اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی مدل آرژانتینی (زبرا)

ویژگی های مثبت مدل زبرا برای این کاربری:

۱- ظاهر بسیار زیبا

۲- تراکم الیاف مناسب


ارتفاع چمن: ۲۵ میلی متر

کارفرمای پروژه: جناب آقای رسول زاده

محل پروژه: دماوند

چمن مصنوعی زبرا آرژانتینی

اجرای پروژه چمن مصنوعی پله در ویلای آقای رسول زاده

همانطور که در تصاویر پروژه چمن مصنوعی پله در ویلای آقای رسول زاده مشاهده می کنید چمن مصنوعی که در پله مورد استفاده قرار می گیرد هم زیبایی دارد و هم امنیت! در واقع بر روی چمن مصنوعی امکان سر خوردن وجود ندارد و این موضوع نقش بسیار مهمی در مناطق سردسیر از جمله دماوند وجود دارد. همچنین، ترکیب رنگ سبز چمن مصنوعی با المان های دیگری که در محیط به کار رفته اند به زیبایی این منزل مسکونی افزوده اند. همین امر سبب شد پروژه چمن مصنوعی پله در ویلای آقای رسول زاده به یکی از پروژه های مهم شرکت چمنزار تبدیل شود.

یک موضوع جالب در مورد پروژه چمن مصنوعی پله در ویلای آقای رسول زاده

اجرای چمن مصنوعی رو پله های ورودی ویلای آقای رسول زاده همزمان دو کاربری چمن مصنوعی، یعنی نصب روی پله و نصب چمن مصنوعی بین شیارهای سنگ را شامل می شود. در اصل، ورودی پله های این ویلا شیارهایی به عرض ۱۸ سانتی متر با عمق یک سانتی متر است. نصاب هایی که در این پروژه مشغول به فعالیت بودند با ایجاد برش های طولی به عرض ۱۸ سانتی متر چمن مصنوعی را به خوبی نصب کردند تا جلوه بسیار زیبایی در محیط پیدا کند و کاملا طبیعی به نظر برسد.

شماره تماس با شرکت چمنزار

پاسخ سوالات در خصوص چسب مناسب چمن مصنوعی روی پله

یکی از دغدغه های اصلی صاحپ پروژه چمن مصنوعی پله در ویلای آقای رسول زاده در مورد چسبی بود که در این پروژه به کار برده شد. بهتر است بدانید چسب مورد استفاده در این پروژه هم می تواند چسب های صنعتی با نام پارس یا همان چسب آهن ( یا چسب دوجزیی) باشد. اما بهتر است بدانید چسب های دو جزیی برای اجرا چمن مصنوعی روی پله و شیار بین سنگ ها بسیار مناسب هستند. این نوع چسب ها دوام بالایی در برابر رطوبت، سرما، یخ زدگی و گرمای هوا دارند. مخصوصا وقتی آفتاب بر روی سنگ می تابید و گرم می شود، این چسب استقامت و پایداری خود را حفظ می کند.

زمان و هزینه اجرای چمن مصنوعی پله در ویلای آقای رسول زاده

زمان اجرای چمن مصنوعی روی پله سه برابر بیشتر از اجرای یک تکه چمن مصنوعی روی سطح صاف و یک تکه است. همچنین میزان چسب مصرفی نیز در این کاربری ۳ برابر برای هر متر چمن مصنوعی افزایش می ­‌یابد. این در صورتی است که تمامی جوانب کیفی کار از سمت گروه اجرا رعایت شود که در شرکت چمن مصنوعی چمنزار روی کیفیت اجرا کنترل صورت می­‌گیرد. هزینه نصب چمن مصنوعی روی پله به نسبت فضاهای دیگر تا ۵۰درصد بالاتر است .

نصب چمن مصنوعی روی پله به تعداد پله ها محاسبه می‌شود نه متر مربع!

قیمت نصب چمن مصنوعی مابین شیار رنگ بر اساس متر مساحت محاسبه می‌­ شود . قابل ذکر است که تمامی قیمت ها قبل از اجرا اعلام می­شود تا شفافیت بین شرکت چمنزار با خریداران چمن مصنوعی بین سنگ حفظ شود.

طول عمر و گارانتی چمن مصنوعی پله در ویلای آقای رسول زاده

چمن مصنوعی روی پله آسیب پذیرتر از چمن مصنوعی روی سطح صاف است. معمولا چمن ‌های مصنوعی روی پله زودتر کوبیده یا تهیه می ­‌شوند به همین دلیل نیاز است نوع چمن مصنوعی انتخابی برای اجرا روی پله از الیاف مستحکم تری بافت شده باشد و تراکم آن بالا باشد تا الیاف به هنگام لگدمال شدن به هم تکیه کنند و کوبیده نشوند. چمن مصنوعی مرغوب برای اجرا روی پله شامل ۳۶ماه گارانتی می‌­شود. این گارانتی بیشتر شامل پوسیدگی و تغییر رنگ چمن مصنوعی را ساپورت می­‌کند و شامل کوبیده شدن آن نمی­‌شود. عمر میانگین و ماندگاری چمن مصنوعی روی پله ۳ سال می­‌باشد. مخصوصا چمن مصنوعی در قسمت کنج‌ها به زودی کوبیده یا لهیده می­‌شود که لازم است برای جلوگیری از این موضوع از نبشی پله استفاده شود. در پایان، شرکت چمنزار توانست رضایت صاحب پروژه چمن مصنوعی پله در ویلای آقای رسول زاده بدست بیاورد.

اجرای پروژه چمن مصنوعی پله در ویلای آقای رسول زاده همانطور که در تصاویر پروژه چمن مصنوعی پله در ویلای آقای رسول زاده مشاهده می کنید چمن مصنوعی که در پله مورد استفاده قرار می گیرد هم زیبایی دارد و هم امنیت! در واقع بر روی چمن مصنوعی امکان سر خوردن وجود ندارد و این