چمن مصنوعی مدرسه والعصر

اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی مدل صحرا

ویژگی های مثبت مدل صحرا برای این کاربری:

۱-‏‏ استفاده از الیاف تنکاته هلند

۲- تناسب فوق العاده بین ارتفاع و تراکم الیاف

۳- ضربه‌پذیری بالا

چمن مصنوعی صحرا


ارتفاع چمن: ۲۵ میلی متر

الیاف چمن: فیبریلیت

پروژه چمن مصنوعی در مدرسه والعصر

مدرسه والعصر یکی از مدارسی است که تصاویر قبل و بعد پروژه آن بسیار متفاوت است. تاثیر اجرای چمن مصنوعی مدرسه والعصر بسیار جالب توجه است. شاید اگر تاثیر دلایل بسیار مثبت چمن مصنوعی در مدرسه والعصر را برشماریم. مطمئناً وجود درختان زیبا در دو طرف حیاط مهم‌ترین دلیل خواهد بود. این درختان علاوه بر زیبایی و هماهنگی مناسب با رنگ چمن مصنوعی، طراوت و شادابی مدرسه را دو چندان کرده‌اند.

نارنجی یک مکمل مناسب برای سبز

در مقاله دهکده رنگ‌ها به طور کامل در مورد چمن مصنوعی و رنگ سبز و مکمل‌های مناسب آن صحبت کرده‌ایم و تاثیرات مثبت نارنجی را در کنار سبز بر شمرده‌ایم. در پروژه  چمن مصنوعی مدرسه والعصر همان طور که مشاهده می‌فرمایید. از محافظ نارنجی بر روی تیر دروازه‌ها و ساقه درختان استفاده شده است. انتخاب رنگ نارنجی موجب شده تا نه تنها در چمن مصنوعی مدرسه محیط بصری شلوغ دیده نشود بلکه شادابی و پویایی فضا را افزایش داده است.

چمن صحرا یک انتخاب ایده آل

چمن مصنوعی مدل صحرا به صورت انحصاری و به سفارش گروه چمنزار با استفاده از الیاف فیبریلیت کمپانی تیولون هلند تولید می‌شود. این محصول به خوبی تمامی نیازهای مدارس از قبیل ضربه‌پذیری، طول عمر بالا، جلوگیری از سر خوردن و لطافت الیاف را برآورده می‌کند. بدون شک مدل صحرا با تراکم، ارتفاع و کیفیت الیاف مناسبی که دارد یک گزینه ایده‌آل برای مدارس تلقی می‌شود.

پروژه چمن مصنوعی مدرسه والعصر توسط تیم تخصصی گروه چمنزار اجرا شده و تحویل مدیریت محترم مدرسه والعصر گردید. گروه چمنزار پروژه‌های چمن مصنوعی مدرسه‌هایی که با مدل صحرا اجرا شده‌اند را به مدت سه سال ضمانت کرده و خدمات دوره‌ای را برای مخاطبان خود با تخفیفات ویژه ارائه می‌دهد.

پروژه چمن مصنوعی در مدرسه والعصر مدرسه والعصر یکی از مدارسی است که تصاویر قبل و بعد پروژه آن بسیار متفاوت است. تاثیر اجرای چمن مصنوعی مدرسه والعصر بسیار جالب توجه است. شاید اگر تاثیر دلایل بسیار مثبت چمن مصنوعی در مدرسه والعصر را برشماریم. مطمئناً وجود درختان زیبا در دو طرف حیاط مهم‌ترین دلیل