چمن مصنوعی مدرسه فرید

اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی مدل مونوفیلامنت

ویژگی های مثبت مدل مدل مونوفیلامنت برای این کاربری:

۱-پایداری بالا در برابر کوبش ‏

۲-‏امکان بهره بری دو منظوره ‏

پروژه چمن مصنوعی مدرسه فرید


ارتفاع چمن: ۲۵ میلی متر

الیاف چمن: تخت با آوند مرکزی

نصب و اجرای چمن مصنوعی مدرسه فربد

یکی از اقدامات مهم مدارس، ایجاد فضایی امن و شاد برای دانش آموزان است تا در کنار آموزش و یادگیری، اوقاتی پر از نشاط را در مدرسه تجربه کنند. در این پروژه دو حیاط جنوبی و شمالی مدرسه فربد مجهز به پوشش چمن های مصنوعی دو منظوره شد، تا دانش آموزان علاوه بر استفاده از زمین فوتبال از فضای سبز مدرسه بهره مند شوند. شرکت چمنزار پس از مشاوره با صاحب پروژه، تصمیم گرفت تا از چمن مصنوعی مایا در مدرسه فربد استفاده کند.

ویژگی های چمن مصنوعی مایا در مدرسه فربد

چمن مصنوعی مایا ساخت کشور اسکاتلند است و با داشتن الیافی به ارتفاع ۲۵ میلی متر، جزو چمن های مصنوعی با الیاف متوسط قرار می گیرد. جنس الیاف آن از مونوفیلامنت است که برگشت پذیری بسیار خوب و مقاومت بالایی در برابر کوبش و ضربه دارد. هنگامی که به الیاف چمن دست بکشید متوجه نرمی و لطافت آن خواهید شد، به همین علت می تواند گزینه مناسبی برای مهد کودک ها و مدارس کم تردد باشد. البته از این چمن در زمین های تنیس و والیبال هم می توان استفاده کرد. رنگ این چمن سبز زیتونی است که بسیار مشابه چمن های طبیعی است. این چمن مقاومت خوبی در برابر سرما و گرمای بسیار زیاد دارد و برای فضاهای باز، انتخاب بسیار مناسبی است.

روش شستشو و نگهداری چمن مایا  در مدرسه فربد

معمولا یکی از نگرانی های مدیران مدرسه در مورد چمن های مصنوعی، نحوه نگه داری و شستشوی آن است تا فضای مدرسه دور از آلودگی و کاملا بهداشتی باشد. شرکت چمنزار در مورد نکات مربوط به شستشوی چمن مصنوعی مایا، توضیحات کامل ارائه داد. برای شستشوی این چمن کافی است تا با فشار زیاد آب تمام آلودگی های موجود در چمن را از بین برد و به کمک یک برس از جنس پی وی سی سطح آن را برس کشید. این کار به افزایش طول عمر چمن مصنوعی و حفظ زیبایی بسیار کمک می کند.

البته استفاده از دستگاه واتر جت، روش دیگری برای شستشوی چمن مصنوعی مایا است. این دستگاه با ترکیب آب و هوا، آب را به صورت پودری بر سطح چمن می پاشد و در کاهش مصرف آب بسیار تاثیرگذار است.

طول عمر چمن مصنوعی مایا در مدرسه فربد

از آنجاییکه چمن مصنوعی مایا مقاومت خوبی در برابر ضربه، کوبش و تغییرات آب هوایی دارد، طول عمر بالایی نیز دارد. در صورت استفاده صحیح از این چمن و رعایت تمام نکات مربوط به نگه داری آن، چمن مصنوعی مایا حدود ۶ الی ۷ سال عمر می کند.

گارانتی چمن مصنوعی مایا در مدرسه فربد

ارائه محصولات با کیفیت، رضایت صاحبان پروژه از اجرای خدمات و محصولات، یکی از مهم ترین دغدغه های شرکت چمنزار است. از این رو تمامی محصولات با گارانتی چمن مصنوعی از طرف شرکت چمنزار ارائه می شوند. در این پروژه، چمن مصنوعی مایا با ۲۴ ماه گارانتی ارائه شد. این گارانتی شامل تغییر رنگ الیاف، پوسیدگی، باز شدن درزها و جدا شدن الیاف چمن مصنوعی می شود.

قیمت چمن مصنوعی مایا در مدرسه فربد

برای اطلاع از مشخصات و قیمت چمن مصنوعی مایا، می توانید به سایت فروشگاه چمنزار مراجعه نمایید یا برای اطلاعات بیشتر، به صورت تلفنی با مشاوران چمنزار در تماس باشید.

رضایت صاحب پروژه چمن مصنوعی در مدرسه فربد

در پایان کار، صاحب پروژه از نتیجه نهایی و اجرای تیم چمنزار بسیار راضی بودند. استفاده از چمن مصنوعی، فضای خشک مدرسه را به فضایی شاد و سرزنده تبدیل کرد که نه تنها جلوه بصری زیبایی ایجاد کرد، بلکه حیاط مدرسه به فضایی کاربردی برای ورزش فوتبال تبدیل شد تا دانش اموزان در کنار فضای آموزشی مدرسه، از فضای ورزشی و تفریحی آن لذت ببرند.