چمن مصنوعی تراس اوشان

اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی ورنال ۳۵

ویژگی های مثبت مدل ورنال ۳۵ برای این کاربری:

۱-ظاهر بسیار زیبا ‏

۲-نرمی الیاف ‏

۲-تراکم بالا

چمن مصنوعی مدل رویال لانو 35


ارتفاع چمن: ۳۵ میلی متر

الیاف چمن: تخت با آوند مرکزی

محل پروژه: اوشان

اجرای چمن مصنوعی تراس اوشان

همانطور که در عکس مشاهده می کنید شما می توانید فضای بسیار کوچک اطراف خود را نیز به فضایی زیبا، جذاب و چشم نواز تبدیل کنید. درست است که تراس این منزل بسیار کوچک است، اما کارفرما پروژه چمن مصنوعی تراس اوشان تصمیم گرفت تا با استفاده از چمن مصنوعی فضایی را خلق کند که هر گاه به آن نگاه می کند حس خوبی داشته باشد. این موضوع می تواند به افراد کمک کند تا حس خوبی را تجربه کنند و روز خود را به خوبی آغاز کنند. در این پروژه از چمن مصنوعی ورنال با ارتفاع الیاف ۳۵ میلی متری استفاده گردید.

الیاف این چمن یادآور چمن طبیعی هستند و شما فکر می کنید که گلستانی زیبا در رو به روی شما قرار گرفته است. با اینکه انتظار نمی رفت نتیجه نهایی این پروژه زیبا و چشم نواز باشد، اما همانطور که در عکس می بینید این پروژه به یکی از پروژه های زیبای شرکت چمنزار تبدیل شد.

ویژگی های چمن مصنوعی ورنال ۳۵

شاید بتوان گفت اولین و مهمترین ویژگی که در اولین نگاه به این چمن به انسان دست می دهد ظاهر آن است که مشابه با چمن طبیعی است. ساختار این چمن به گونه ای است که الیاف زرد و نسکافه ای رنگ در میان الیاف سبز آن به کار رفته اند و شما می توانید اوج زیبایی و شکوه را در این چمن مشاهده کنید. این چمن زیره دو لایه دارد و همین امر سبب شده است این چمن به چمنی مقاوم تبدیل شود. این چمن وقتی بر روی سطح پهن می شود بسیار متراکم و با شکوه به نظر می رسد و چشم هر بیننده ای را به خود جلب می کند. یکی از مواردی که سبب شد صاحب پروژه چمن مصنوعی تراس اوشان این چمن را سفارش دهد ظاهر اغوا کننده چمن مصنوعی ورنال ۳۵ بود!

نکات مهم در پروژه چمن مصنوعی تراس اوشان

وقتی صاحب پروژه چمن مصنوعی تراس اوشان به شرکت چمنزار مراجعه کرد دو دل بود که آیا فضاهای کوچک نیز به چمن مصنوعی نیاز دارند. اگر شما نیز دل نگرانی صاحب این پروژه را دارید به شما می گوییم که تجربه گروه چمنزار نشان می دهد چمن مصنوعی در هر فضایی استفاده شود، حتی اگر این فضا بسیار کوچک باشد می تواند بر محیط تاثیر بگذارد و دلیل اصلی آن رنگ سبز چمن است.

مطالعات صورت گرفته در این زمینه نشان می دهند رنگ سبز فشار خون را پایین می آورد و از بروز استرس و نگرانی جلوگیری می کند. بنابراین، شرکت های بزرگ دنیا مانند گوگل تلاش کرده اند در بسیاری از فضاهای خود از این چمن استفاده کنند تا بتوانند از ویژگی های مثبت چمن مصنوعی در محیط استفاده کنند. در نتیجه اگر فضایی که شما برای چمن مصنوعی در نظر گرفته اید بسیار کوچک است، اصلا نگران نباشید و با استفاده از چمن مصنوعی، مانند چیزی که در این پروژه مشاهده می کنید، سلیقه خود را به رخ دیگران بکشید.

روش تمیز کردن چمن مصنوعی تراس اوشان

گروه چمنزار پس از اتمام پروژه به تمامی کارفرمایان خود موارد لازم را به طور رایگان توضیح می دهد و یکی از این موارد روش نگهداری و شستشوی چمن مصنوعی است. گروه چمنزار به صاحب این پروژه پیشنهاد داد که برای تمیز کردن این چمن از دستمال خیس استفاده کند و بر خلاف الیاف چمن مصنوعی بکشد. همچنین، تمیز کردن این چمن نیاز به مواد شوینده ندارد. زیرا الیاف چمن مصنوعی آنتی باکتریال هستند و آلودگی را در خود نگه نمی دارند و اجازه نمی دهند باکتری ها در میان الیاف آن رشد کنند.