اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی ماهونیا ۲۵

ویژگی های مثبت مدل ماهونیا ۲۵ برای این کاربری:

  • ظاهر زیبا
  • تراکم بالا
  • الیاف نرم و لطیف
  • ضربه‌گیری و انعطاف پذیر بالا
  • قیمت مناسب

پروژه زمین بازی کودکان بیمارستان مفید

پروژه چمن مصنوعی زمین بازی کودکان بیمارستان مفید در منطقه شیخ بهایی تهران با مساحت ۲۵۰ مترمربع از جمله پروژه‌های موفقی است که توسط تیم خبره چمنزار پیاده‌سازی و اجرا شده است.
در اجرای این پروژه از چمن مصنوعی با الیاف انعطاف‌پذیر ماهونیا ۲۵ استفاده شده است. ضمن اینکه در راستای اجرای زیرسازی آن از یک لایه‌ژئوتکس نمدی استفاده شده است.

مزیت استفاده از چمن مصنوعی ماهونیا ۲۵ در زمین بازی کودکان

استفاده از چمن مصنوعی ماهونیا با ارتفاع ۲۵ میلی‌متر یکی انتخاب‌های مناسب برای زمین‌بازی کودکان محسوب می‌شود. ظاهر زیبا، تراکم بالا، الیاف نرم و لطیف، ضربه‌گیری و انعطاف‌پذیری بالا و همچنین قیمت مناسب از جمله ویژگی‌های منحصر بفردی است که در چمن مصنوعی ماهونیا ۲۵ وجود دارد. ضمنا با توجه به اینکه اغلب زمین‌های بازی کودکان در مناطق رو باز و در معرض تابش مستقیم آفتاب قرار دارد این چمن می‌تواند نگرانی‌هایی در ارتباط با رنگ‌پریدگی را برطرف سازد چرا که الیاف به کار رفته در چمن ماهونیای ۲۵ میل مقاوم در برابر اشعه UV است.

کارشناسان چمنزار مشاوره‌های دقیق می‌دهند

اگر قصد خرید هر نوع چمن مصنوعی برای هر کاربری را دارید، کارشناسان ما در چمنزار این آمادگی دارند تا با ارائه اطلاعاتی دقیق و درست شما را در خریدی مطمئن یاری کنند. ما از ابتدا تا انتهای پروژه در کنار شما خواهیم بود و پس از نصب و اجرا نیز مشاوره‌های خوبی در زمینه استفاده صحیح از چمن مصنوعی به‌منظور افزایش طول عمر آن، به شما خواهیم داد. به‌منظور دریافت اطلاعات بیشتر و اجرای پروژه چمن مصنوعی به منوی «تماس با ما» در سایت مراجعه کرده تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند.

 

پروژه چمن مصنوعی زمین بازی کودکان بیمارستان مفید در منطقه شیخ بهایی تهران با مساحت ۲۵۰ مترمربع از جمله پروژه‌های موفقی است که توسط تیم خبره چمنزار پیاده‌سازی و اجرا شده است. در اجرای این پروژه از چمن مصنوعی با الیاف انعطاف‌پذیر ماهونیا ۲۵ استفاده شده است. ضمن اینکه در راستای اجرای زیرسازی آن از