اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی مدل MG Pro

ویژگی های مثبت مدل MG Pro برای این کاربری:

  1. تراکم بالا
  2. طول عمر بالا
  3. الیاف مونوفیلامنت
  4. مقاوم در برابر کوبش و لگد مال شدن
  5. قیمت بسیار مناسب

پروژه چمن در مدرسه علامه حلی ۱۰

پروژه چمن مصنوعی مدرسه علامه حلی ۱۰ در منطقه پاسداران تهران از جمله تهران یکی از پروژه‌های انجام‌شده توسط تیم حرفه‌ای چمنزار است که با بهره‌گیری از آخرین استانداردهای موجود طراحی و پیاده‌سازی شده‌است.
این پروژه در راستای طرح سراسری چمن مصنوعی مدارس با عنوان (شهید سلیمانی) و با بهره‌گیری از چمن MG PRO در فضایی به وسعت ۵۰۰ مترمربع به بهره‌برداری رسید.

اجرای عملیات زیرسازی آن باند

در اجرای این طرح عملیات زیرسازی آن باند نیز انجام گرفت تا اثرات ناشی از بازگشت ضربه پای دانش‌آموزان از زمین به بدن به حداقل ممکن برسد. ضمن اینکه با ایجاد شیب ملایم آب به ‌سمت گذرگاه‌های خروجی هدایت شد تا در هنگام بارش باران و یا شستشوی آن، آب بر روی چمن باقی نمانده و عمر آن افزایش یابد.

ویژگی‌های مهم در استفاده از چمن MG PRO

از مهم‌ترین ویژگی‌های استفاده از چمن MG PRO در اجرای پروژه چمن مصنوعی در مدارس می‌توان به استفاده از الیاف منوفیلامت اشاره کرد که سبب می‌شود تا چمن از طول عمر بالایی برخوردار باشد. همچنین تراکم بالا در این چمن نیز این امکان را فراهم آورده تا مقاومت خوبی در برابر کوبش و لگدمال شدن از خود نشان دهد. این چمن در دو رنگ سبز روشن و تیره تولید می‌شود که می‌تواند به اجرای هرچه زیباتر آن در محیط کمک کند.

ما در کنار شما تا خواهیم بود

کارشناسان ما در چمنزار این آمادگی دارند تا با ارائه اطلاعاتی دقیق و درست شما را در خریدی مطمئن یاری کنند. ما از ابتدا تا انتهای پروژه در کنار شما خواهیم بود و پس از نصب و اجرا نیز مشاوره‌های خوبی در زمینه استفاده صحیح از چمن مصنوعی به‌منظور افزایش طول عمر آن به شما خواهیم داد. به‌منظور دریافت اطلاعات بیشتر و اجرای پروژه چمن مصنوعی به منوی «تماس با ما» در سایت مراجعه کرده تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند.

پروژه چمن مصنوعی مدرسه علامه حلی ۱۰ در منطقه پاسداران تهران از جمله تهران یکی از پروژه‌های انجام‌شده توسط تیم حرفه‌ای چمنزار است که با بهره‌گیری از آخرین استانداردهای موجود طراحی و پیاده‌سازی شده‌است. این پروژه در راستای طرح سراسری چمن مصنوعی مدارس با عنوان (شهید سلیمانی) و با بهره‌گیری از چمن MG PRO در