فضای سبز تراس و بالکن

اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی اسپریت

ویژگی­ های مثبت اسپریت برای این کاربری:

۱-‏‏ ظاهر بسیار زیبا

۲- ارتفاع الیاف مناسب

۳- ساختار دو بافت

چمن مصنوعی مدل اسپریت


ارتفاع چمن: ۲۵ میلی متر

کارفرمای پروژه: جناب آقای احمدی

محل اجرای پروژه: یکی از مناطق شمالی تهران

متراژ پروژه: ۳۰ متر مربع

نصب و اجرای چمن مدل اسپریت ۲۵ در بالکن منزل مسکونی

بالکن فضایی ویژه در محیط خانه به شمار می‌رود، زیرا در این فضا در عین دسترسی به هوای تازه و محیط بیرون، دسترسی به محیط امن خانه نیز وجود دارد. به همین دلیل زیباسازی بالکن و تراس سبب می‌شود بتوانید محیطی امن و خلوتگاهی ویژه برای خود بنا کنید. چمنزار تلاش کرده است تا در پروژه‌های مختلف خود این فضای منحصر به فرد در خانه‌ها را به محیطی امن و دلنشین برای دورهمی‌های خانوادگی، محل بازی برای کودکان و یا محلی دنج برای استراحت و نوشیدن قهوه صبحگاهی تبدیل کند.

در پروژه نصب چمن مصنوعی مدل اسپریت ۲۵ در بالکن منزل مسکونی، کارفرمای پروژه چمن مصنوعی مدل اسپریت ۲۵ را پسندید. متراژ بالکن در این پروژه حدود ۳۰ متر بود و چمن مصنوعی به صورت یکبارچه برش خورد و به صورت کاملا یکنواخت در این بالکن به اجرا درآمد.

یکی از دغدغه‌های بسیاری از افراد، به ویژه بانوان، برای استفاده از چمن مصنوعی در تراس خانه این است که چگونه می‌توان سطح چمن مصنوعی را تمیز کرد. به طور کلی، یکی از بهترین چمن‌های مصنوعی برای نصب در بالکن و یا تراس انواع چمن مصنوعی کم توده هستند. زیرا تراکم پایین این چمن‌ها سبب می‌شود که جایی برای گیر افتادن آشغال و گرد و غبار وجود نداشته باشد و تمیز کردن آن بسیار ساده باشد. چمن انتخابی در این پروژه جز چمن‌های کم توده به حساب می‌رود.

نصب و اجرای چمن مدل اسپریت ۲۵ در بالکن منزل مسکونی بالکن فضایی ویژه در محیط خانه به شمار می‌رود، زیرا در این فضا در عین دسترسی به هوای تازه و محیط بیرون، دسترسی به محیط امن خانه نیز وجود دارد. به همین دلیل زیباسازی بالکن و تراس سبب می‌شود بتوانید محیطی امن و خلوتگاهی