چمن مصنوعی تزیینی برای پوشش مدارس

اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی مدل سپیدار

ویژگی های مثبت مدل سپیدار برای این کاربری:

۱-مقرون به صرفه

۲-دارای مقاومت بالا

۳-رنگ زیبا هنگام تابش نور خورشید

چمن مصنوعی مدل سپیدار


کارفرمای پروژه: خانم کارگر فر

محل اجرای پروژه: انقلاب تهران

نصب و اجرای چمن مصنوعی مدرسه هاجر در منطقه انقلاب تهران

شرکت چمنزار به عنوان شرکتی پیشرو در نصب و اجرای انواع چمن مصنوعی مدارس همواره در تلاش است تا پروژه هایش را مطابق با استانداردهای روز دنیا پیش ببرد. این موضوع سبب شده است که حساسیت شرکت چمنزار در پروژه هایش بالا برود و همواره نیازهای دانش آموزان را در نظر داشته باشد. همانطور که در تصاویر پروژه چمن مصنوعی مدرسه هاجر در منطقه انقلاب تهران مشاهده می کنید، شرکت چمنزار چمن های مصنوعی را به خوبی بر روی زمین پهن کرده است و هیچ تفاوتی با چمن طبیعی ندارد. در این پروژه از چمن مصنوعی مدل سپیدار استفاده گردید.

ویژگی های چمن مصنوعی سپیدار

ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که چه ویژگی هایی سبب شدند که چمن مصنوعی سپیدار برای استفاده در مدارس مورد توجه قرار گیرد. مهمترین مسئله ای که سبب شد خان کارگر فر، صاحب پروژه چمن مصنوعی مدرسه هاجر در منطقه انقلاب تهران، این چمن را در مقایسه با چمن های دیگر انتخاب کند سطح نرم آن است. اگر دانش آموزان بر روی این چمن زمین بخورند، هرگز به آنها آسیب وارد نمی شود. تراکم چمن مصنوعی سپیدار بسیار بالاست و فشار پای دانش آموزان آن را خراب نمی کند. از دیگر ویژگی های چمن مصنوعی سپیدار می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • انعطاف پذیری این چمن بسیار بالاست.
  • این چمن در مقابل نور آفتاب مقاوم است و دچار پوسیدگی نمی شود.

با چمن مصنوعی محیطی امن برای دانش آموزان به وجود بیاورید!

سالیان زیادی است که استفاده از چمن مصنوعی در مدرسه مورد توجه قرار گرفته است. دلیل آن اثرات مثبتی است که استفاده از چمن مصنوعی در روحیه دانش آموزان دارد. مطالعات نشان داده اند رنگ سبز باعث کاهش استرس و اضطراب می شود و این موضوع می تواند حس بسیار خوبی را در دانش آموزان تداعی کند.

مطالعات نوین نشان داده اند دانش آموزانی که در محیط های سبز درس می خوانند در آینده موفق تر عمل می کنند. زیرا در این دوران توانسته اند در محیطی امن و بدون استرس درس بخوانند و این موضوع اهمیت بسیار زیادی در موفقیت آینده کاری و تحصیلی دانش آموزان دارد. خانم کارگر فر، صاحب پروژه چمن مصنوعی مدرسه هاجر در منطقه انقلاب تهران، حسن سلیقه خود را در استفاده از چمن مصنوعی نشان داد و این موضوع ارزشمند است.

روش تمیز کردن چمن مصنوعی مدرسه هاجر در منطقه انقلاب تهران

شرکت چمنزار به صاحب پروژه چمن مصنوعی مدرسه هاجر در منطقه انقلاب تهران استفاده از دستگاه واتر جت را پیشنهاد داد. این دستگاه آب را با هوا ترکیب می کند و به صورت پودری بر روی سطح چمن مصنوعی می ریزد. از این دستگاه می توان برای تمیز کردن وسایل دیگر در مدرسه نیز استفاده کرد. همچنین، چمن مصنوعی برای حفظ حالت خود به دستگاه فرچه زنی نیاز دارد. نحوه شسشتو چمن مصنوعی مدرسه به صورت زیر است:

  • حداقل هفته ای یکبار سطح چمن مصنوعی باید شسته شود.
  • حداقل دو هفته یکبار سطح چمن مصنوعی باید فرچه خورده شود.

این پروتکل ها طول عمر چمن مصنوعی مدرسه هاجر در منطقه انقلاب تهران را افزایش می دهد و به ۱۰ سال می رساند.

رضایت صاحب پروژه چمن مصنوعی مدرسه هاجر در منطقه انقلاب تهران

در پایان، صاحب پروژه چمن مصنوعی مدرسه هاجر در منطقه انقلاب تهران رضایت کاملی از نحوه انجام کار داشت و این امر برای شرکت چمنزار بسیار ارزشمند است. شرکت چمنزار با ارائه خدمات مختلف پس از نصب چمن مصنوعی تلاش می کند تا همیشه مشتریان خود را راضی نگه دارد.

نصب و اجرای چمن مصنوعی مدرسه هاجر در منطقه انقلاب تهران شرکت چمنزار به عنوان شرکتی پیشرو در نصب و اجرای انواع چمن مصنوعی مدارس همواره در تلاش است تا پروژه هایش را مطابق با استانداردهای روز دنیا پیش ببرد. این موضوع سبب شده است که حساسیت شرکت چمنزار در پروژه هایش بالا برود و […]