اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی مدل صدف ملانژ ۲۵

ویژگی های مثبت مدل صدف برای این کاربری:

۱-رنگ سبز زیبا و با انرژی

۲-شستشوی آسان

۳-قیمت بسیار مناسب

۴-طول عمر بالا

پروژه چمن مصنوعی تراس در فرمانیه


ارتفاع چمن: ۲۵ میلی متر

الیاف چمن: جنس الیاف از مونوفیلامنت

اجرای پروژه چمن مصنوعی در تراس فرمانیه

باتوجه به شرایط زندگی امروزه و تبدیل شدن اکثر خانه‌ها به آپارتمان، استفاده بهینه از تراس و بالکن به عنوان فضای سبز بسیار طرفدار پیدا کرده است. استفاده از مصالح ساختمانی معمولی در این فضا‌ها، محیطی سرد و بی‌روح ایجاد می‌کند. در نتیجه استفاده از ایده‌های جدید مانند استفاده از چمن مصنوعی باعث ایجاد طراوت و زیبایی می‌شود. رنگ سبز باعث ایجاد شادی و نشاط در افراد شده و انرژی منفی را دور می‌کند. استفاده از چمن مصنوعی در بالکن و تراس این فضا را فراهم می‌کند. تخصص شرکت چمنزار انجام پروژه در این زمینه است که نمونه‌ای از آن پروژه چمن مصنوعی در تراس فرمانیه قابل مشاهده است.

نوع چمن استفاده شده و متراژ در پروژه چمن مصنوعی در تراس فرمانیه

همانطور که می‌دانید، شرکت چمنزار انواع مختلفی از چمن‌های مصنوعی را ارائه می‌دهد. این چمن‌ها در انواع پرز کوتاه، پرز متوسط و پرز بلند ارائه می‌شود. برای انتخاب چمن مصنوعی مناسب برای تراس و یا بالکن باید به موارد زیر توجه کرد:

  • بلند بودن پرز چمن مصنوعی: این ویژگی به سلیقه خود مشتری بستگی دارد. هر چه پرز چمن بلندتر باشد طبیعی‌تر بوده اما تمیز کردن آن سخت‌تر است درحالی که چمن یا پرز کوتاه راحت‌تر قابل تمیز کردن است. شرکت چمنزار در سبد کالا‌های خود نسبت به سلیقه مشتری انواع مختلف چمن مصنوعی را عرضه می‌کند.
  • تراکم بالای چمن: برای زیبای و راحتی در تراس و بالکن باید از چمن‌های مصنوعی با تراکم بالا استفاده کنید. درنتیجه پیشنهاد شرکت چمنزار، استفاده از چمن‌های مصنوعی با تراکم بالا می‌باشد.
  • لطیف و نرم بودن: لطافت و نرمی چمن‌های مصنوعی، ربطی به بلندی و تراکم ندارد. بلکه عامل اصلی الیاف و نخی است که در ساخت آن به کار رفته است. برای تراس و بالکن بهتر است از الیاف نرم و لطف استفاده کنید که در صورت استفاده نکردن از پاپوش دچار آسیب نشوید.
  • قابل شست و شو بودن: چمن‌های که برای محیط بالکن و تراس استفاده می‌شود باید به نحوی باشد که دارای زهکش باشد که جریان آب به راحتی از آن عبور کرده و به کف‌شو برسد. پیشنهاد کارشناسان شرکت چمنزار در خصوص شست و‌شوی این مدل از چمن‌ها آب و شامپو فرش می‌باشد.

همانطور که در تصاویر مشاهده می‌کنید، در پروژه چمن مصنوعی در تراس فرمانیه متراژی حدود ۱۳ متر مربع توسط کارشناسان اجرایی شده. در این پروژه مدل چمن مصنوعی ملانژ۲۵ به کار رفته است که در ادامه به صورت کامل ویژگی‌های آن بیان می‌شود.

ویژگی چمن مصنوعی ملانژ در پروژه چمن مصنوعی در تراس فرمانیه

چمن مصنوعی ملانژ دارای الیافی بسیار نرم و لطیف و در ارتفاع ۲۵ میلی متر می‌باشد. این مدل از چمن مصنوعی تک بافت بوده و رنگ سبز باطراوتی دارد. شرکت چمنزار دو نمونه از این مدل از چمن‌ها را در سبد کالایی خود عرضه کرده است که قابل سفارش می‌باشد. از ویژگی‌های مهم این مدل از چمن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • طول عمر
  • قیمت مناسب
  • شستشوی آسان

نحوه نصب چمن در پروژه نصب چمن مصنوعی در تراس فرمانیه

برای نصب اکثر چمن‌های مصنوعی نیاز به یک سطح صاف می‌باشد. همانطور که در پروژه چمن مصنوعی در تراس فرمانیه می‌بینید، سطح این تراس از موازیک بوده در نتیجه کار نصب چمن کار راحت‌تری می‌باشد. برای نصب چمن در بالکن بهتر است به جای استفاده از چسب، از نوار اتصال استفاده شود. این کار باعث می‌شود که کف بالکن صدمه‌ای کمتری ببیند.

سخن پایانی

شرکت چمنزار در تلاش است با ارائه انواع مختلف از چمن‌های مصنوعی و راه ‌های سفارش سریع و آسان، کار را برای مشتریان راحت‌تر کند. با مراجعه به سایت شرکت چمنزار و مرتبط شدن با پشتیبان‌های آنلاین آن می‌توانید بهترین انتخاب را برای ایده‌های که در نظر دارید پیاده کنید.