چمن مصنوعی – فروش اینترنتی چمن مصنوعی

اطلاعات پروژه

الیاف:مونوفیلامنت با آوند مرکزی

نام مدلی که در این پروژه کار شده :

چمن مصنوعی بارسا


 

چمن مصنوعی مدرسه امید آینده

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars

اجرای پروژه چمن مصنوعی مدرسه امید آینده

نگاهی متفاوت به مدرسه امید آینده و بخش‌های ورزشی ان که با پوشش چمن مصنوعی ایجاد شده اند. تصاویری که دیدید مربوط به حیاط مدرسه امید آینده می‌شود که با سرمایه گذاری و نظارت بانک آینده و همچنین مجموعه سایبان فلز به عنوان پیمانکار کل مجموعه و با حضور بخش اجرایی شرکت چمنزار تبدیل به یک مکان ورزشی چند منظوره ایمن و بسیاری زیبا برای دانش آموزان این منطقه شده است.

این تصاویر به ما می‌گویند:

بانک آینده و دیگر بانک‌های کشور می‌توانند با سرمایه‌ای که در دست دارند این گونه به مردم و آینده کودکان این کشور کمک کنند این یعنی همدلی و احساس مسئولیت و شاید مردم مانیز همین احساس خوب و زیبا را می‌خواهند تا به آینده کودکانشان امیدوار شوند. ورزش یکی از اصلی‌ترین علاقه‌های دانش‌آموزان در مدرسه است، مدرسه‌ای که امکانات ورزشی مناسب و ایمنی دارد دانش آموزان آن خوشحال هستند و چمن مصنوعی هم به عنوان یک پوشش ورزشی ایمن می‌تواند سلامتی بازیکنان را در حیاط مدرسه و در هنگام دویدن و بازی کردن حفظ کند. این متن با یک احساس خوب تنظیم شده تا شما از آن سرشار شوید و سپس با مجموعه چمنزار و فعالیت‌های آن در زمینه اجرای چمن مصنوعی حیاط مدرسه آشنا شوید.

 

چمن مصنوعی بارسا به کار رفته در پروژه زمین فوتبال چمن مصنوعی مدرسه آینده

چمن مصنوعی اجرا شده در حیاط مدرسه امید آینده چمن مصنوعی بارسا نام دارد؛ این محصول بسیار متراکم و پرتوده دیده می‌شود اما چون تازه وارد بازار شده و تجربه استفاده و بهره برداری از آن را به خوبی نمی‌دانیم فقط باید گفت: می‌توان با توجه به تراکم بالایی که این چمن دارد بتوان برای سال‌هایی بدون دغدغه از آن بهره برداری کرد در اصل چمن بارسا به این نیت که کالای خوبی باشد و نیاز بخشهای ورزشی مدارس را مرتفع سازد وارد کشور شده که ما آن را به مسئولین مدارس و دانش‌آموزان پیش‌کش می‌کنیم. گروه اجرایی چمنزار همیشه سعی می‌کند تا کیفیت بالای اجرا را رعایت کند به همین دلیل ما به استانداردها توجه بالایی داریم مثلاً این که چه میزان باید از چسب و متریال‌های پرکننده مانند سلیس و گرانول استفاده شود و به درستی روی چمن پخش شود از دغدغه‌های گروه اجرایی ماست.

مدت زمان اجرای پروژه

ما سعی می‌کنیم کار را برای یک بار و آن هم بدون ایراد و مراجعه بعدی انجام دهیم با این حال هرگونه رفع ایراد توسط گروه اجرایی ما ظرف یک هفته انجام خواهد شد. ژئوتکس مهمترین متریال‌ نصب و از متعلقات اجرا می‌باشد. نوع ژئوتکسی که گروه اجرای چمنزار زیر چمن مصنوعی بارسا پهن می‌کند بهتر است ضخامت دوبرابر به نسبت چمن‌های دیگر داشته باشد این نه تنها به بالا رفتن قدرت لایه زیر چمن یعنی بکینگ آن کمک می‌کند بلکه به چمن مصنوعی و سطح اجرا شده آن انعطاف پذیری بالایی می‌دهد. این‌ها نکاتی هستند که مشاوران چمنزار در اختیار مدیران دلسوز مدارس قرار می‌دهند و سربلندی آنها در مقابل دانش‌آموزان سربلندی چمنزار نیز هست و این یعنی عشق به کار!

 

چمن مصنوعی والیبال مدرسه امید آینده

امروز مدرسه امید آینده شعبه دانسفهان قزوین در حیاطش صاحب یک زمین فوتبال و والیبال شده که به صورت دو قطعه مجزای ۸۰۰ متری و ۱۵۰ متری قابل رویت می‌باشد. چمن مصنوعی والیبال این مجموعه که در اصل چند منظوره نیز است سپیدار نام دارد که الیاف آن محصول شرکت تنکاته هلند است. چمن مصنوعی مدل سپیدار متداول‌ترین چمن مدرسه‌ای است که دوام بالایی در برابر کوبش و سایش دارد، به عنوان مثال ما حدود ۶ سال پیش این محصول را در مدرسه‌ دانا واقع در نیاوران اجرا کردیم در کمال ناباوری مسئول این مدرسه در امسال (سال ۹۸) با ما تماس گرفت و گفت فقط یک تکه از این چمن از جایش بلند شده و نیاز به تعمیر دارد، الباقی آن سالم و بدون نیاز به تعمیر است.

این به ما آرامشی داد که تمام چمن‌های سپیداری که تا به امروز اجرا کرده‌ایم هنوز در حال کار کردن و خدمت به دانش آموزان هستند و اینجا است که اصالت یک کالای خوب هلندی مشخص می‌شود.

چمنزار سعی می‌کند برای مدارس بهترین‌ها را انجام دهد و در این راه از هیچ چیزی دریغ نخواهد کرد.