اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی مدل صحرا

ویژگی های مثبت مدل صحرا برای این کاربری:

۱-‏‏ استفاده از الیاف تنکاته هلند

۲- تناسب فوق العاده بین ارتفاع و تراکم الیاف

۳- ضربه‌پذیری بالا

ارتفاع چمن: ۲۵ میلی متر

الیاف چمن: فیبریلیت

چمن مصنوعی صحرا


کارفرمای پروژه: دانشگاه فنی و حرفه‌­ای کردکوی

محل اجرای پروژه: شهرستان کردکوی استان گلستان

متراژ پروژه: ۹۶۰ متر مربع

اجرای چمن مصنوعی فوتبال در حیاط مدرسه نیکان پس از سه سال با خیر و خوشی به پایان رسید!

بله تعجب نکنید، تصاویری که می‌بینید حاصل سه سال رفت و آمدهای کارشناسان فروش چمنزار و حساسیت‌های دلسوزانه مدیر این مدرسه بود که دوست داشت دانش‌آموزانش روی مناسب‌ترین پوشش ورزشی فوتبال بازی کنند. چرا سه سال؟!

کمی از خاطرات و اتفاقات این مدت برای شما می‌گوییم که اگر روزی قصد اجرای چمن مصنوعی فوتبال را داشتید، بدانید چه چیزهایی در اولویت هستند. در سال ۱۳۹۴ گروه چمنزار موفق به اجرای چمن مصنوعی در یکی از شعبات مدرسه نیکان شد بود که این اجرا به دل مدیران شعبات دیگر این مجموعه آموزشی علی الخصوص آقای کرباسچی، مدیر بخش دبیرستان این مجموعه، خوش نشسته بود، ولی باز هم کافی نبود تا نظر ایشان برای اجرای این پوشش ورزشی در زمینی که به این منظور تدارک دیده بود، جلب شود. اما یکسال بعد این ماجرا از سوی ایشان جهت مشاوره تلفنی و بازدید حضوری با ما تماس گرفته شد.

 

اجرای چمن مصنوعی فوتبال در حیاط مدرسه نیکان پس از سه سال با خیر و خوشی به پایان رسید! بله تعجب نکنید، تصاویری که می‌بینید حاصل سه سال رفت و آمدهای کارشناسان فروش چمنزار و حساسیت‌های دلسوزانه مدیر این مدرسه بود که دوست داشت دانش‌آموزانش روی مناسب‌ترین پوشش ورزشی فوتبال بازی کنند. چرا سه سال؟!