پروژه چمن مصنوعی سپیدار حیاط مدرسه شایستگان

اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی مدل سپیدار

ویژگی های مثبت سپیدار زبرا برای این کاربری:

 • تراکم بالا
 • دوام زیاد
 • ضربه پذیری بالا
 • طول عمر بالا
 • قیمت مناسب

پروژه چمن مصنوعی سپیدار حیاط مدرسه شایستگان


محل پروژه: حیاط مدرسه شایستگان

متراژ پروژه: ۴۰۰ متر مربع

نصب و اجرای چمن مصنوعی سپیدار حیاط مدرسه شایستگان

پروژه چمن مصنوعی سپیدار حیاط مدرسه شایستگان یکی از پروژه های موفق شرکت چمنزار به حساب می رود. در این پروژه، همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید، از چمن مصنوعی سپیدار استفاده شد و متراژ آن حدود ۴۰۰ متر است. این چمن به خوبی بر روی زمین نشسته است و زیبایی خاصی به این پروژه بخشیده است.

ویژگی های چمن مصنوعی سپیدار در پروژه چمن مصنوعی سپیدار حیاط مدرسه شایستگان

چمن مصنوعی سپیدار یکی از چمن هایی است که برای استفاده در مدارس پیشنهاد می شود. اولین و مهمترین عاملی که سبب شد صاحب پروژه چمن مصنوعی سپیدار حیاط مدرسه شایستگان را انتخاب کند، تراکم بسیار بالای آن است. در نتیجه راه رفتن به سطح چمن آسیب وارد نمی کند و این موضوع در چمن مصنوعی مدارس اهمیت بسیار زیادی دارد. این چمن انعطاف پذیری بسیار بالایی و احساس لطافت را می توان از سطح چمن احساس کرد. از دیگر ویژگی های این چمن می توان به شرایط زیر اشاره کرد:

 • تراکم بالا
 • انعطاف پذیری بالا
 • دوام بالا

بهتر است بدانید که قیمت چمن مصنوعی سپیدار بسیار مناسب است و این موضوع برای صاحب پروژه چمن مصنوعی سپیدار حیاط مدرسه شایستگان اهمیت زیادی داشت!

روش نصب چمن مصنوعی سپیدار حیاط مدرسه شایستگان

برای نصب این چمن در حیاط مدرسه از لایه ژئوتکستایل استفاده شد. این لایه انعطاف پذیری چمن مصنوعی را بالا می برد و این امر نقش بسیار مهمی در افزایش ضریب امنیت دانش آموزان در حیاط مدرسه دارد. همچنین، این چمن نیروی کوبشی را از پا به زمین منتقل می کند و اجازه نمی دهد که این نیرو به عضلات پای دانش آموزان آسیب وارد کند. شرکت چمنزار پروژه هایش را با پیروی از استانداردهای روز دنیا نصب می کند و همین امر سبب شد که صاحب پروژه چمن مصنوعی سپیدار حیاط مدرسه شایستگان شرکت چمنزار را برای این پروژه انتخاب کند. پس از نصب این چمن الیاف آن فرچه خوردند تا ظاهری ایستا و زیبا داشته باشند.

روش شستشو چمن مصنوعی سپیدار حیاط مدرسه شایستگان

شاید بتوان گفت یکی از دغدغه های اصلی صاحب پروژه چمن مصنوعی سپیدار حیاط مدرسه شایستگان در مورد روش شستشو چمن بود. در پاسخ به این نگرانی باید بگوییم که برگ های چمن مصنوعی شرکت چمنزار آنتی باکتریال هستند و همین امر احتمال رشد باکتری ها و آلودگی ها را کاهش می دهد. این چمن به سادگی با آب قابل شستشو است. همچنین، می توان از دستگاه واتر جت برای تمیز کردن این چمن استفاده کرد.

دستگاه واتر جت چیست؟

دستگاه واتر جت دستگاهی است که می تواند آب را با هوا ترکیب کند و به صورت پودری بر روی سطح چمن بریزد. از این دستگاه می توان برای پاک کردن وسایل دیگر در محیط مدرسه استفاده کرد.

پروتکل های نگهدای از چمن مصنوعی در پروژه چمن مصنوعی سپیدار حیاط مدرسه شایستگان

 • چمن باید حداقل دو هفته یکبار شسته شود.
 • چمن باید حداقل ماهی یکبار با استفاده از دستگاه فرچه زنی فرچه بخورد.
 • در روزهای برفی سطح چمن باید پوشیده شود.
 • اگر برف بر روی چمن نشست پس از اتمام بارش باید از سطح چمن پاک شود.
 • در روزهای گرم سال چمن باید آب بخورد تا گرما از بین برگ های آن خارج شود.

پایان پروژه چمن مصنوعی سپیدار حیاط مدرسه شایستگان

در پایان این پروژه، صاحب پروژه رضایت کاملی داشت و این یکی از مواردی است که شرکت چمنزار به آن افتخار می کند. شرکت چمنزار همواره در تلاش است تا رضایت مشتریان را جلب کند، به همین خاطر بر خدمات پس از نصب چمن تمرکز ویژه ای دارد.

نصب و اجرای چمن مصنوعی سپیدار حیاط مدرسه شایستگان پروژه چمن مصنوعی سپیدار حیاط مدرسه شایستگان یکی از پروژه های موفق شرکت چمنزار به حساب می رود. در این پروژه، همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید، از چمن مصنوعی سپیدار استفاده شد و متراژ آن حدود ۴۰۰ متر است. این چمن به خوبی بر […]