چمن مصنوعی مدرسه مهر آسا

اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی مدل سپیدار

ویژگی های مثبت مدل سپیدار برای این کاربری:

۱-رنگ زیبا و ماندگار

۲- الیاف مقاوم و بادوام در برابر کوبش

چمن مصنوعی مدل سپیدار


ارتفاع چمن: ۲۰ میلی متر

الیاف چمن: فیبریلیت

محل اجرای پروژه: مدرسه مهر آسا

نصب و اجرای پروژه چمن مصنوعی مدرسه مهر آسا

مدارس از جمله مشتریان اصلی شرکت چمنزار به شمار می روند. همانطور که می دانید امروزه مطالعات بین المللی به این نتیجه رسیده اند محیط سبز نقش بسیار مهمی در رشد شناختی دانش آموزان دارد. به همین دلیل استفاده از چمن مصنوعی در مدارس مورد توجه قرار گرفته است. در پروژه چمن مصنوعی مدرسه مهر آسا از چمن مصنوعی سپیدار استفاده شده است. این چمن یکی از چمن های ویژه ای است که برای استفاده در فضاهای پرتردد پیشنهاد می شود.

چرا در پروژه چمن مصنوعی مدرسه مهر آسا از چمن مصنوعی سپیدار استفاده شد؟

چمن مصنوعی سپیدار تراکم بسیار بالایی دارد و فشار و کوبش آسیبی به آن وارد نمی کند. تراکم این چمن بسیار بالاست و شرایطی را فراهم می سازد تا دانش آموزان به راحتی بر روی این چمن بدوند و بازی کنند. از ویژگی های دیگر چمن مصنوعی سپیدار می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این چمن تراکم بالایی دارد.
  • این چمن انعطاف پذیری زیادی دارد.
  • طول عمر این چمن بالاست.
  • قیمت این چمن مناسب است.

تمامی این ویژگی ها سبب شدند صاحب پروژه چمن مصنوعی مدرسه مهر آسا چمن مصنوعی سپیدار را از میان چمن های پیشنهادی شرکت چمنزار انتخاب کند.

طراحی امکانات مختلف بر روی چمن مصنوعی سپیدار

بهتر است بدانید هدف شرکت چمنزار تنها نصب و اجرای چمن مصنوعی نیست، بلکه این شرکت تلاش می کند پس از اجرای چمن مصنوعی خدمات مختلفی را نیز ارائه دهد. همانطور که در تصاویر مشاده می کنید بر روی این چمن بازی لی لی ترسیم شده است. همین امر سبب شد دانش آموزان مدرسه مهرآسا ارتباط قوی را با چمن مصنوعی برقرار کنند و از حضور در این فضا لذت ببرند.  ترکیب درختان اطراف در پروژه چمن مصنوعی مدرسه مهر آسا نقش بسیار مهمی در زیبایی و طراوت چمن مصنوعی سپیدار دارد.

روش شستشو چمن مصنوعی سپیدار

یکی از دغدغه های صاحب پروژه چمن مصنوعی مدرسه مهر آسا در مورد نحوه شستشو این چمن است. چمن مصنوعی از مود آنتی باکتریال ساخته شده است و امکان رشد آلودگی ها بر روی سطح چمن وجود ندارد. شرکت چمنزر به صاحب پروژه چمن مصنوعی مدرسه مهر آسا پیشنهاد داد که از دستگاه واتر جت برای تمیز کردن سطح چمن استفاده کند. با اینکه چمن مصنوعی را می توان با آبشویی نیز تمیز کرد، اما دستگاه واتر جت در مصرف آب صرفه جویی می کند و از آن می توان برای تمیز کردن وسایل دیگر در مدرسه نیز استفاده نمود.

طول عمر چمن مصنوعی سپیدار چقدر است؟

یمی از سوالات پرتکرار کسانی که می خواهند برای نصب و اجرای چمن مصنوعی مدارس اقدام کنند در این باره است که طول عمر چمن مصنوعی در مدرسه چقدر است! صاحب پروژه چمن مصنوعی مدرسه مهر آسا نیز در این باره سوال داشت.

بهتر است بدانید طول عمر چمن مصنوعی به تعداد ساعتهایی که مورد استفاده قرار می گیرد بستگی دارد. همانطور که می دانید دانش آموزان مدرسه دخترانه مهرآسا وزن کمی دارند و همین امر سبب می شود فشار کمتری به سطج چمن وارد شود. شرکت چمنزار تخمین زده است که طول عمر چمن مصنوعی مدرسه مهر آسا حدود ۵ تا ۶ سال باشد.

رضایت صاحب پروژه چمن مصنوعی مدرسه مهر آسا

در پایان پروژه چمن مصنوعی مدرسه مهر آسا، صاحب این پروژه رضایت کاملی از نحوه انجام کار داشت و این موضوع برای شرکت چمنزار اهمیت بسیار زیادی دارد. در همین راستا، شرکت چمنزار تمامی نیرو خود را به کار می برد و تلاش می کند امکانات متناسب با نیازهای صاحب پروژه را در اختیار او قرار دهد.

نصب و اجرای پروژه چمن مصنوعی مدرسه مهر آسا مدارس از جمله مشتریان اصلی شرکت چمنزار به شمار می روند. همانطور که می دانید امروزه مطالعات بین المللی به این نتیجه رسیده اند محیط سبز نقش بسیار مهمی در رشد شناختی دانش آموزان دارد. به همین دلیل استفاده از چمن مصنوعی در مدارس مورد توجه