اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی مدل رویال ۲۵

ویژگی های مدل منوفیلامنت برای این کاربری:

    1. تراکم بالا
    2. مقاوم در برابر کوبش
    3. مقاوم در برابر تغییر رنگ و پوسیدگی
    4. بکینگ (لایه زیرین) مقاوم از جنس لاتکس

متراژ پروژه: ۷۰۰ متر مربع

کارفرمای پروژه: شرکت اسکان و به ساز سمنان

مدرسه راه شایستگان

پروژه چمن مصنوعی مدرسه راه شایستگان واقع در منطقه ۳ تهران از نوع چمن رویال ۲۵ میلی‌متری بوده که در فضایی به مساحت ۱۶۶ مترمربع اجرا و پیاده‌سازی شده است.

اقدامات قبل و بعد از پوشش‌دهی با چمن مصنوعی

اجرای این پروژه چمن مصنوعی نیز همانند دیگر پروژه‌های اجرا شده توسط چمنزار با انجام یک‌سری اقدامات زیر سطح چمنی انجام‌شده به این منظور که ابتدا سطح زمین با لایه ژئوتکستایل پوشش‌دهی می‌شود و بعد از آن به‌وسیله لایه‌های اتصال و چسب دو جزئی چمن مصنوعی روی آن قرار گرفته و فیکس می‌شود. سپس به‌منظور حفظ دوام و کیفیت چمن مصنوعی عملیات سلیس‌پاشی بر روی چمن انجام می‌گیرد.

چرا در اجرای این پروژه از چمن رویال ۲۵ میلی‌متری استفاده‌شده است؟

چمن مصنوعی از نوع رویال ۲۵ میلی‌متری که در رده چمن‌های با الیاف متوسط قرار می‌گیرد نسبت به چمن رویال ۱۶ میلی‌متری از انعطاف بالاتری برخوردار بوده و با داشتن تراکم بالا مقاومت بهتری در برابر کوبش و لگدمال و تردد از خود نشان‌می‌دهد. با توجه به اینکه فعالیت و حضور دانش‌آموزان در حیاط مدارس بسیار پررنگ است. استفاده از این چمن‌ها برای پوشش‌دهی انتخابی منطقی به‌حساب می‌آید.

خریدی مطمئن داشته‌باشید

کارشناسان ما در چمنزار این آمادگی دارند تا با ارائه اطلاعاتی دقیق و درست شما را در خریدی مطمئن یاری کنند. ما از ابتدا تا انتهای پروژه در کنار شما خواهیم بود و پس از نصب و اجرا نیز مشاوره‌های خوبی در زمینه استفاده صحیح از چمن مصنوعی به‌منظور افزایش طول عمر آن به شما خواهیم داد. به‌منظور دریافت اطلاعات بیشتر و اجرای پروژه چمن مصنوعی به منوی «تماس با ما» در سایت مراجعه کرده تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند.

پروژه چمن مصنوعی مدرسه راه شایستگان واقع در منطقه ۳ تهران از نوع چمن رویال ۲۵ میلی‌متری بوده که در فضایی به مساحت ۱۶۶ مترمربع اجرا و پیاده‌سازی شده است. اقدامات قبل و بعد از پوشش‌دهی با چمن مصنوعی اجرای این پروژه چمن مصنوعی نیز همانند دیگر پروژه‌های اجرا شده توسط چمنزار با انجام یک‌سری