اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی مدل فیروزه

ویژگی های مدل فیروزه برای این کاربری:

۱- ‏استفاده از الیاف تیولون هلند

۲-مقاومت مناسب در برابر تردد بالا (نه عالی)


ارتفاع چمن: ۱۱ میلی متر

الیاف چمن: نازک ساده

چمن مصنوعی فیروزه

اجرای پروژه چمن مصنوعی کنار استخر اندرزگو

یکی از زیبایی های طبیعت در کنار هم قرار گرفتن رنگ ها و هارمونی آنهاست. این امر موسیقی بی کلامی است که چشم ها را نوازش می کند و روح را جلا می دهد. ما نیز می توانیم این هارمونی را در طبیعت خلق کنیم و آنچه در پروژه چمن مصنوعی کنار استخر اندرزگو شاهد آن هستید ترکیب رنگ آبی آسمان با رنگ سبز چمن مصنوعی است.  تصاویری که ملاحظه می کنید مربوط به اجرای چمن مصنوعی در حایشه یک استخر در محله اندرزگو تهران است. در این پروژه از چمن مصنوعی فیروزه استفاده گردید.

چمن مصنوعی فیروزه یک محصول پرتوده و پرتراکم است که رنگ سبز آن مشابه به رنگ چمن هایی است که در اوایل فصل بهار می رویند. الیاف این چمن از کمپانی تیولون هلند وارد می شوند. جنس اصلی نخ فیروزه پلی اتیلن است که به راحتی قابل شستشو است. یکی از دلایلی که باعث شد چمن مصنوعی فیروزه برای استفاده در پروژه چمن مصنوعی کنار استخر اندرزگو انتخاب شود انعطاف پذیری بالای آن است. شما می توانید بدون آنکه پوستتان آسیب ببیند بر روی این چمن دراز بکشید.

شماره تماس با شرکت چمنزار

قیمت در پروژه چمن مصنوعی کنار استخر اندرزگو

این چمن در سال ۱۳۹۸ با قیمت هر متر مربع ۷۸۰۰۰ تومان به فروش می رسد. این پروژه حدود ۱۰۰ مترمربع بود که هزینه چمن با استفاده از متراژ آن محاسبه گردید.

نوع و روش اجرای پروژه چمن مصنوعی کنار استخر اندرزگو

بهتر است بدانید که چمن مصنوعی کنار استخر با استفاده از چسب های مقاوم نصب می گردد. شرکت چمنزار از چسب هایی استفاده می کند که در برابر رطوبت مقاوم هستند. همچنین، ابتدا لایه ژئوتکس بر روی زمین نصب می شود و سپس چمن مصنوعی با استفاده از نوارها و چسب های مخصوص به سطح لایه ژئوتکس متصل می گردد. در نتیجه این چسب به سطح زمین نمی چسبد و این موضوع برای بسیاری از افراد اهمیت زیادی دارد. سطح زمین در پروژه چمن مصنوعی کنار استخر اندرزگو مربع است و باعث شد چمن مصنوعی به صورت یکدست و بدون نقص اجرا شود.

در هنگام خیس شدن چمن مصنوعی در کنار استخر چه کنیم؟

یکی از دغدغه های اصلی صاحب پروژه چمن مصنوعی کنار استخر اندرزگو در مورد خیس ماندن سطح چمن مصنوعی در فضای کنار استخر بود. بهتر است بدانید شرکت چمنزار کار نصب چمن مصنوعی را با دقت فراوان و طبق استاندارد انجام می دهد. برای اینکار ابتدا شرکت چمنزار شیب زمین را بررسی کرد. به طور کلی، اگر شیب سطح از مرکز به اطراف باشد، در هر دقیقه ۱۰۰ لیتر آب از سطح چمن مصنوعی تخلیه می شود. در این پروژه نیز شرکت چمنزار شیب زمین را به طور تخصصی بررسی کرد و پس از آن اقدام به نصب چمن مصنوعی کرد. اینکار باعث می شود که آب بر روی سطح چمن مصنوعی باقی نماند. از طرفی دیگر باید بدانید الیاف چمن مصنوعی فیروزه از الیاف پلی پروپیلن هستند و امکان کپک زدگی یا رشد قارچ بر روی آن وجود ندارد.

نکات مهم در مورد پروژه چمن مصنوعی کنار استخر اندرزگو

در پروژه چمن مصنوعی کنار استخر اندرزگو نکات مهمی در نظر گرفته شدند که به شرح زیر هستند:

  • شما در چمن مصنوعی کنار استخر می توانید ارتفاع الیاف کوتاه و یا بلند را به کار ببرید.
  • چمن مصنوعی در کنار استخر می تواند پاییزه و یا بهاره باشد.
  • الیاف چمن مصنوعی آنتی باکتریال هستند و هرگز آلودگی را به خود جذب نمی کنند.

در پایان پروژه، رضایت مشتری به طور کامل جلب شد و این امر مهمترین هدف شرکت چمنزار است.

اجرای پروژه چمن مصنوعی کنار استخر اندرزگو یکی از زیبایی های طبیعت در کنار هم قرار گرفتن رنگ ها و هارمونی آنهاست. این امر موسیقی بی کلامی است که چشم ها را نوازش می کند و روح را جلا می دهد. ما نیز می توانیم این هارمونی را در طبیعت خلق کنیم و آنچه در