چمن مصنوعی هنرستان فنی و حرفه­‌ای کارآموز

اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی مدل دایمند

ویژگی های مثبت مدل ورنال برای این کاربری:

۱-استحکام

۲-زیبایی

۳-نور خورشید را بازتاب میدهد

۴-کمترین میزان پرتوی فرابنفش را جذب میکند

۵-دمای ۵۰ درجه سانتیگراد نیز نمیتواند باعث سُستی و تغییر شکل در الیاف شود.

پروژه هنرستان فنی و حرفه­‌ای کارآموز


ارتفاع چمن: ۲۵ میلی متر

الیاف چمن: نیم لوزی نیم بیضی

چمن مصنوعی مدل دایمند به دلیل ویژگی های مناسب برای اماکن پرتردد، اولین گزینه انتخابی جناب آقای تهرانی مدیر مجموعه مدارس کارآموز، در پروژه چمن مصنوعی هنرستان فنی و حرفه­‌ای کارآموز، بود. انتظار مدیران مدارس از چمن مصنوعی حیاط مدرسه آن چیزی است که گروه چمنزار سعی کرده در پروژه های چمن مصنوعی خود به کار ببرد و چمن دایمند از جمله چمن هایی است که برای استفاده در حیاط مدارس پیشنهاد می شود. ویژگی های این چمن به شرح زیر هستند:

  • مقاومت و سختی بالا در برابر کوبش و نیروهای سایشی
  • سطح چمن مصنوعی می‌بایست توان تحمل ترددهای سنگین حیاط مدرسه را داشته باشند

سطح چمن مصنوعی اجرا شده در حیاط مدرسه کارآموز به دو دلیل مقاوم بود: ابتدا استفاده از چمن مصنوعی با الیاف دارای دیتکس (وزن الیاف) بالا  و دوم اجرا با متریال پر کننده سیلس.

ساختار چمن مصنوعی استفاده شده در پروژه چمن مصنوعی هنرستان فنی و حرفه ای کارآموز با یک چمن مصنوعی تزئینی کاملاً متفاوت بود. الیاف چمن‌های مدرسه ۴۰% وزن بالاتری به نسبت یک چمن مصنوعی تزئینی دارند. به عنوان مثال، چمن مصنوعی مدل دایمند وزن الیافش ۱۳۲۰۰ است که به نسبت چمن مصنوعی مدل صدف ساخت همین کمپانی دارای ۶۰۰۰ هزار گرم در ۱۰۰۰۰ هر متر است و باعث می شود طول وزن بالاتری داشته باشد.

چمن مصنوعی مدل دایمند به دلیل ویژگی های مناسب برای اماکن پرتردد، اولین گزینه انتخابی جناب آقای تهرانی مدیر مجموعه مدارس کارآموز، در پروژه چمن مصنوعی هنرستان فنی و حرفه­‌ای کارآموز، بود. انتظار مدیران مدارس از چمن مصنوعی حیاط مدرسه آن چیزی است که گروه چمنزار سعی کرده در پروژه های چمن مصنوعی خود به کار