چمن مصنوعی دبیرستان دخترانه مهر آیین

اطلاعات پروژه

نام مدلی که در این پروژه کار شده:

چمن مصنوعی مدل آرژانتینی (زبرا)

ویژگی های مثبت مدل زبرا برای این کاربری:

۱- ظاهر بسیار زیبا

۲- تراکم الیاف مناسب

چمن مصنوعی زبرا آرژانتینی


ارتفاع چمن: ۲۰ میلی متر

الیاف چمن: فیبریلیت

محل پروژه: منطقه ۱ تهران

سال پروژه: ۱۳۹۶

صاحب پروژه: خانم جهانبانی

نصب و اجرای پروژه چمن دبیرستان دخترانه مهر آیین

پروژه چمن مصنوعی دبیرستان دخترانه مهر آیین یکی از پروژه های مهم شرکت چمنزار در زمینه نصب چمن مصنوعی مدارس است. خانم جهانبانی، به عنوان مدیریت مدرسه مهر آیین، تلاش کردند تا فضای حیاط مدرسه و روف گاردن مدرسه مهر آیین را تغییر دهند و محیطی امن را برای دانش آموزان به وجود بیاورند.

مجموعه مدرسه های مهر آیین در منطقه ۱ تهران واقع شده اند و مدیریت این مجموعه اهمیت می دهد همواره یکی از مدارس پیشرو و به نام در ایران باشد. متراژ پروژه چمن مصنوعی دبیرستان دخترانه مهر آیین حدود ۱۰۰ متر بود که چمن مصنوعی در حیاط و روف گاردن این مدرسه به کار برده شد.

چرا باید از چمن مصنوعی در مدارس استفاده کنیم؟

چمن مصنوعی مدارس یکی کالاهایی است که این روزها مورد توجه قرار گرفته است، به ویژه در مناطقی که امکان پرورش چمن طبیعی وجود ندارد چمن مصنوعی می تواند به ایجاد فضای سبز کمک کند. فواید چمن مصنوعی مدارس به شرح زیر هستند:

  • چمن مصنوعی مدرسه انعطاف پذیر است.
  • چمن مصنوعی نیروی کوبشی را جذب می کند.
  • چمن مصنوعی از آسیب به پا جلوگیری می کند.
  • چمن مصنوعی الیاف نرم و لطیفی دارد.

نصب و اجرای پروژه چمن دبیرستان دخترانه مهر آیین پروژه چمن مصنوعی دبیرستان دخترانه مهر آیین یکی از پروژه های مهم شرکت چمنزار در زمینه نصب چمن مصنوعی مدارس است. خانم جهانبانی، به عنوان مدیریت مدرسه مهر آیین، تلاش کردند تا فضای حیاط مدرسه و روف گاردن مدرسه مهر آیین را تغییر دهند و محیطی