چمن مصنوعی مدرسه - فضای بازی نیکان خیابان دولت

اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی رویال ۲۵ آسیا

ویژگی های مثبت مدل رویال ۲۵ آسیا برای این کاربری:

۱-زیبایی و تراکم بالا

۲-کیفیت بالای الیاف و عدم پوسیدگی


ویژگی های منفی مدل رویال ۲۵ آسیا برای این کاربری:

۱-الیاف نازک.

۲-دیتکس پایین

۳-به طور کلی این چمن برای مدارس پیشنهاد نمی‌شود.

چمن مصنوعی مدل رویال ۲۵ آسیا


ارتفاع چمن: ۲۵ میلی متر

الیاف چمن: نازک ساده + مجعد

محل اجرای پروژه: مدرسه نیکان خیابان دولت تهران

نصب و اجرای پروژه چمن مصنوعی مدرسه نیکان خیابان دولت

تصاویری که مشاهده می کنید مربوط به مرحله  اجرای پروژه چمن مصنوعی مدرسه نیکان خیابان دولت اشت؛ مدیر ‏ورزشی مدرسه چمن مصنوعی رویال ۲۵ آسیا را به دلیل نرمی الیاف، ظاهر زیبا و تراکم بالا انتخاب نمودند.‏ چمن رویال ۲۵ شاید بهترین انتخاب برای مدارس نباشد، اما یک گزینه بسیار ایده آل برای کاربری لنداسکیپ محسوب می ‏شود.‏ در صورت که علاقمند به استفاده از این محصول در کاربری مدارس هستید توصیه می شود از سیستم نصب نیمه ‏اسپورت استفاده کنید تا طول عمر و دوام محصول را افزایش دهد.‏

ویژگی های چمن مصنوعی رویال ۲۵ آسیا برای استفاده در چمن مصنوعی مدرسه نیکان خیابان دولت

یکی از دلایلی که سبب شد چمن مصنوعی رویال ۲۵ آسیا مورد استفاده قرار گیرد تراکم بالای آن بود. این موضوع در چمن مصنوعی مدارس اهمیت بسیار زیادی دارد. زیرا قرار است که دانش آموزان در زنگ های تفریح بر روی این چمن بدوند و حس خوبی داشته باشند. اگر تراکم چمن مناسب نباشد، به زودی چمن آسیب می بیند و این موضوع می تواند نگران کننده باشد.

یکی دیگر از دلایلی که باعث شد این چمن برای پروژه چمن مصنوعی مدرسه نیکان خیابان دولت انتخاب شود کیفیت بالای الیاف و جلوگیری از پوسیدگی است. این موضوع اهمیت زیادی دارد. زیرا اگر چمن مصنوعی مدارس ظاهر خود را از دست بدهد می تواند اثر بدی بر روحیه دانش آموزان بگذارد. به همین دلیل توجه به این موضوع می تواند به شما کمک تا بهترین گزینه را انتخاب کنید.

چرا چمن مصنوعی رویال ۲۵ آسیا برای مدارس مناسب نیست؟

شرکت چمنزار به صاحب چمن مصنوعی مدرسه نیکان خیابان دولت مشاوره داد ه این چمن برای مدارس مناسب نیست. دلایل این امر به شرح زیر هستند:

  • دیتکس این چمن بسیار پایین است.
  • الیاف این چمن نازک هستند.

طول عمر چمن مصنوعی مدرسه نیکان خیابان دولت

یکی دیگر از مواردی که صاحب پروژه چمن مصنوعی مدرسه نیکان خیابان دولت در مورد آن سوال داشت طول عمر چمن مصنوعی بود. طول عمر این چمن بین ۵ تا ۷ سال است. اما اگر از این چمن به خوبی استفاده شود و نگهداری از آن به درستی صورت گیرد طول عمر آن به ۱۰ سال نیز می رسد.

آیا برای شستشو چمن مصنوعی مدارس باید از دستگاه واتر جت استفاده کرد؟

شرکت چمنزار به صاحب پروژه چمن مصنوعی مدرسه نیکان خیابان دولت پیشنهاد داد که از دستگاه واتر جت استفاده کند. دستگاه واتر جت آب و هوا را با یکدیگر ترکیب می کند و به صورت پودری بر روی سطح چمن می ریزد. در نتیجه آلودگی از میان برگ های چمن مصنوعی پاک می شود و این موضوع اهمیت بسیار زیادی برای دانش آموزان دارد.  همچنین؛ باید بدانید سطح چمن مصنوعی را می توان آبشوری کرد.

الیاف چمن مصنوعی آنتی باکتریال هستند!

یکی از مواردی که شرکت چمنزار به صاحب پروژه چمن مصنوعی مدرسه نیکان خیابان دولت اعلام کرد آنتی باکتریال بودن الیاف این چمن است. در نتیجه، برای شستشو این چمن به مواد شوینده نیاز نیست و این موضوع می تواند امنیت محیط را بالا ببرد. اگر می خواهید چمن مصنوعی را برای مدارس سفارش دهید باید با خیال آسوده این کار را انجام دهید.

رضایت صاحب پروژه چمن مصنوعی مدرسه نیکان خیابان دولت

در پایان پروژه چمن مصنوعی مدرسه نیکان خیابان دولت، صاحب پروژه رضایت بسیار کاملی از نحوه اجرای چمن مصنوعی داشت. این موضوع یکی از مواردی است که شرکت چمنزار بر روی آن حساس است و همواره تلاش می کند تا با رعایت استانداردهای بین المللی بهترین ها را به مشتریانش عرضه کند.

نصب و اجرای پروژه چمن مصنوعی مدرسه نیکان خیابان دولت تصاویری که مشاهده می کنید مربوط به مرحله  اجرای پروژه چمن مصنوعی مدرسه نیکان خیابان دولت اشت؛ مدیر ‏ورزشی مدرسه چمن مصنوعی رویال ۲۵ آسیا را به دلیل نرمی الیاف، ظاهر زیبا و تراکم بالا انتخاب نمودند.‏ چمن رویال ۲۵ شاید بهترین انتخاب برای مدارس نباشد، اما […]