اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی ورنال ۳۵

ویژگی های مثبت مدل ورنال ۳۵ برای این کاربری:

۱-ظاهر بسیار زیبا وطبیعی

۲-نرمی و لطافت قابل توجه


ویژگی های منفی مدل ورنال ۳۵ برای این کاربری:

۱- برای چنین کاربری میتوان از چمن های ارزان تر استفاده کرد.

پروژه چمن مصنوعی تراس دماوند


ارتفاع چمن: ۳۵ میلی متر

الیاف چمن: تخت با آوند مرکزی

اجرای پروژه چمن مصنوعی تراس دماوند

در پروژه چمن مصنوعی تراس دماوند، کارفرما تصمیم گرفت تراس خود را به گونه ای طراحی کند که فضایی یک دست با حیاط ویلای خود به وجود بیاورد. به همین دلیل اجرای چمن مصنوعی را در تراس خود به گروه چمنزار سپرد. گروه چمنزار چمن های متعددی را برای استفاده در این تراس پیشنهاد داد و پس از موافقت صاحب پروژه چمن مصنوعی ورنال انتخاب گردید. این چمن ویژگی های متعددی دارد که از مهمترین آنها می توان به ظاهر یک دست و زیبای این چمن اشاره کرد. این چمن پس از اجرا در تراس خانه بسیار زیباتر از آنچه انتظار می رفت شد و همین امر رضایت کامل صاحب پروژه را در پی داشت. این چیزی است که گروه چمنزار در تمامی پروژه های خود به دنبال آن است.

ویژگی ها چمن مصنوعی ورنال

چمن مصنوعی ورنال ظاهری مشابه به چمن طبیعی دارد و الیاف زرد و نسکافه ای به خوبی آن را پوشش داده اند و وقتی شما به آن نگاه می کنید مانند این است که چمن طبیعی است و هیچ تفاوتی را نمی توان احساس کرد. این چمن بکینگ دو لایه دارد و همین امر آن را در برابر کوبش مقاوم کرده است. اگر شما صندلی را بر روی این چمن بگذارید پایه صندلی بر روی آن رد نمی اندازد و این امر سبب شده است کسانی که می خواهند تراس زیبایی داشته باشند و دائما از آن استفاده کنند این چمن را به چمن های دیگر ترجیح دهند. با این وجود، انواع متعددی از چمن مصنوعی وجود دارند که برای استفاده در تراس پیشنهاد می شوند. شما می توانید به فروشگاه چمنزار سر بزنید و یا با مشاوران شرکت چمنزار در ارتباط باشید.

چگونه چمن مصنوعی تراس را بشوییم؟

یکی از دغدغه های کارفرما در پروژه چمن مصنوعی تراس دماوند در مورد نحوه شستشو آن بود. بهتر است بدانید شستشوی چمن مصنوعی تراس یکی از راحت ترین کارهایی است که شما در زندگی خود انجام داده اید. شما می توانید سطح تراس را با استفاده از دستمال مرطوب مرتب کنید و گرد و خاک آن را بگیرید. سپس با استفاده از فرچه بر خلاف الیاف آن بکشید تا الیاف حالت ایستا به خود بگیرند. اینکار نقش بسیار مهمی در افزایش طول عمر چمن مصنوعی دارد و سبب می شود شما سالیان بیشتری بتوانید از زیبایی این چمن بهره ببرید.

طول عمر چمن مصنوعی تراس چقدر است؟

یکی دیگر از سوالات پرتکراری که گروه چمنزار در پروژه چمن مصنوعی تراس دماوند و پروژه های دیگر با آن رو به رو است در مورد طول عمر چمن مصنوعی است. بهتر است بدانید که طول عمر چمن مصنوعی در تراس بسیار بالاست و تقریبا ۵ تا ۶ سال بدون هیچ گونه نگرانی می توان از آن استفاده کرد. اگر از این چمن به خوبی استفاده شود این زمان به ۱۰ سال می رسد و همین امر سبب شده است استفاده از چمن مصنوعی در تراس مورد توجه قرار گیرد.

نکات دیگر در مورد پروژه چمن مصنوعی تراس دماوند

نکات دیگری که در مورد پروژه چمن مصنوعی تراس دماوند مورد توجه قرار داشتند بدین شرحند:

  • چمن های دیگری نیز وجود دارند که برای استفاده در تراس پیشنهاد می شوند و هزینه پایین تری دارند.
  • اگر قیمت چمن مصنوعی ورنال در پروژه چمن مصنوعی تراس دماوند برای شما بالاست می توانید خواهان چمن های ارزان تر باشید.
  • اگر در خانه دستگاه واتر جت دارید می توانید از آن برای تمیز کردن چمن استفاده کنید.
  • اگر پایه مبل بر روی چمن جا انداخت نگران نباشید.
  • پس از جا به جا کردن مبل الیاف چمن به حالت سابق بر می گردند.