چمن مصنوعی مدرسه شهر ری

اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده :

چمن مصنوعیMonov200

 

چمن مصنوعی در مدرسه شهر ری: Monov200 دلیل انتخاب چمن

چمن مصنوعی مدرسه شهر ری

مدل مونو محصولی هست که هر شخصی با دیدن آن انرژی بسیار مثبتی را دریافت می‌کند دلیل آن هم استفاده از الیاف سبز رنگ که حالت شادابی و طراوت به محیط مدرسه می‌دهد می‌باشد. ساختار این الیاف مونو به صورتی هست که گرد و غبار را جذب نمی‌کند و این خودش جز مزایای این مدل از چمن مصنوعی محسوب می‌شود. نکته دیگر این که چمن مونو دارای بکینگ (لایه زیرین) انعطاف پذیری بالا محصول است. حیاط‌های سرسبز با وجود چمن مصنوعی می‌تواند لذت بازی کردن را به کودکان به وجود آورد، زنگ تفریح و هیجان در طبیعت. الیاف لطیف این چمن باعث می‌شود امکان آسیب رساندن به پوست بدن کودکان کاهش یابد.

 

نحوه اجرای چمن مونو :

پهن کردن لایه نمدی ژئوتکستایل استفاده از چسب پلی اورتان و نوار سیمینگ تیپ برای اتصال درزها استفاده از متریال پرکننده سیلیس دانه بندی شفاف که باعث ایستایی الیاف و بالا رفتن دوام چمن می‌شود.

درباره چمن های نسل جدید :

چمن مصنوعی با ساختاری با الیاف مونو فیلامنت و فیبریلیت ساخته شده با الیاف مونو به معنای تک رشته‌ای و فیبریلیت چند رشته‌ای می‌باشد.

چرا چمن ۲۵ میل با متریال شن سیلیس :

ارتفاع الیاف ۲۵ مناسب‌ترین ارتفاعی هست که می‌شد برای مدرسه سما پیشنهاد داد چون نه خیلی کوتاه هست که به بچه‌ها آسیب بزند نه خیلی بلند که آشغال گیری زیاد داشته باشد.

 – شستشوی چمن مصنوعی :

مراحل شستشو بدین صورت است که می‌توان آن را با جارو تمیز کرد و آشغال و گرد و غبار را از روی ان زدود و حتی با آب شستشو داد.

چرا چمنزار چمن مونو رو به این مدرسه پیشنهاد کرد :

اولین چیزی که خیلی مهم است این‌که ابتدا کامل خواسته‌های مدیر و کارشناسان مدرسه را کامل بشنویم و با توجه به آن بتوانیم تصمیم گیری کنیم.

چمن مصنوعی در مدرسه شهر ری: Monov200 دلیل انتخاب چمن چمن مصنوعی مدرسه شهر ری مدل مونو محصولی هست که هر شخصی با دیدن آن انرژی بسیار مثبتی را دریافت می‌کند دلیل آن هم استفاده از الیاف سبز رنگ که حالت شادابی و طراوت به محیط مدرسه می‌دهد می‌باشد. ساختار این الیاف مونو به صورتی […]