارائه ارائه داد. البته ذکر این موضوع حائز اهمیت است که الیاف این محصول بسیار باکیفیت هستند و هیچ­گاه زودتر از موعد گارانتی خود نیاز به ترمیم و یا تعویض پیدا نمی‌کنند. با این وجود این گارانتی شامل تمامی مشکلات از جمله پوسیدگی، تغییر رنگ الیاف، جدا شدن بافت، و باز شدن درزها می‌شود.

قیمت چمن مصنوعی ماهونیا در تراس

برای اطلاع از قیمت چمن مصنوعی می توانید به سایت فروشگاه چمنزار وارد شوید.