چمن مصنوعی مدرسه سما محله پاسداران تهران

اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی ماهونیا ۲۵

ویژگی­ های مثبت ماهونیا ۱۵ برای این کاربری:

  • ظاهر زیبا
  • تراکم بالا
  • الیاف نرم و لطیف
  • ضربه‌گیری و انعطاف پذیر بالا
  • قیمت مناسب

چمن مصنوعی مدل ماهونیا 25


ارتفاع چمن: ۲۵ میلی متر

الیاف چمن: پلی اتیلن

کارفرمای پروژه: دانشگاه فنی و حرفه‌­ای کردکوی

محل اجرای پروژه: شهرستان کردکوی استان گلستان

متراژ پروژه: ۱۲۰ متر مربع

نصب چمن مصنوعی مدرسه سما محله پاسداران تهران

گروه چمنزار در یکی دیگر از پروژه‌های خود موفق به نصب چمن مصنوعی در مدرسه سما در محله پاسداران تهران گردید. در این پروژه از چمن مصنوعی ماهونیا ۲۵ میل استفاده گردید و متراژ آن حدود ۲۱۰ مترمربع بود. این چمن، چمن چند منظوره زمین بازی است. الیاف این چمن ضربه‌گیری خوبی دارند و همین امر سبب می‌شود که در صورت زمین خوردن کودکان در حیاط این مدرسه آسیبی به آنها وارد نشود.

ویژگی‌های چمن مصنوعی ماهونیا ۲۵ میل برای نصب در مدرسه سما محله پاسداران تهران

چمن مصنوعی ماهونیا پلاس جز چمن‌های مصنوعی با الیاف متوسط است و طول الیاف آن به ۲۵ میلی‌متر می‌رسد. این چمن تراکم بالایی دارد، اما تراکم آن به گونه‌ای نیست که برای استفاده در مکان‌های پرتردد مناسب باشد. با توجه به این موضوع که مدرسه سما مدرسه دبستان است و وزون دانش‌آموزانی که بر روی این چمن تردد دارند بالا نیست، این چمن برای نصب در این حیاط این مدرسه انتخاب شد. این چمن بر روی سطوح پرتوده به نظر می‌رسد و همین امر بر زیبایی ظاهری آن می‌افزاید. الیاف این چمن بسیار نرم و لطیف هستند و قدرت ضربه گیری بالایی دارند.

از دیگر ویژگی‌های این محصول قیمت بسیار مناسب آن است. اگر بخواهیم نگاهی کلی به ویژگی‌های این چمن برای نصب در مدرسه سما محله پاسداران تهران داشته باشیم، می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

  • ظاهر زیبا
  • تراکم بالا
  • الیاف نرم و لطیف
  • ضربه‌گیری و انعطاف پذیر بالا
  • قیمت مناسب

روش نصب چمن مصنوعی ماهونیا در مدرسه سما محله پاسداران

برای نصب این چمن در مدرسه سما محله پاسداران، ابتدا یک لایه‌ ژئوتکس بر روی زمین پهن گردید. سپس لایه‌های چمن مصنوعی بر روی این لایه نمدی شکل (ژئوتکس) قرار گرفتند و با استفاده از چسب پلی اورتان به یکدیگر متصل شدند. این چسب در برابر سرما و یخ زدگی بسیار مقاوم است و دچار تغییر حالت نمی‌شود. همچنین گروه چمنزار برای بالا بردن مقاومت این چمن سیلیس را در بین الیاف چمن مصنوعی تزریق کرد. سیلیس ماده‌ای ماسه مانند است که در بین الیاف چمن مصنوعی قرار می‌گیرد و از کوبیدگی الیاف چمن جلوگیری به عمل می‌آورد.

روش شستشو چمن مصنوعی ماهونیا در مدرسه سما محله پاسدارن

گروه چمنزار برای شستشو این چمن به مسئولین این مدرسه پیشنهاد داد که به صورت هفتگی سطح این چمن را با آب شستشو دهند. همچنین برای شستشو این چمن می‌توان از دستگاه واترجت استفاده کرد. دستگاه واترجت دستگاهی شبیه به جارو برقی است که آب را با فشار زیاد بر روی سطح چمن می‌ریزد و آلودگی را از روی سطح آن پاک می‌کند. برای استفاده از این دستگاه باید آن را در زاویه ۳۰ درجه با سطح زمین نگه دارید تا فشار آب آسیبی به الیاف چمن وارد نکند و سبب خروج سیلیس از بین الیاف نشود.

طور عمر چمن مصنوعی ماهونیا در مدرسه سما محله تهران

اگر مراقبت‌های لازم از این چمن به خوبی صورت گیرد، طول عمر این چمن حدود ۵ سال است. ممکن است بعد از ۵ سال این چمن نیاز به ترمیم داشته باشد. ترمیم چمن مصنوعی به این صورت است که لایه‌های آسیب دیده از سطح چمن جدا می‌شوند و لایه‌های جدید جایگزین آنها می‌شوند.

قیمت چمن مصنوعی ماهونیا

برای اطلاع از قیمت این چمن به سایت چمنزار مراجعه کنید.

نصب و اجرای انواع چمن مصنوعی حیاط مدرسه را از چمنزار بخواهید!

گروه چمنزار با سالیان زیاد تجربه در زمینه نصب و اجرای چمن مصنوعی در خدمت شماست تا مشاوره‌های لازم را برای خرید و نصب انواع چمن مصنوعی حیاط مدرسه در اختیار شما قرار دهد. گروه چمنزار استفاده از چمن‌های مصنوعی دیگری مانند چمن مصنوعی صحرا را برای استفاده در حیاط مدرسه پیشنهاد می‌دهد. برای کسب اطلاعات تخصصی بیشتر در مورد این چمن‌ها می‌توانید به سایت فروشگاه چمنزار وارد شوید.

این گروه، پس از فروش و نصب چمن مصنوعی، آموزش‌های لازم را در مورد نگهداری و تمیز کردن چمن مصنوعی مانند به طور رایگان را در اختیار شما قرار می‌دهد.

نصب چمن مصنوعی مدرسه سما محله پاسداران تهران گروه چمنزار در یکی دیگر از پروژه‌های خود موفق به نصب چمن مصنوعی در مدرسه سما در محله پاسداران تهران گردید. در این پروژه از چمن مصنوعی ماهونیا ۲۵ میل استفاده گردید و متراژ آن حدود ۲۱۰ مترمربع بود. این چمن، چمن چند منظوره زمین بازی است.