اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی مدل ماهونیا ملانژ

ویژگی های مدل منوفیلامنت برای این کاربری:

  1. رنگ سبز
  2. زیبا و با انرژی
  3. شستشوی آسان
  4. قیمت بسیار مناسب
  5. طول عمر بالا
  6. تک بافت

پروژه زمین چمن مصنوعی مدرسه صبا

پروژه زمین چمن مصنوعی مدرسه دخترانه صبا در منطقه چهار تهران و در فضایی به متراژ ۴۱۰ مترمربع اجرا شده است . چمن به کار رفته در این زمین از نوع  ماهونیا ملانژ ۲۵ میلی‌متری بوده در رده الیاف متوسط قرار می‌گیرد.

اقدامات قبل و بعد از پوشش‌دهی با چمن مصنوعی

اجرای این پروژه چمن مصنوعی نیز همانند دیگر پروژه‌های اجرا شده توسط چمنزار با انجام یک‌سری اقدامات زیر سطح چمنی انجام‌شده به این منظور که ابتدا سطح زمین با لایه ژئوتکستایل پوشش‌دهی می‌شود و بعد از آن به‌وسیله لایه‌های اتصال و چسب دو جزئی چمن مصنوعی روی آن قرار گرفته و فیکس می‌شود. سپس به‌منظور حفظ دوام و کیفیت چمن مصنوعی عملیات سلیس‌پاشی بر روی چمن انجام می‌گیرد.

چمن ماهونیا ملانژ چه ویژگی‌هایی دارد؟

الیاف به کار رفته در چمن ماهونیا ملانژ از جنس مونوفیلامنت و تک بافت است و رنگ آن احساس طراوات چمن طبیعی را تداعی می‌کند از جمله ویژگی‌های مهم این محصول می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

رنگ سبز زیبا و با انرژی

شستشوی آسان

قیمت بسیار مناسب

طول عمر بالا

تک بافت

از این چمن در چه مکان‌هایی می‌توان استفاده کرد؟

چمن ماهونیا ملانژ در مکان‌هایی همچون  تراس، روف گاردن، مهدکودک،  اتاق کودک (و یا فضاهای دیگر خانه)،‌ نمایشگاه‌های تجاری، فضای بین‌سنگ‌ها و ویترین فروشگاه‌ها استفاده می‌شود.

  طول عمر این چمن چقدر است؟

این چمن طول عمر نسبتا بالایی دارد. طول عمر آن تقریبا بین ۵ تا ۶ سال است و به دلیل استفاده از الیاف منوفیلامنت در انعطاف پذیر بوده و همچنین در مقاوم در برابر اشعه UV بوده و تغییر رنگ نمی‌دهد.

خریدی مطمئن داشته‌باشید

کارشناسان ما در چمنزار این آمادگی دارند تا با ارائه اطلاعاتی دقیق و درست شما را در خریدی مطمئن یاری کنند. ما از ابتدا تا انتهای پروژه در کنار شما خواهیم بود و پس از نصب و اجرا نیز مشاوره‌های خوبی در زمینه استفاده صحیح از چمن مصنوعی به‌منظور افزایش طول عمر آن به شما خواهیم داد. به‌منظور دریافت اطلاعات بیشتر و اجرای پروژه چمن مصنوعی به منوی «تماس با ما» در سایت مراجعه کرده تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند.

پروژه زمین چمن مصنوعی مدرسه دخترانه صبا در منطقه چهار تهران و در فضایی به متراژ ۴۱۰ مترمربع اجرا شده است . چمن به کار رفته در این زمین از نوع  ماهونیا ملانژ ۲۵ میلی‌متری بوده در رده الیاف متوسط قرار می‌گیرد. اقدامات قبل و بعد از پوشش‌دهی با چمن مصنوعی اجرای این پروژه چمن […]