چمن مصنوعی مدرسه خدیجه کبری

اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی مدل فیروزه

ویژگی های مثبت مدل فیروزه برای این کاربری:

۱-تراکم بالا و ارتفاع الیاف کوتاه که موجب نظافت آسان این محصول می گردد

۲-رنگ زیبا و مقاوم در برابر اشعه خورشید


ویژگی های منفی مدل فیروزه برای این کاربری:

۱- اگر این کالا در کاربری مناسب خود اجرا شود ویژگی منفی نخواهد داشت.

چمن مصنوعی مدل یاس


ارتفاع چمن: ۱۱ میلی متر

الیاف چمن: فیبریلیت

کارفرمای پروژه: جناب آقای حسنی

محل اجرای پروژه: مدرسه خدیجه کبری تهران

نصب و اجرای پروژه چمن مصنوعی مدرسه خدیجه کبری

پروژه چمن مصنوعی مدرسه خدیجه کبری یکی از بهترین و زیباترین پروژه های شرکت چمنزار است. در این پروژه از چمن مصنوعی مدل فیروزه استفاده گردید. این چمن زیبایی های بصری زیادی دارد و وقتی روی زمین پهن می شود رنگ سبز آن نظرات را جلب می کند. به همین دلیل صاحب این پروژه، جناب آقای حسنی، به محض مشاهده این چمن حس بسیار خوبی گرفت و آن را انتخاب کرد.

ویژگی های چمن مصنوعی فیروزه برای استفاده در پروژه چمن مصنوعی مدرسه خدیجه کبری

همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید این چمن به خوبی بر روی پله ها و حیاط مدرسه نشسته است. پله ها از سطوح شکسته به شمار می روند و چمن مصنوعی باید با دقت و ظرافت خاصی بر روی آن نصب گردد. یکی از مواردی که سبب شد چمن مصنوعی فیروزه برای پروژه چمن مصنوعی مدرسه خدیجه کبری انتخاب شود تراکم بالای آن است.

 با توجه به این موضوع که فشار و کوبش در محیط مدرسه زیاد است اگر تراکم چمن مناسب نباشد، به زودی سطح چمن آسیب می بیند و این موضوع می تواند به ظاهر چمن آسیب وارد کند. از دیگر ویژگی های چمن مصنوعی فیروزه می توان به ارتفاع الیاف کوتاه اشاره کرد. این امر سبب می شود که آشغال و آلودگی در میان الیاف چمن مصنوعی گیر نکند.

ویژگی های چمن مصنوعی فیروزه در پروژه چمن مصنوعی مدرسه خدیجه کبری در یک نگاه

  • تراکم بالا
  • ارتفاع الیاف کوتاه
  • رنگ سبز دلنشین
  • مقاوم در برابر نور خورشید
  • جلوگیری از پوسیدگی

الیاف چمن مصنوعی برای کاربری مدارس آنتی باکتریال هستند!

یکی از سوالاتی که مدیران مدرسه در مورد نصب چمن مصنوعی در مدارس می پرسند در مورد موادی است که در ساخت الیاف چمن مصنوعی به کار رفته اند. صاحب پروژه چمن مصنوعی مدرسه خدیجه کبری نیز در این مورد سوال داشت. بهتر است بدانید ک الیاف چمن مصنوعی از مواد آنتی باکتریال ساخته شده اند و همین امر سبب می شود تا هیچ گونه آلودگی و باکتری بر روی الیاف چمن رشد نکند. این موضوع برای دانش آموزان مدارس اهمیت بسیار زیادی دارد و به حفظ سلامت آنها کمک می کند. بنابراین شما می توانید با خیال آسوده چمن مصنوعی را برای مدرسه خود سفارش دهید.

نصب پروژه چمن مصنوعی مدرسه خدیجه کبری

همانطور که به تصاویر مشاهده می کنید ممکن است این سوال برایتان پیش بیاید که چمن مصنوعی چگونه نصب می شود. روش نصب چمن مصنوعی به صورت زیر است:

  • ابتدا لایه ژئوتکستایل نصب می گردد.
  • این لایه انعطاف پذیری چمن را بالا می برد.
  • چمن مصنوعی با استفاده از نوارهای مخصوص به سطح چمن مصنوعی متصل می گردد.

چمن مصنوعی در پروژه چمن مصنوعی مدرسه خدیجه کبری با توجه به استانداردهای روز دنیا نصب گردید و این امر نقش بسیار مهمی در افزایش انعطاف پذیری چمن مصنوعی دارد. دانش آموزان می توانند به راحتی بر روی این چمن بازی کنند و هرگز به پاهای آنها آسیب نمی رسد. زیرا چمن مصنوعی نیروی کوبشی پای دانش آموزان را به زمین انتقال می دهد. همچنین، الیاف این چمن بسیار نرم هستند و باعث کشیدگی و یا خراش بر روی دست و یا پای دانش آموزان نمی شوند.

رضایت صاحب پروژه چمن مصنوعی مدرسه خدیجه کبری

همانطور که ممکن است از قبل حدس بزنید صاحب پروژه چمن مصنوعی مدرسه خدیجه کبری رضایت کاملی از نحوه انجام کار داشت و این موضوع موفقیت بسیار مهمی برای شرکت چمنزار به حساب می رود. شرکت چمنزار در تمامی مسیر به سلایق و نظرات مشتریانش احترام می گذارد و همه چیز را طبق استاندارد پیش می برد.

نصب و اجرای پروژه چمن مصنوعی مدرسه خدیجه کبری پروژه چمن مصنوعی مدرسه خدیجه کبری یکی از بهترین و زیباترین پروژه های شرکت چمنزار است. در این پروژه از چمن مصنوعی مدل فیروزه استفاده گردید. این چمن زیبایی های بصری زیادی دارد و وقتی روی زمین پهن می شود رنگ سبز آن نظرات را جلب