چمن مصنوعی ورزشی آرژانتینی دانشگاه فنی و حرفه‌­ای کردکوی

اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی رویال ۲۵

ویژگی های مثبت مدل رویال ۲۵ برای این کاربری:

۱-ظاهر بسیار طبیعی ‏

۲-پرتراکم و ضربه گیر


ویژگی های منفی مدل رویال ۲۵ برای این کاربری:

۱- از این رو که این چمن جهت فضای تزئینی طراحی شد در کاربری سنگین مدارس (دبیرستانها) مقاومت کمی دارد.‏

چمن مصنوعی مدل رویال لانو ۲۵


ارتفاع چمن: ۲۵ میلی متر

الیاف چمن: تخت با آوند مرکزی

محل اجرای پروژه: قلهک تهران

همکاری چمنزار برای نصب چمن مصنوعی مدرسه مفید

نصب و اجرای پروژه چمن مصنوعی مدرسه مفید

مدرسه مفید یکی از مدارس پویا و پرنشاط تهران است. این مدرسه در منطقه قلهک تهران واقع شده و دارای ‏یک سالن ورزشی مجهز و دو حیاط با تجهیزات ورزشی کامل است. مدرسه مفید نصب و اجرای چمن مصنوعی فضای ورزشی مخصوص کودکان را که در قسمت جنوبی مدرسه واقع ‏است به گروه چمنزار واگذار نمود. ‏این پوشش سبز و پر نشاط به دانش آموزان کمک می‌کند تا در فضای ایمن و زیبا به بازی و ورزش بپردازند.‏ در پروژه چمن مصنوعی مدرسه مفید از چمن مصنوعی رویال ۲۵ استفاده گردید.

ویژگی های چمن مصنوعی مدرسه مفید

شاید برای شما این سوال پیش بیاید کدام ویژگی ها در چمن مصنوعی رویال سبب شدند که این چمن برای استفاده در این مدرسه انتخاب گردد! در پاسخ به این سوال باید بگوییم که تراکم این چمن بسیار بالاست و همین امر آن را در برابر فشار و کوبش مقاوم کرده است. یکی دیگر از ویژگی هایی که چمن مصنوعی رویال را به چمنی مناسب تبدیل کرده است ظاهر آن است که بسیار زیاد به چمن طبیعی نزدیک است. تمامی این امور سبب شدند که صاحب پروژه چمن مصنوعی مدرسه مفید چمن مصنوعی رویال بلژیکی را انتخاب گردد.

آیا استفاده از چمن مصنوعی در روحیه دانش آموزان اثر می گذارد؟

صاحب پروژه چمن مصنوعی مدرسه مفید با انتخاب چمن مصنوعی توانست تحول عظیمی را در مدرسه اش به وجو بیاورد. بهتر است بدانید تا به حال مطالعات زیادی در این زمینه صورت گرفته است و نتایج آنها نشان می دهند که چمن مصنوعی می تواند استرس دانش آموزان را پایین بیاورد و همین امر منجر به افزایش تمرکز می شود. همچنین، این چمن فشار خون را کاهش می دهد و سبب می شود دانش آموزان حس خوبی داشته باشند. به همین دلیل استفاده از این چمن مورد توجه مدارس بزرگ در سراسر دنیا قرار گرفته است.

روش تمیز کردن چمن مصنوعی مدرسه مفید

شاید بتوان گفت یکی از دغدغه های صاحب چمن مصنوعی مدرسه مفید در مورد روش شستشو بود. شرکت چمنزار به صاحب این پروژه پیشنهاد داد که با استفاده از آبشوری سطح چمن را بشوید و نیاز به مواد شوینده نیست. زیرا چمن مصنوعی از مواد آنتی باکتریال ساخته شده است و همین امر اجازه نمی دهد که آلودگی ها در سطح چمن مصنوعی رشد کنند.

همچنین، برای شستشو چمن مصنوعی می توان از دستگاه واتر جت استفاده کرد. دستگاه واتر جت برای تمیز کردن اقلام دیگر در مدرسه نیز قابل کاربرد است. همچنین، استفاده از این دستگاه نقش بسیار مهمی در کاهش مصرف آب دارد.

طول عمر چمن مصنوعی مدرسه مفید

شاید این سوال برای شما پیش بیاید که طول عمر چمن مصنوعی مدرسه مفید چقدر است! در پاسخ به این سوال باید بگوییم طول عمر چمن مصنوعی رویال بلژیکی در پروژه چمن مصنوعی مدرسه مفید ۴ تا ۶ سال است. با این وجود اگر پروتکل های نگهداری از چمن مصنوعی مورد توجه قرار گیرند طول عمر آن به ۱۰ سال نیز می رسد.

گارانتی چمن مصنوعی مدرسه مفید

شرکت چمنزار همواره تلاش می کند بهترین ها را به مشتریانش عرضه کند. ارائه گارانتی یکی از مواردی است که شرکت چمنزار برای مشتریانش در نظر می گیرد. این شرکت به صاحب پروژه چمن مصنوعی مدرسه مفید ۲۴ ماه گارانتی ارائه داد. این امر تضمینی بر کار حرفه ای شرکت چمنزار است.

رضایت صاحب پروژه چمن مصنوعی مدرسه مفید

 یکی از مواردی که باعث افتخار شرکت چمنزار در این پروژه بود رضایت بالای صاحب پروژه از نحوه اجرای کار بود. این امر برای شرکت چمنزار اهمیت بسیار زیادی دارد و همواره در تلاش است تا با توجه به استانداردهای روز دنیا بهترین کارش را به مشتریان ارائه دهد.

 

نصب و اجرای پروژه چمن مصنوعی مدرسه مفید مدرسه مفید یکی از مدارس پویا و پرنشاط تهران است. این مدرسه در منطقه قلهک تهران واقع شده و دارای ‏یک سالن ورزشی مجهز و دو حیاط با تجهیزات ورزشی کامل است. مدرسه مفید نصب و اجرای چمن مصنوعی فضای ورزشی مخصوص کودکان را که در قسمت جنوبی مدرسه واقع ‏است […]