چمن مصنوعی – فروش اینترنتی چمن مصنوعی

اطلاعات پروژه

ارتفاع:11 mm
الیاف:تخت ساده

نام مدلی که در این پروژه کار شده :

چمن مصنوعی مدل فیروزه


چمن مصنوعی مدل یاس

 

ویژگی های مثبت مدل فیروزه برای این کاربری:

1- ‏استفاده از الیاف تیولون هلند

2-مقاومت مناسب در برابر تردد بالا (نه عالی)


ویژگی های منفی مدل فیروزه برای این کاربری:

1- ضربه گیری پایین

2-دیتکس (وزن نخ) پایین

چمن مصنوعی ورزشی چند منظوره مدرسه رستم

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

چمن مصنوعی ورزشی بهترین گزینه برای پوشش فضاهای ورزشی مدارس

چمن مصنوعی ورزشی چند منظوره در مدرسه رستم

اگر به عنوان مدیر مدرسه یا مدیر سالن ورزشی علاقمند به چمن هستید ما به شما حق می‌دهیم؛ رنگ سبز و طراوت آن حس تازگی را به ارمغان می‌آورد و چنان سرخوشی‌ای ایجاد می‌کند که هر دانش‌آموز یا ورزشکاری را به دویدن و ورزش کردن تشویق خواهد کرد. اما چرا چمن مصنوعی ورزشی گزینه بهتری از چمن طبیعی است؟ با ما مطلب زیر را دنبال کنید تا دلایل آن را به شما بگوییم.

 

چرا چمن مصنوعی ورزشی چند منظوره مدرسه رستم استفاده شده است؟

چمن مصنوعی ورزشی امنیت دارد

این پوشش ورزشی فضایی شاد و سرزنده ایجاد می‌کند. چمن‌مصنوعی با کمترین نیاز به نگهداری و مراقبت، بدون‌ خطر لیزخوردن و لغزش روی آن از امن‌ترین کفپوش‌ها به حساب می‌آید. چمن مصنوعی کوبیده یا پژمرده نمی‌شود و زمان زیادی باید بگذرد تا فرسوده شود. این محصول حتی به لاستیک گرانول برای حجم دهی نیاز ندارد. حتی در این شرایط نیز برای بازی و پریدن بچه‌ها از ارتفاع یک و نیم متری از وسایلی همچون تاب یا سرسره نیز امنیت خواهد داشت.

 

ورزش در تمام فصول با چمن مصنوعی ورزشی چند منظوره

بدون نگرانی از آب و هوا روی چمن مصنوعی ورزشی چند منظوره بدوید. چمن مصنوعی‌های مخصوص اماکن  ورزشی برای تطبیق با رشته‌های مختلف ورزشی ساخته می‌شوند. این محصولات به گونه‌ای هستند که بدون نیاز به تغییر، محیط مناسب برای چند رشته را فراهم می‌کنند. این چمن های مصنوعی در همه نوع آب و هوا قابل استفاده هستند و سطح آن به گونه‌ای است که سریع خشک می‌شود.

 

«نه» به چاله‌های آب با چمن مصنوعی

اگر جزو آن دسته از افرادی هستید که چمن طبیعی را به چمن مصنوعی ترجیح می‌دهند، اما از چاله‌های گل آلود برروی زمین فوتبال خسته‌اند، چمن مصنوعی ورزشی گزینه بسیار مناسبی است. با این پوشش ورزشی می‌توانید برای همیشه با چاله‌های آب و گل و لایی که بعد از باران تشکیل می‌شود خداحافظی کنید. چمن مصنوعی برای تمام زمین‌های بازی و ورزشی پیشنهاد می‌شود. این محصول با طرح‌های متنوع و قابلیت جاسازی در مکان‌های گوناگون جواب گوی بسیاری از سلیقه‌هاست.