چمن مصنوعی حیاط مدرسه فارابی

اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی مدل صحرا

ویژگی‌های مثبت مدل صحرا برای این کاربری:

۱-‏‏ استفاده از الیاف تنکاته هلند

۲- تناسب فوق العاده بین ارتفاع و تراکم الیاف

۳- ضربه‌پذیری بالا

چمن مصنوعی صحرا


ارتفاع چمن: ۲۵ میلی متر

الیاف چمن: فیبریلیت

چمن حیاط مدرسه فارابی

این‌بار دانش ­آموزان مدرسه فارابی در شرق تهران (محله تهرانپارس) صاحب یک حیاط سبز پوشیده از چمن مصنوعی مدل صحرا شدند. آقای حسینی ناظم این مدرسه اولین کسی بود که از سمت این مجموعه با چمنزار تماس گرفت و با ما قرار مشاوره گذاشت. کارشناس فروش ما پس از مشاوره تلفنی اولین قرار حضوری را برای فردای آن روز تنظیم کرد. در نهایت پس از گفتگوی حضوری بین مسئولین این مدرسه و کارشناس چمنزار قرار بر این شد تا حیاط این مدرسه زیرسازی و سپس چمن مصنوعی بر روی آن به اجرا درآید.

نوع و جنس زیرسازی حیاط مدرسه فارابی

شاید برای شما جالب باشد بدانید که زیرسازی حیاط این مدرسه یک روزه و با استفاده از مصالح زهکش (شن ۰ تا ۱۵) انجام شد. این نوع زیرسازی مورد تایید نهادهای ورزشی مرتبط با فوتبال می‌باشد زیرا اول از هر چیز انعطاف­‌پذیری سطح زمین را افزایش می‌دهم و بعد توانایی خروج آب باران را در هر دقیقه ۱۰۰۰ لیتر دارد و این یعنی یک زمین چمن مصنوعی دلچسب و مقاوم برای دانش ­آموزان مدرسه فارابی بشنوید از نوع و مدل چمن مصنوعی که گروه چمنزار به این مجموعه پیشنهاد داده است.

چمن مصنوعی مدل صحرا برنده اجرا در حیاط این مدرسه بود البته به پیشنهاد شرکت چمنزار

این چمن مصنوعی از الیاف چند رشته­‌ای و پهن ­برگ که به آن فیبریلیت می‌گویند بافته شده این الیاف از اولین نسل­‌های نخ چمن مصنوعی هستند که مزیتشان مقاومت بسیار بالا در برابر تردد و کوبش می‌باشد. حال این که الیاف فیبریلیت به کار رفته در چمن مصنوعی مدل صحرا اصالتی هلندی دارد به این معنی که در تولید این محصول به استانداردهایی توجه شده که با تکیه به آن چمن مصنوعی مدل صحرا می‌تواند مزایای زیر را داشته باشد:

  • مقاومت بالای چمن مصنوعی در کاربری­‌های سنگین و پرتردد
  • ثبات رنگ بالا و مقاومت الیاف در برابر اشعه­‌های فرابنفش خورشید
  • مقاومت در برابر گرما و حرارت تا ۷۰ درجه سانتی­گراد
  • در حدود ۲۰ سال است که در کشور ما چمن‌های مصنوعی بافته شده از الیاف فیبریلیت در کاربری‌های ورزشی و مدارس و دیگر کاربری‌های پر تردد مورد استفاده قرار می‌گیرد.

چمن حیاط مدرسه فارابی این‌بار دانش ­آموزان مدرسه فارابی در شرق تهران (محله تهرانپارس) صاحب یک حیاط سبز پوشیده از چمن مصنوعی مدل صحرا شدند. آقای حسینی ناظم این مدرسه اولین کسی بود که از سمت این مجموعه با چمنزار تماس گرفت و با ما قرار مشاوره گذاشت. کارشناس فروش ما پس از مشاوره تلفنی