اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی مدل صحرا

ویژگی های مثبت مدل صحرا برای این کاربری:

۱-‏‏ ضربه پذیری بسیار مناسب مدل صحرا

۲- دوام و طول عمر بالای این محصول


ویژگی های منفی مدل صحرا برای این کاربری:

ندارد

چمن صحرا مدرسه فرزانه همدان


ارتفاع چمن: ۲۵ میلی متر

الیاف چمن: فیبریلیت

دبستان دخترانه فرزانه جزئ بهترین مدارس استان همدان بشمار می آید که در یکی از محله های خوب این استان تاسیس شده است. مدیریت این مجموعه با ارائه خدمات فوق العاده در تلاش است تا در کنار آموزش، آرامش را نیز برای دانش آموزان فراهم کند. با مشاوره های که توسط تیم شرکت چمنزار با این مجموعه انجام گرفت، همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید، از چمن مصنوعی صحرا برای طراحی محوطه بیرونی ساختمان استفاده شده است. در ادامه در خصوص ویژگی های این چمن مصنوعی به صورت کامل صحبت خواهیم کرد.

ویژگی چمن مصنوعی صحرا استفاده در پروژه مدرسه فرزانه

این مدل از چمن مصنوعی ساخته ایران و دارای الیاف وارداتی است. ارتفاع الیاف حدود ۲۵ میلی متر است که آن را در رده چمن مصنوعی با الیاف متوسط قرار داده است . جنس نخ استفاده شده در الیاف مدل صحرا فیبلریت است و ویژگی باعث مقاومت و انعطاف بالای آن شده است . طول عمر آن بسیار بالا و در حدود ۷ الی ۸ سال می باشد. چمن مصنوعی مدل صحرا جزء چمن های است که نیاز به پر کردن فضا ندارد . البته اگر قرار است در حیاط مدرسه مورد استفاده قرار گیرد بهتر است برای ایجاد مقاومت بالا از پر کنندها در نصب استفاده شود. از ویژگی های چمن مصنوعی صحرا می توان به موارد زیر اشاره کرد :

  • تراکم بالا
  • طول عمر بالا
  • قیمت مناسب
  • دوام بالا

این مدل از چمن مصنوعی قابلیت ترمیم دارد و اگر بخشی از آن آسیب ببنید به راحتی می توان با استفاده از نوار مخصوص تیکه آسیب دیده را جدا کرده و تیکه جدید را جایگزین آن کنید .

فضاهای مورد استفاده از چمن مصنوعی صحرا

با توجه به تراکم بالا و مقاومتی که دارد، علاوه بر حیاط مدرسه که در پروژه مدرسه فرزانه از آن استفاده شده است در مکان های دیگر نیز مورده استفاده قرار می گیرد :

  • زمین فوتبال
  • باغ و ویلا
  • زمین گلف
  • زمین های چند منظوره ورزشی 

نحوه نگهداری و شستشوی چمن مصنوعی مدل صحرا

از آنجا که این مدل از چمن مصنوعی نیازی به آبیاری و هرس ندارد، نگهداری آن بسیار راحت می باشد. برای تمیز کاری تنها لازم است با یک جارو سطح آن را تمیز کنید . اگر چمن شما نیاز به شستشو دارد راحت ترین کار استفاده از شیلنگ آب برای شستشوی می باشد .

مقایسه چمن مصنوعی صحرا با مدل مولتی اسپرت

این دو مدل از چمن مصنوعی در بیشتر ویژگی ها شباهت بسیار زیادی با هم دارند. تنها تفاوت بین این دو مدل، نوع جنس الیاف آن می باشد . جنس چمن مصنوعی صحرا از فیبریلیت و جنس چمن مصنوعی مولتی اسپرت از مونوفیلامنت می باشد . مدل صحرا به خار همین جنس نوع الیاف دارای انعطاف پذیری بالای نسبت به مدل مولتی اسپرت می باشد .

اجرای پروژه چمن مصنوعی صحرا مدرسه فرزانه همدان

با توجه به توضیحات ارائه شده در این مقاله، و تصاویر مشاهده شده از پروژه اجرایی چمن مصنوعی صحرا در مدرسه فرزانه توسط تیم شرکت چمنزار، زیبایی و جلوه دلنشینی که این مدل از چمن مصنوعی در این فضا ایجاد کرده است قابل رویت است.  مدیریت اجرای این مجموعه با در نظر گرفتن این ایده در طراحی محیط بیرونی مدرسه خود در تلاش است تا حس خستگی را از دانش آموزان خود کم کند . و انگیزه را برای دانش آموزانی که برای بار اول تجربه مدرسه را دارند را بیشتر کنند.  شما عزیزان نیز برای راهنمایی و انتخاب مناسب و همچنین نصب و اجرا راحت ، در پروژه های خود می توانید با شماره ۰۲۱۵۷۷۳۲ و یا مراجعه به سایت شرکت چمنزار خرید راحت داشته باشید .

دبستان دخترانه فرزانه جزئ بهترین مدارس استان همدان بشمار می آید که در یکی از محله های خوب این استان تاسیس شده است. مدیریت این مجموعه با ارائه خدمات فوق العاده در تلاش است تا در کنار آموزش، آرامش را نیز برای دانش آموزان فراهم کند. با مشاوره های که توسط تیم شرکت چمنزار با