اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی مدل MG Pro

ویژگی های مثبت مدل MG Pro برای این کاربری:

  1. تراکم بالا
  2. طول عمر بالا
  3. الیاف مونوفیلامنت
  4. مقاوم در برابر کوبش و لگد مال شدن
  5. قیمت بسیار مناسب

زمین چمن مدرسه پسرانه فرهنگ

پروژه زمین چمن مصنوعی مدرسه پسرانه فرهنگ در منطقه ۱۳ تهران از جمله پروژه‌های اجرا شده شرکت چمنزار در قالب طرح چمن مصنوعی شهید سلیمانی است . این پروژه در فضایی به متراژ ۶۰۰ مترمربع در سال ۱۴۰۱ انجام و به مرحله بهره‌برداری رسید.

چمن استفاده شده در این پروژه از نوع چمن مصنوعی فوتبال MG PRO با ارتفاع الیاف ۵۰ میلی‌متری است که مناسب‌ترین چمن برای استفاده در زمین‌های فوتبالی ورزشگاهی است. مقاومت در برابر کوبش و عدم رنگ‌پریدگی با توجه به تغییرات محیطی از جمله مزیت‌های استفاده از چمن مصنوعی فوتبال MG PRO به شمار می‌رود.

در بررسی‌های که توسط تیم اجرایی چمن‌زار صورت گرفت مشخص شد که این مدرسه به دلیل آسفالت نرم و همچنین شیب ملایم نیازی به زیرسازی ندارد و از این رو به راحتی می‌تواند آب‌های ناشی از بارش باران و برف و همچنین شستشو را به سمت آب‌راه‌های خروجی هدایت کند.

به‌منظور دریافت اطلاعات بیشتر و اجرای پروژه چمن مصنوعی به سایت چمنزار به نشانی chamanzar.com مراجعه کرده و یا در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۹ الی ۱۵ با شماره تماس ۵۷۷۳۲-۰۲۱ حاصل فرمایید.

پروژه زمین چمن مصنوعی مدرسه پسرانه فرهنگ در منطقه ۱۳ تهران از جمله پروژه‌های اجرا شده شرکت چمنزار در قالب طرح چمن مصنوعی شهید سلیمانی است . این پروژه در فضایی به متراژ ۶۰۰ مترمربع در سال ۱۴۰۱ انجام و به مرحله بهره‌برداری رسید. چمن استفاده شده در این پروژه از نوع چمن مصنوعی فوتبال