اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی مدل پاپیروس

ویژگی های مثبت مدل پاپیروس برای این کاربری:

۱- تراکم مناسب

۲- قیمت رقابتی

۳- ظاهر زیبا

۴- استفاده از تکنولوژی بای کالر (الیاف دو رنگ)

۵- ساخت و تولید الیاف در داخل کشور


ارتفاع: ۲۰ mm و ۲۵ mm

الیاف: تخت با آوند مرکزی

چمن مصنوعی پاپیروس

زیبایی حیاط مهدکودک ارس و کودکان شاد

چمن مصنوعی مهدکودک ارس

زمان‌های خیلی دور در آن دوران که مرزهای بین انسان‌ها، درختان، جنگل‌ها و کوه‌های بلند بوده و کوکان با آزادی کامل به دویدن و شادی می‌پرداختند نسل‌های ما شکل گرفته‌اند.ما فرزندان همان کودکان هستیم و به همین دلیل است که نیاز به تفریح و هیجان و حتی فریاد کشیدن در طبیعت داریم. در تمام طول سال طبیعت ما را به سمت خود می‌کشد و مقصد ما می‌شود؛ جنگل‌ها و رودخانه‌ها و دریا و این دلیل تمامی سفرهای ما به طبیعت است.

مهدکودک‌ها و نقش آن‌ها در پویایی کودکان:

امروز مهدهای کودک نقش مهمی را در قبال کودکان دارند و آن نقش این است که کودکان را در فضاهایی بزرگ و ایمن رها کنند تا آن‌ها بتوانند به کودکی کردن خود مشغول شوند. حتی باغ مدرسه‌هایی که امروز کم و بیش پدیدار شده‌اند می‌توانند به کودکان رسم خلق کردن و محافظت از طبیعت را با کاشت دانه‌ها و نشانه‌های طبیعی آموزش دهند. این چیزیست که کودکان ما را خلاق و مسئول بار می‌آورد. در اصل اگر کودکی یک دانه بکارد هر روز منتظر سبز شدن آن می‌نشیند و وقتی این دانه سبز می‌شود آن کودک خود را مسئول زندگی آن گیاه می‌داند. این مسئله روشن است که خیلی از مدارس امکان باغ مدرسه شدن را ندارند، اما حیاط‌های پویا و سرسبز با وجود چمن‌های مصنوعی می‌توانند سبزی ایمن را برای لذت بردن و بازی کردن کودکان در آرامش از زمین خوردن به وجود آورد. در این صورت می‌توان حیاط‌های مهدهای کودک را تبدیل به زمین‌های بازی کرد تا کودکان شکوفا شوند و شاد باشند.

شماره تماس با شرکت چمنزار

کدام مدل چمن در چمن مصنوعی مهدکودک ارس استفاده شده؟

چمن مصنوعی مهدکودک ارس یکی از نمونه کارهای اجرا شده با چمن مصنوعی مدل پاپیروس است در اصل این اجرا حیاط این مهدکودک را متحول کرده و این تحول چند نتیجه مهم دارد:

ـ اول اینکه که کودکان جرأت دویدن‌های بیشتر را پیدا می‌کنند.

ـ حیاط مهدکودک دوستانه‌تر می‌شود.

ـ عملکرد یادگیری کودکان افزایش می‌یابد.

یک مؤسسه آمریکائی در آخرین تحقیقات خود اعلام کرده:

مطالعه در فضای سبز موجب افزایش یادگیری دانش‌آموزان می‌شود. به همین جهت دربسیاری از مدرسه‌های این کشور درس‌هایی همانند هنر، ریاضیات و زبان در فضای سبز آموزش داده می‌شود. از این رو فعالیت بدنی دانش‌آموزان افزایش می‌یابد و سلامتی در جسم آن‌ها جای می‌گیرد.

حتما بخوانید: چمن مصنوعی در مهد کودک و استانداردهای مورد نیاز برای آن 

مشخصات چمن مصنوعی مناسب برای مهد کودک:

ـ ارتفاع الیاف کوتاه و تراکم بالا در جهت ایمنی و نظافت آسان حیاط مهدکودک

ـ الیاف لطیف در جهت آسیب نرسیدن به پوست بدن کودکان

ـ بهره‌ بردن از الیاف استاندارد در جهت به حداقل رساندن حساسیت‌زائی

ـ رنگ سبز روشن در جهت شاد و دلباز کردن حیاط مهدکودک

زیبایی حیاط مهدکودک ارس و کودکان شاد چمن مصنوعی مهدکودک ارس زمان‌های خیلی دور در آن دوران که مرزهای بین انسان‌ها، درختان، جنگل‌ها و کوه‌های بلند بوده و کوکان با آزادی کامل به دویدن و شادی می‌پرداختند نسل‌های ما شکل گرفته‌اند.ما فرزندان همان کودکان هستیم و به همین دلیل است که نیاز به تفریح و […]