مرجع تخصصی فروش چمن مصنوعی | نصب چمن مصنوعی | گروه اجرایی چمنزار
تماس با گروه چمنزار ۸۸۵۰۱۹۹۶-۰۲۱ ۸۸۷۴۴۹۰۷-۰۲۱

اطلاعات پروژه

ارتفاع:20
الیاف:فیبریلیت

نام مدلی که در این پروژه کار شده :

چمن مصنوعی سپیدار


چمن مصنوعی مدل سپیدارویژگی‌های مثبت مدل سپیدار برای این کاربری:

1- تراکم بالای الیاف فیبریلیت در چمن سپیدار به همراه افزودن شن سیلیس در لا به لای این الیاف ، خاصیت ضربه گیری بالایی به این محیط می‌دهد که لایه ژئوتکس پهن شده زیر این چمن علاوه بر محافظت از گره های آن، زمین را نرم تر می‌کند

2- الیاف این چمن دارای ساختاری مشابه چمن های فوتبالی هستند


ویژگی‌های منفی مدل پوتینگ برای این کاربری:

ندارد

مدرسه صراط، زمین فوتبال چمن مصنوعی یکدست و پرتراکم

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
دسته بندی: مدارس
59

زمین فوتبال چمن مصنوعی مدرسه صراط

 

تقریبا همه پسران از سن دبستان تا آخرین سال های جوانی عاشق فوتبال هستند و همیشه فوتبال بازی کردن یکی از اصلی ترین تفریحات و سرگرمی های مفید پسرها بوده. در طول سال تحصیلی هم مدرسه خانه ی اول بچه ها به حساب می‌آید و در زنگ های تفریح و زنگ ورزش به هر نحوی درگیر فوتبال با توپ یا هر شیئ دیگری می‌شوند.

امروزه به لطف تکنولوژی روز تولید چمن مصنوعی و وجود مدیران علاقه مند و پرشور،خیلی از مدارس یک زمین چمن فوتبالی با هزینه نگهداری چمن مصنوعی کم ولی بادوام برای بچه ها ایجاد می‌کنند.

مدرسه صراط در منطقه الهیه یکی از همین مدارس است.

چمن مصنوعی مدارس بهتر است از نوع فوتبالی نباشند چرا که چمن مصنوعی های فوتبالی تراکم کم و ارتفاع الیاف بلندی دارند و باید از گرانول به عنوان متریال پرکننده در آنها استفاده شود. که این ماده از نظر بهداشتی برای دانش آموزان مناسب نیست.

به جای این نوع چمن ها،کارشناسان گروه چمنزار چمن هایی با ارتفاع کمتر و تراکم بالاتر در مدارس پییشنهاد و استفاده می‌کنند تا همزمان با حذف گرانول،ضربه گیری سطح نیز افزایش یابد.

چمن سپیدار یکی از همین چمن هاست که در مدرسه صراط هم به کار رفته و علاوه بر سبزی دل نشینی که به حیاط می‌دهد شور و انگیزه یک مسابقه فوتبال را در زنگ های ورزش به بچه ها می‌دهد.