اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی مدل MG Pro

ویژگی های مثبت مدل MG Pro برای این کاربری:

  • تراکم بالا
  • طول عمر بالا
  • الیاف مونوفیلامنت
  • مقاوم در برابر کوبش و لگد مال شدن
  • قیمت بسیار مناسب

ارتفاع چمن: ۴۰ تا ۵۰ میلی‌متر

الیاف چمن: مونوفیلامنت

کارفرمای پروژه: مدرسه علامه حلّی تهران

پروژه علامه حلی تهران

پروژه علامه حلی تهران یکی از بهترین و موفق ترین پروژه های شرکت چمنزار است که در طرح شهید سلیمانی که برای تجهیز سازی تمامی مدارس کشور صورت گرفت، نصب و اجرای چمن ورزشی آن را بر عهده گرفت. همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید شرکت چمنزار توانست فضای بسیار زیبایی را در مدرسه علامه حلی خلق کند و سبب شود تا مهارت های ورزشی دانش آموزان در کنار درس رشد کند.

از چه چمنی در این پروژه استفاده شد؟

با توجه به این موضوع که این مدرسه تصمیم داشت تا زمین فوتبال را برای بازیکنان خود خلق کند، شرکت چمنزار یکی از بهترین چمن هایی که در راه اندازی زمین های فوتبال مورد استفاده قرار می گیرد را در این پروژه به کار برد.  چمن MG چمنی بود که مقاومت بالایی در برابر ضربه و فشار دارد و اجازه نمی دهد نیروی کوبشی به پای دانش آموزان بازگردد و عضلات آنها آسیب ببیند.

متراژ این پروژه چقدر بود؟

مدرسه علامه حلی ۵۴۴ متر از فضای مدرسه خود را به راه اندازی زمین فوتبال اختصاص داد. این فضا برای ایجاد یک زمین ورزشی مناسب است و می تواند حس خوبی را در بازیکنان به وجود بیاورد.

این چمن چگونه نصب شد؟

نصابان و متخصصان شرکت چمنزار چمن MG را در پروژه علامه حلی به صورت زیر نصب کردند:

  • ابتدا زیرسازی های مناسب برای نصب چمن مصنوعی صورت گرفت.
  • سپس یک لایه ژئوتکستایل روی زمین نصب شد. لایه ژئوتکستایل انعطاف پذیری زمین را بالا می برد و اجازه نمی دهد چمن به طور مستقیم با زمین برخورد کند.
  • پس از آن چمن مصنوعی با نوار اتصال به لایه ژئوتکستایل متصل گردید.

شماره تماس با شرکت چمنزار

شرکت چمنزار، شرکتی پیشرو در زمینه راه اندازی زمین های ورزشی

شرکت چمنزار شرکتی تخصصی است که بر ایجاد فضاهای ورزشی در محیط های متفاوت از جمله  مدارس متمرکز است. این شرکت چمن مصنوعی را با استفاده از علم روز دنیا و پیروی از استانداردها نصب می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نصب و اجرای چمن مصنوعی ورزشی می توانید با شماره های ۰۲۱۵۷۷۳۲ و ۰۹۱۹۹۵۲۱۰۳۰ در تماس باشید.

پروژه علامه حلی تهران یکی از بهترین و موفق ترین پروژه های شرکت چمنزار است که در طرح شهید سلیمانی که برای تجهیز سازی تمامی مدارس کشور صورت گرفت، نصب و اجرای چمن ورزشی آن را بر عهده گرفت. همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید شرکت چمنزار توانست فضای بسیار زیبایی را در مدرسه