اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی مدل MG Pro

ویژگی های مثبت مدل MG Pro برای این کاربری:

  1. تراکم بالا
  2. طول عمر بالا
  3. الیاف مونوفیلامنت
  4. مقاوم در برابر کوبش و لگد مال شدن
  5. قیمت بسیار مناسب

طرح چمن هنرستان پسرانه پایگاه انقلاب

طرح چمن مصنوعی هنرستان پسرانه پایگاه انقلاب در منطقه ۱۳ تهران، در فضایی به مساحت ۶۰۰ مترمربع به تیم اجرایی چمن‌زار در سال ۱۴۰۱ سپرده شد. اجرای این پروژه چمن مصنوعی در قالب طرح کشوری شهید سلیمانی انجام گرفته است تا دانش‌آموزان در فضایی ایمن به انجام ورزش فوتبال بپردازند.

چمن فوتبالی MG PRO زبرا

چمن استفاده شده در این مدرسه از نوع MG PRO زبرا با رنگ‌های سبزروشن و سبز تیره با ارتفاع الیاف ۵۰ میلی‌متری است که مناسب اجرا در زمین‌های فوتبال است. داشتن طول عمر بالای این چمن و همچنین مقاومت آن در برابر تغییرات دمایی هوا از جمله ویژگی‌های این چمن مصنوعی است. الیاف این چمن از نوع مونوفیلامنت بوده که با توجه به تردد و کوبش بالای چمن مدارس می‌تواند به عنوان گزینه‌ای قابل توجه برای اجرای پروژه چمن مصنوعی در مدارس به شمار رود.

به منظور اطلاعات بیشتر در رابطه با چمن MG PRO می‌توانید به این صفحه مراجعه کنید.

زیرسازی قبل از نصب چمن مصنوعی

اجرای زمین چمن مصنوعی مدرسه پایگاه انقلاب با انجام اقدامات زیرسازی از نوع باندشنی صورت گرفته است. انجام زیرسازی برای عملیات پوشش‌دهی با چمن مصنوعی سبب می‌شود تا عملیات شستشو به راحتی انجام شده و آب با شیبی ملایم به سمت خروجی‌ها هدایت شود ضمن اینکه موجب خواهد شد تا بازگشت ضربه پا از کف زمین به پا به حداقل ممکن برسد و بازیکنان حس خوبی در طول بازی‌های خود داشته باشند.

برای خرید با کارشناسان ما تماس بگیرید

اگر به دنبال ایجاد زمین چمنی با کیفیت و مطلوب هستید می‌توانید در تماس با کارشناسان چمنزار از کیفیت و قیمت محصولات اطلاع یافته و با خیالی آسوده نسبت به خرید آن اقدام کنید.
کارشناسان ما در چمنزار در طول هفته این آمادگی را دارند تا با مشاوره‌های دقیق به شما در خریدی با قیمت و کیفیت مناسب کمک کنند و در ادامه مسیر نیز با تیمی حرفه‌ای عملیات اجرایی آن را انجام دهند.

به‌منظور دریافت اطلاعات بیشتر و اجرای پروژه چمن مصنوعی به سایت چمنزار به نشانی chamanzar.com مراجعه کرده و یا در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۹ الی ۱۵ با شماره تماس ۵۷۷۳۲-۰۲۱ حاصل فرمایید.

طرح چمن مصنوعی هنرستان پسرانه پایگاه انقلاب در منطقه ۱۳ تهران، در فضایی به مساحت ۶۰۰ مترمربع به تیم اجرایی چمن‌زار در سال ۱۴۰۱ سپرده شد. اجرای این پروژه چمن مصنوعی در قالب طرح کشوری شهید سلیمانی انجام گرفته است تا دانش‌آموزان در فضایی ایمن به انجام ورزش فوتبال بپردازند. چمن فوتبالی MG PRO زبرا