اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی ورنال ۳۵

ویژگی های مثبت مدل ورنال ۳۵ برای این کاربری:

۱-ظاهر بسیار زیبا وطبیعی

۲-نرمی و لطافت قابل توجه

پروژه چمن مصنوعی تراس - فرمانیه


ارتفاع چمن: ۳۵ میلی متر

الیاف چمن: تخت با آوند مرکزی

اجرای پروژه چمن مصنوعی تراس فرمانیه

تراس یکی از فضاهایی است که این قابلیت را دارد به محیطی زیبا و امن تبدیل شود. شما می توانید این محیط را همواره سبز نگه دارید. ممکن است این سوال برای شما به وجود بیاید آیا در فصل زمستان امکان سبز ماندن تراس وجود دارد؟! بله! اگر از چمن مصنوعی استفاده کنید تراس شما همیشه سبز می ماند. همانطور که در عکس های پروژه چمن مصنوعی تراس – فرمانیه مشاهده می کنید، صاحب این پروژه تصمیم گرفت فضایی خاص را در خانه خود به وجود بیاورد. در این پروژه از چمن مصنوعی ورنال ۳۵ میل استفاده گردید و همین امر سبب شد این پروژه به یکی از پروژه های زیبای شرکت چمنزار تبدیل شود.

ویژگی های چمن مصنوعی ورنال ۳۵

رنگ چمن مصنوعی ورنال مشابه به چمن طبیعی است. در نتیجه کسانی که تمایل دارند در تراس خود حس طبیعت را تداعی کنند می توانند از این چمن استفاده نمایند. این چمن تراکم بسیار بالایی دارد و بکینگ دو لایه این چمن قدرت آن را در برابر فشار بالا برده است. شما می توانید بدون هیچ گونه نگرانی از مبل و یا صندلی بر روی این چمن استفاده کنید. با توجه به این موضوع که تراکم این چمن بالاست پایه صندلی بر روی چمن رد نمی اندازد و این موضوع برای بسیار از بانوان اهمیت بسیار زیادی دارد. اگر بخواهیم به ویژگی های این چمن در یک نگاه اشاره کنیم، شامل موارد زیر می شوند:

 • لایه زیرین مقاوم و دو لایه
 • رنگ مشابه به رنگ چمن طبیعی
 • تراکم بالا
 • مقاوم در برابر فشار و کوبش

نحوه شستشو در پروژه چمن مصنوعی تراس فرمانیه

یکی از نگرانی های صاحب پروژه چمن مصنوعی تراس – فرمانیه در مورد روش شستشو این چمن بود. بهتر است بدانید که شستشو چمن مصنوعی تراس یکی از ساده ترین کارهایی است که شما می توانید انجام دهید. شما می توانید با استفاده از جارو برقی آشغال هایی را که بر روی چمن افتاده است جمع کنید و سپس با دستمال خیس بر روی این چمن بکشید. با توجه به این موضوع که الیاف این چمن آنتی باکتریال هستند نیاز به مواد شوینده و ضد عفونی کننده نیست. توصیه می شود پس از هر بار تمیز کردن چمن با استفاده از جاروی تی بر خلاف الیاف چمن کشیده شود. این کار حالت ایستا به چمن می دهد و طول عمر آن را افزایش می دهد.

نکات مهم در پروژه چمن مصنوعی تراس فرمانیه

در پروژه چمن مصنوعی تراس – فرمانیه نکات دیگری نیز مد نظر قرار گرفت که به شرح زیرند:

 • در این پروژه از چمن مصنوعی با ارتفاع الیاف ۳۵ میلی متر استفاده شد.
 • البته باید بدانید که شما می توانید از ارتفاع الیاف کوتاه تر نیز استفاده کنید و این کار در هزینه های شما صرفه جویی می کند.
 • هر چقدر ارتفاع الیاف چمن بیشتر باشد جلوه چمن بیشتر می شود.
 • به همین دلیل کسانی که می خواهند چمنی با جلوه زیاد داشته باشند، به ارتفاع الیاف چمن توجه می کنند و آن را بلند سفارش می دهند.
 • در این پروژه از چمن مصنوعی مشابه به چمن طبیعی استفاده شد.
 • اما اگر تمایل داشته باشید می توانید از چمن مشابه ابتدای فصل بهار ( یعنی چمنی که یکدست سبز است) استفاده کنید.
 • این امر کاملا سلیقه ای است.

شرکت چمنزار در پایان پروژه چمن مصنوعی تراس – فرمانیه به کارفرما نکات دیگر را به صورت رایگان آموزش داد و همین امر سبب شد کارفرما آرامش کاملی داشته باشد و در پایان نیز از نتیجه کار بسیار راضی بود. شرکت چمنزار به رضایت مشتریانش اهمیت زیادی می دهد و همواره تلاش می کند رضایت آنها را جلب کند.