چمن مصنوعی – فروش اینترنتی چمن مصنوعی

چمن مصنوعی پله در ویلای آقای رسول زاده

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

اجرای چمن مصنوعی روی پله در ویلای شخصی آقای رسول زاده

هم برای زیبایی ،هم برای ایمنی. در اصل چمن مصنوعی هم زیباست هم ایمن همانطور که در تصاویر می‌­بینید ایمنی از این جهت که شما روی چمن مصنوعی سر نمی‌خورید. ساختمان ویلای آقای رسول زاده در شهر سردسیر دماوند قرار دارند و پله های این پروژه زیاد و پهن هستند، وجود چمن‌های مصنوعی روی این پله ها باعث می­‌شود از لغزش پاها جلوگیری شود.

همچنین ترکیب رنگ سبز چمن مصنوعی با رنگ روشن پله‌ها همخوانی زیبایی را در معماری این منزل مسکونی به وجود آورده است .

 

یک موضوع جالب در خصوص این پروژه :

اجرای چمن مصنوعی روی پله های ورودی ویلای آقای رسول زاده همزمان دو کاربری چمن مصنوعی یعنی نصب روی پله و نصب چمن مصنوعی بین شیارهای سنگ را شامل می­شود. در اصل ورودی پله های این ویلا شیارهایی به عرض ۱۸ سانتی متر با عمق یک سانتی متر به منظور همین کار به اجرا درآمده است و نصاب های چمن مصنوعی با ایجاد برش‌های طولی با عرض ۱۸ سانتی متر متناسب با همین فضا این کار را به اجرا رساندند.

 

پاسخ سوالات در خصوص چسب مناسب چمن مصنوعی روی پله :

چسب مورد استفاده در این پروژه هم می­تواند چسب های صنعتی با نام پارس یا همان چسب آهن باشد یا این که چسب دو جزئی، اما در کل چسب های دوجزئی برای اجرای چمن مصنوعی روی پله و مابین شیار سنگ مناسب هستند. این نوع چسب ها دوام بالایی در برابر رطوبت، سرما، یخ زدگی و گرمای هوا دارند مخصوصا اینکه وقتی آفتاب روی سنگ می تابد و گرم می­‌شود این چسب دو جزئی است که استقامت و پایداری را حفظ می‌­کند.

 

زمان و هزینه اجرای چمن مصنوعی روی پله در این پروژه :

زمان اجرای چمن مصنوعی روی پله سه برابر بیشتر از اجرای یک تکه چمن مصنوعی روی سطح صاف و یک تکه می­‌باشد. همچنین میزان چسب مصرفی نیز در این کاربری ۳ برابر برای هر متر چمن مصنوعی افزایش می­‌یابد. این در صورتی است که تمامی جوانب کیفی کار از سمت گروه اجرا رعایت شود که در شرکت چمن مصنوعی چمنزار روی کیفیت اجرا کنترل صورت می­‌گیرد. هزینه نصب چمن مصنوعی روی پله به نسبت فضاهای دیگر تا ۵۰درصد بالاتر است .

نصب چمن مصنوعی روی پله به تعداد پله ها محاسبه می‌شود نه متر مربع!

قیمت نصب چمن مصنوعی مابین شیار رنگ بر اساس متر مساحت محاسبه می‌­شود . قابل ذکر است که تمامی قیمت ها قبل از اجرا اعلام می­شود تا شفافیت بین شرکت چمنزار با خریداران چمن مصنوعی بین سنگ حفظ شود.

 

طول عمر و گارانتی چمن مصنوعی برای اجرا روی پله:

چمن مصنوعی روی پله آسیب پذیرتر از چمن مصنوعی روی سطح صاف است. معمولا چمن‌های مصنوعی روی پله زودتر کوبیده یا تهیه می­‌شوند به همین دلیل نیاز است نوع چمن مصنوعی انتخابی برای اجرا روی پله از الیاف مستحکم تری بافت شده باشد و تراکم آن بالا باشد تا الیاف به هنگام لگدمال شدن به هم تکیه کنند و کوبیده نشوند. چمن مصنوعی مرغوب برای اجرا روی پله شامل ۳۶ماه گارانتی می‌­شود. این گارانتی بیشتر شامل پوسیدگی و تغییر رنگ چمن مصنوعی را ساپورت می­‌کند و شامل کوبیده شدن آن نمی­‌شود. عمر میانگین و ماندگاری چمن مصنوعی روی پله ۳ سال می­‌باشد. مخصوصا چمن مصنوعی در قسمت کنج‌ها به زودی کوبیده یا لهیده می­‌شود که لازم است برای جلوگیری از این موضوع از نبشی پله استفاده شود.